Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Pukus napisał:

Na infolinii twierdzą, że być może dołączą Polsaty Premium...

Przecież Polsat nie ogłosił w jakiej formule będzie pokazywał LM od nowego sezonu. PSP są gwarantowane do czerwca 2021. Teoretycznie mogą być różne zmiany. Nowy pakiet, brakuje LM w 4K co powinno być normą ale chyba decyduje brak dekodera w CP. Napewno Polsat zastanawia się na oferta ponieważ nie ma nawet oficjalnego potwierdzenia więc ten pomysły o negocjacjach są wyssane z palca

Edytowane przez piotreksuchy90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dobre 5 lat w MM i internet nie miał żadnej awarii,a używam go bardzo często.Teraz jak Vectra ich przejęła zaczęły się problemy i kilkugodzinne przerwy w dostępie w środku dnia. Teraz znów nie mam neta,masakra. Uciekam do Play stacjonarnego jak mi się skończy umowa z MM,bo to szkoda nerwów na kolejne zgłaszanie awarii które wracają po kilku dniach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, levybydg napisał:

Kurcze dobre 5 lat w MM i internet nie miał żadnej awarii,a używam go bardzo często.Teraz jak Vectra ich przejęła zaczęły się problemy i kilkugodzinne przerwy w dostępie w środku dnia. Teraz znów nie mam neta,masakra. Uciekam do Play stacjonarnego jak mi się skończy umowa z MM,bo to szkoda nerwów na kolejne zgłaszanie awarii które wracają po kilku dniach..

Play internet stacjonarny działa na infrastrukturze Vectry. Źródło: https://www.gsmmaniak.pl/1133606/internet-stacjonarny-play/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, levybydg napisał:

Kurcze dobre 5 lat w MM i internet nie miał żadnej awarii,a używam go bardzo często.Teraz jak Vectra ich przejęła zaczęły się problemy i kilkugodzinne przerwy w dostępie w środku dnia. Teraz znów nie mam neta,masakra. Uciekam do Play stacjonarnego jak mi się skończy umowa z MM,bo to szkoda nerwów na kolejne zgłaszanie awarii które wracają po kilku dniach..

U mnie w Szczecinie to samo. Od ponad tygodnia regularnie dzień w dzień w godzinach wieczornych wywala mi się internet parę razy na krótki czas. Technicolor zaczyna mrugać na czerwono, więc to nie wina routera.

Jedyny plus, że w godzinach roboczych działa jak trzeba, bo by mnie chyba coś strzeliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, Seth said:

U mnie w Szczecinie to samo. Od ponad tygodnia regularnie dzień w dzień w godzinach wieczornych wywala mi się internet parę razy na krótki czas. Technicolor zaczyna mrugać na czerwono, więc to nie wina routera.

Jedyny plus, że w godzinach roboczych działa jak trzeba, bo by mnie chyba coś strzeliło.

 

 

Mam ten sam problem tylko u mnie to się dzieje między 6 a 8 rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aquarius napisał:

Ale pewnie znacząco drożej.

Coś za coś.

Vectra tak samo droga jak UPC. Póki jesteśmy w MM jest taniej , ale gdy zmuszą nas do pakietów Vectry będzie drogo jak w UPC.

Plusem UPC jest fakt że wszelkie nowości najpierw są u nich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.03.2021 o 19:00, lukasz1122a napisał:

Wiesz negocjacje trwają i dnia na dzień może się wszystko zmienić

To hasło reklamowe Multimedii od lat. "Rozmowy trwają" Nie ma BBC ? Rozmowy trwają . Nie ma National Geographic ? Rozmowy trwają.

Nic nie działa tak jak powinno ? Rozmowy trwają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy telefon z biura utrzymania klienta, wciskają tv internetową od vectry z smart boxem, Pani uprzejma trochę natarczywa i dziecko w tle, ładnie podziękowałem bez wysłuchania i pożegnałem.
 Co do internetu nie miałem tyle awarii przez dwa lata jak od czasu przejęcia vectry ale ostatnio uspokoiło się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, danielpes5 napisał:

To hasło reklamowe Multimedii od lat. "Rozmowy trwają" Nie ma BBC ? Rozmowy trwają . Nie ma National Geographic ? Rozmowy trwają.

Nic nie działa tak jak powinno ? Rozmowy trwają :D

 

National Geographic HD jest w MM od początku roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa do sierpnia 2021. W pakiecie internet 60mb/s,  maxbox, eleven, Canal+, HD łącznie 84zl. Raczej na pewno będę składał wypowiedzenie więc co mogę najlepszego ugrać w tym momencie ? Zależy mi na pewno aby zwiększyć prędkość internetu do min. 150 mb/s lub więcej. Aktualnie do tv dekoder adb 3830cd jednak chętnie bym wyrzucił ta skrzynkę i zamienił na modul CAM. W bloku wszystkie skrzynki obklejone już logami Vectry jednak po opiniach na internecie nie mam zamiaru zmieniać na pełne przejście do nich (na czacie ebok MM Pani wyjaśniła że można zostać przy multimedii lub przejść na stałe do Vectry).

Edytowane przez shidishi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, shidishi16 napisał:

Witam. Umowa do sierpnia 2021. W pakiecie internet 60mb/s,  maxbox, eleven, Canal+, HD łącznie 84zl. Raczej na pewno będę składał wypowiedzenie więc co mogę najlepszego ugrać w tym momencie ? Zależy mi na pewno aby zwiększyć prędkość internetu do min. 150 mb/s lub więcej. Aktualnie do tv dekoder adb 3830cd jednak chętnie bym wyrzucił ta skrzynkę i zamienił na modul CAM. W bloku wszystkie skrzynki obklejone już logami Vectry jednak po opiniach na internecie nie mam zamiaru zmieniać na pełne przejście do nich (na czacie ebok MM Pani wyjaśniła że można zostać przy multimedii lub przejść na stałe do Vectry).

W srode negocjowałem z panią z utrzymania klienta. Wynegocjowalem:

 

300mb net, maxbox, hbo, pvr(zeby wymienic dekoder na nowy) za 83 zl na dwa lata. 

 

Czekam az zadzwonia zebym umowil sie z technikiem. Pewnie mogłem lepiej ale dla mnie wystarczajaco, nie potrzebuje elevenow itd. 

 

Za 300 mb maxbox i canal+ chciala 94 zl.  

Za 300 mb maxbox canal+ i hbo 104 zl. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, pln napisał:

W srode negocjowałem z panią z utrzymania klienta. Wynegocjowalem:

 

300mb net, maxbox, hbo, pvr(zeby wymienic dekoder na nowy) za 83 zl na dwa lata. 

 

Czekam az zadzwonia zebym umowil sie z technikiem. Pewnie mogłem lepiej ale dla mnie wystarczajaco, nie potrzebuje elevenow itd. 

 

Za 300 mb maxbox i canal+ chciala 94 zl.  

Za 300 mb maxbox canal+ i hbo 104 zl. 

 

 

Ciężko z MM negocjuje się wymianę dekoderów, zwłaszcza że przez długi czas mieli tylko podstawowe IPS 3000,z marnym softem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pln napisał:

W srode negocjowałem z panią z utrzymania klienta. Wynegocjowalem:

 

300mb net, maxbox, hbo, pvr(zeby wymienic dekoder na nowy) za 83 zl na dwa lata. 

 

Czekam az zadzwonia zebym umowil sie z technikiem. Pewnie mogłem lepiej ale dla mnie wystarczajaco, nie potrzebuje elevenow itd. 

 

Za 300 mb maxbox i canal+ chciala 94 zl.  

Za 300 mb maxbox canal+ i hbo 104 zl. 

 

 

Taka oferta po złożeniu wypowiedzenia tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, shidishi16 napisał:

Taka oferta po złożeniu wypowiedzenia tak?

Tak po wypowiedzeniu. 

Niestety jak to powiedziala Pani: niskie ceny sie skonczyly, juz nie musza walczyc o klienta tak mocno a i tak wiedza ze maja najtaniej. 

9 godzin temu, RICK SANCHEZ napisał:

Ciężko z MM negocjuje się wymianę dekoderów, zwłaszcza że przez długi czas mieli tylko podstawowe IPS 3000,z marnym softem... 

Ciezko poniewaz u nich wymiana dekodera to umowa na nowego klienta wiec gorsze warunki niz przy przedłużaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...