Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.12.2021 o 19:18, yoodash napisał:

Ja złożyłem wypowiedzenie w połowie listopada. Do tej pory ZERO kontaktu. Chyba mnie zlali :)

Obecnie płacę 89 pln za maxbox z dekoderem + hbo + eleven + usb pvr + catchup + mmgo + nagrywarka sieciowa.

Przy składaniu wypowiedzenia to samo proponowali mi za 100 zł lub z c+ za 130 zł.

Czekać jeszcze czy dzwonić do duk? Ma ktoś numer?

 

 

Zadzwoniłem do DUKU. Klepnąłem z marszu te same warunki, które mam dotychczas, miły pan jeszcze dołożył mi filmboxy gratis, umowa na 24m.

Jeszcze mam pytanie techniczne: jaki jest najlepszy dekoder z funkcjami nagrywania, catchup ? mam kgs3200 ale coś zaczął wariować. Z góry dzięki za info

Edytowane przez yoodash
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2021 o 20:16, andyp napisał:

Lub do przedstawiciela w danym mieście:

https://www.multimedia.pl/przedstawiciele-handlowi

 

Według tego wykazu Wrocław jest obsługiwany przez 0 przedstawicieli handlowych, natomiast np. miejscowość Borkowo przez 14 :) 

Być może to zależy od tego gdzie mają biuro a gdzie nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, yoodash napisał:

Zadzwoniłem do DUKU. Klepnąłem z marszu te same warunki, które mam dotychczas, miły pan jeszcze dołożył mi filmboxy gratis, umowa na 24m.

Jeszcze mam pytanie techniczne: jaki jest najlepszy dekoder z funkcjami nagrywania, catchup ? mam kgs3200 ale coś zaczął wariować. Z góry dzięki za info

Kaon jest najlepszy jeśli chodzi o usługi dodatkowe w MM, bo to sprzęt przygotowywany specjalnie pod ich sieć.

 

Ja ostatecznie żegnam się z MM po wielu latach w tej sieci (poczynając od Brokera, przez Stream). I tak już rzadko oglądałem TV, a większość rozrywek telewizyjnych stanowiły u mnie serwisy VOD, dlatego zostawiam sobie tyko u nich internet (600 Mbps za 35 zł - po wypowiedzeniu rzecz jasna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, tomekjot napisał:

Jak przejdziesz na sam internet to daj znać, czy zostawili Tobie sygnał niekodowanych kanałów telewizyjnych.

Mam sam internet z multimedii od czerwca i mam w kablu sygnał naziemnej cyfrowej i około 50 programów kablowych w tym kilka dubli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakieś kuriozum.  Nie znam kablówki która w obecnych czasach miałaby pakiet HD. Multimedia przywołuje duchy przeszłości kiedy to jakość HD miało 5 programów w dużym pakiecie.  👻

 

Mamy nowy układ programów datowany na 1.12.2021

https://www.multimedia.pl/getattachment/67c6e12e-3986-427e-b28c-b2bb10f68bf0/Pakiety-telewizyjne-cyfrowe-n-k-MMP-(HFC)_01-12-2021.aspx

Edytowane przez zerojedynkaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, zerojedynkaX napisał:

To jest jakieś kuriozum.  Nie znam kablówki która w obecnych czasach miałaby pakiet HD. Multimedia przywołuje duchy przeszłości kiedy to jakość HD miało 5 programów w dużym pakiecie.  👻

 

Mamy nowy układ programów datowany na 1.12.2021

https://www.multimedia.pl/getattachment/67c6e12e-3986-427e-b28c-b2bb10f68bf0/Pakiety-telewizyjne-cyfrowe-n-k-MMP-(HFC)_01-12-2021.aspx

Oj !. Chyba nie dokładnie czytamy posty. O nowej liście programowej pisałem 03.12.2021.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...