Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Każdy z was ma pakiet z mm, w którym miejscu widzicie że w ramach waszych pakietów są kanały 108 i 110?

https://www.multimedia.pl/getattachment/4ca1aae9-1ad4-49a9-a456-131c44db67b8/Pakiety-telewizyjne-(cyfryzacja).aspx

To że coś jest odkodowane w Vectrze nie oznacza, że abonenci mm to dostaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Michaelis napisał:

Każdy z was ma pakiet z mm, w którym miejscu widzicie że w ramach waszych pakietów są kanały 108 i 110?

https://www.multimedia.pl/getattachment/4ca1aae9-1ad4-49a9-a456-131c44db67b8/Pakiety-telewizyjne-(cyfryzacja).aspx

To że coś jest odkodowane w Vectrze nie oznacza, że abonenci mm to dostaną.

No ta lista którą uporczywie przedstawiasz też nie jest do końca prawdziwa. Np. Sci Fi jest tam dla abonentów MM w SD a mamy w HD. I nawet nie ma wersji na ekranie SD. Podobnie jest z programem Polsat Seriale. Tak więc papierowa lista MM swoją drogą , a programy w realu to już inna droga. Był jeszcze jeden błąd ale uciekło mi w tej chwili.  Dowiedziałem się też w BOK-u że programów radiowych MM nie zamierza wyłączać. A też ich nie ma na "twojej" liście. Tak więc sam widzisz jak to jest .....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie rozumiesz, to że coś tam ci działa nic nie znaczy. To że ktoś ci coś powiedział nie zmienia faktu, że nie masz tego na umowie. Ktoś już wyżej pisał, że na Kaon i tym drugim dekoderze ips kanałów radiowych nie ma!

Wkleiłem listę żeby pokazać, które kanały są w pakietach mm za które płacimy. Ciągle czytam, że nie działają jakieś kanały, których przecież nie ma w mm.

 

Podpisujcie umowy z Vectrą to dostaniecie ich ofertę programową, bez kilku kanałów, które są tylko w mm.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Michaelis napisał:

No a co mam napisać? Ty pytasz poważnie?? No masz awarie i tyle, tak ciężko to zrozumieć? :)

 

Tu się rozumiemy, może nie tyle awaria a coś blędnie ustawione w czasie ustawiania nowej listy.

Co do różnic VOD Info na 109 mieliśmy bez kodowania, teraz jest zakodowany i prawdopodobnie klienci Vectry nie mają dostępu.

Wspólna lista i  tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, pat111 napisał:

Witam, spytam raz jeszcze w dobie zmian na lini MM/Vectra -co radzicie ? MAM w MM umowę do końca grudnia -co teraz robić ? wypowiadać np. dziś z końcem grudnia i "po staremu" negocjować co się da na BUK u? czy całkiem rezygnować i od nowa z Vectra podpisywac?

Pisz wypowiedzenie, oczywiście tak jak napisałeś z datą na koniec obecnej umowy i czekaj na ruch operatora. Jak zadzwonią, lub przyślą info o przyjęciu rezygnacji i zaproszą do kontaktu to dzwoń i negocjuj. Zobaczysz jak potoczy się rozmowa. Jakby co zawsze możesz rezygnację wycofać.

A co wybrać, którą ofertę? Zobaczysz co zaproponują i oczywiście co wolisz, są różnice programowe w pakietach. Są kanały w starej MM, których nie ma w Vectrze i na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiciel handlowy z powyższej ulotki przepisał oferty (skierowane dla nowych klientów) ze strony internetowej Vectry. Szału to nie robi. Jest wręcz przeciwnie, czyli drogo i żenująco. Szanujący się przedstawiciel handlowy proponuje ceny niższe niż na stronie internetowej operatora.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viasat Nature/History kończy nadawanie 31 pażdziernika.

https://satkurier.pl/news/196129/viasat-nature-hdviasat-history-hd-zakonczy-nadawanie-w-polsce.html

Pakiet HD się rozpada. 80% programów z tego pakietu jest również w superboxie i maxboxie { Animal Planet,Ake Kino,AXN,Discvery Ch.,MTV Live).  Ja trzymałem ten pakiet głównie dla Nature/History. Bez reklam , ciekawy, superobraz.

Teraz zostawiłem tylko superbox i dobrze. Tylko dla TVP HD i Adventure HD rzadko kto będzie to brał. Chyba że ma minibox.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kleofas11 napisał:

Przedstawiciel handlowy z powyższej ulotki przepisał oferty (skierowane dla nowych klientów) ze strony internetowej Vectry. Szału to nie robi. Jest wręcz przeciwnie, czyli drogo i żenująco. Szanujący się przedstawiciel handlowy proponuje ceny niższe niż na stronie internetowej operatora.

Akurat oferty to przedstawiciel ma od pracodawcy. Są takie a nie inne. Niebawem trzeba będzie się przyzwyczaić do takich cen. Podobnie jak w W4 skończy się wojna cenowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem wczoraj na infolinię w sprawie kanałów HBO które to miałem mieć od 25.09 przez miesiąc (mam to w mailu) w ramach "rekompensaty" za to całe "zamieszanie" i które przestały stopniowo działać już w zeszły weekend.

Przełączyli mnie do działu reklamacji, złożyłem zgłoszenie, mieli oddzwonić max. dziś. Tymczasem ani telefonu ani kanałów nie ma. I taka to rekompensata. Nie to żeby mi jakoś specjalnie zależało na HBO ale chodzi o zasadę.

Ciekawe czy podobnie będą wyglądać rekompensaty publiczne które nakazał im ostatnio UOKIK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, klosz007 napisał:

Ja dzwoniłem wczoraj na infolinię w sprawie kanałów HBO które to miałem mieć od 25.09 przez miesiąc (mam to w mailu) w ramach "rekompensaty" za to całe "zamieszanie" i które przestały stopniowo działać już w zeszły weekend.

Przełączyli mnie do działu reklamacji, złożyłem zgłoszenie, mieli oddzwonić max. dziś. Tymczasem ani telefonu ani kanałów nie ma. I taka to rekompensata. Nie to żeby mi jakoś specjalnie zależało na HBO ale chodzi o zasadę.

Ciekawe czy podobnie będą wyglądać rekompensaty publiczne które nakazał im ostatnio UOKIK. 

 

Nie mogę zrozumieć po co przełączali do działu 'REKLAMACJE' skoro konsultant z obsługi czy z pomocy technicznej załatwia to od ręki praktycznie. Jeśli kanał jest nadal niedostępny to przy dekoderach trzeba zrobić ustawienia fabryczne a przy kartach CAM powinno pomóc strojenie a jeśli nie to czekać na kanale 999 przez 15 minut a później na kanale 101 przez 1h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...