Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

No i udało mi się przedłużyć umowę z Multimedią na 2 lata jedną rozmową. Powiedziałem że wypowiadam umowę na koniec okresu promocyjnego (30.11). Przekierowali mnie do DUK i za superbox + net 150 Mb (miałem 120 Mb) + wi-fi + 2x multiroom + multiscreen = 59,90 zł/m-c. Mam 2 lata spokoju. TV więcej nie chciałem bo korzystam z Netfliksa i Playera.

Dotychczas płaciłem 60,04 zł z netem 120 Mb. Więc utrzymałem cenę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem na stronie pod ofertami internetu/telewizji pojawił się napis:

 

"Podmiotem świadczącym usługi jest VECTRA S.A. Proces zamawiania będzie kontynuowany na stronie vectra.pl"

 

Czyżby wszystkie nowe umowy zawierane były już z Vectrą? Ja dziś aneksowałem umowę (przedłużenie), ale jeszcze z Multimedia Polska sp. z o.o. (już nie S.A.)

Edytowane przez Ubinoob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radomsko częstotliwość 434 MHz to:

122 Comedy Central HD

304 Comedy Central HD

310 AXN Spin HD

315 TNT HD

319 BBC First

371 Canal+1 HD

512 BBC Darth HD

513 Fokus TV HD

701 BBC Brit HD

713 Domo+ HD.

Jak widać są różne częstotliwości w każdej miejscowości.

 

 

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak u Was, ale w Suwałkach sporo kanałów, które można znaleźć w naziemnej telewizji cyfrowej jest odkodowanych. Dodam, że od wczoraj mam nową kanały HD i korzystam z dekodera oraz jakiś czas temu w moim mieście wyłączono całkowicie telewizję analogową i DVB-T z kabla, więc wróciła alternatywa. 

Kanały odkodowane:

TVP1 HD

TVP2 HD

TVP INFO HD (x2)

WP HD

Zoom HD (x2)

Puls 2 HD

TV Trwam

TV4 HD i SD

TVP Polonia

TVP Kultura HD i SD

Metro HD

TTV

Polsat SD

TVN SD

TVN7 SD

TV Puls SD

Epic Drama HD

Stopklatka HD

TV6 HD

TVP ABC

TVP Historia

Fokus TV SD

Eska TV

Polo TV

TVP Rozrywka

ATM Rozrywka

Super Polsat HD

Oczywiście nie posiadam modułu CAM, ale w pokoju gdzie miałem tylko analog i DVB-T wróciła jakaś alternatywa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonię na nr ze strony Vectry a tu zgłasza się Multimedia ¯\_(ツ)_/¯ 

Umowa kończy się za dwa miesiące, ale chciałem z ciekawości poznać ofertę. Podczas pierwszej rozmowy od razu zaproponowano mi obecne warunki - MaxBox + HD + 60Mb za 50 zł. Zwiększenie prędkości to odpowiednio 120Mb - 55 zł, 300MB - 59 zł. Myślicie, że składając wypowiedzenie da się coś ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon z MM . Umowę ma do końca listopada (tv). Propozycja zwiększenie na Superbox + ne 120 mB (maks w lokalizacji ) - 53,00 pln

Bez HD i Filmy i seriale które chyba wycofają. Podobno umowę możemy przedłużyć ( Z MM ) jeszcze 10 dni i technik przyjdzie wumienić modem.

Odpowiedzaiłem,że mam czas na złożenie wypowiedzenia do końca miesiąca. Strasznie nalegała aby przedłużyć

Zastanawiam się tylko czy Superbox bedzie równoznaczy ze Złotym z Vectry? Na stronie MM nie ma już Superboxa. Pani chciała wymieniać kanały ale w pracy nie miałem zbytnio czasu na rozmowę.

Identyczną propozycję miałem w sierpniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dowiedziałem się podczas rozmowy, że będę przedłużał umowę z operatorem, którego wybiorę. Jeśli będę chciał zostać z MM to będzie to Multimedia Sp. z o. o. Nic w najbliższym czasie nie będzie wygaszane, będą dostępne dwie spółki, a tam gdzie nie będzie możliwość świadczenia usług Vectry, tam zostanie Multimedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, wooke napisał:

Ja dowiedziałem się podczas rozmowy, że będę przedłużał umowę z operatorem, którego wybiorę. Jeśli będę chciał zostać z MM to będzie to Multimedia Sp. z o. o. Nic w najbliższym czasie nie będzie wygaszane, będą dostępne dwie spółki, a tam gdzie nie będzie możliwość świadczenia usług Vectry, tam zostanie Multimedia.
 

Ale jeśli z Multimedią to dadzą nam mimo wszystko kanały z Vectry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie to dziwne małżeństwo Multimedii i Vectry. Niby oddzielnie ale pakiet programów i internet mamy z Vectry. Nie wierzę że w przyszłości nie ujednolicą oferty. A pakiet HD i Filmy i seriale powinni rzeczywiście zlikwidować i dołączyć do głównych pakietów. W Vectrze nie ma takich dziwnych rzeczy. Dodatkowe pakiety to tylko premium !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ZmusieK napisał:

Dziś telefon z MM . Umowę ma do końca listopada (tv). Propozycja zwiększenie na Superbox + ne 120 mB (maks w lokalizacji ) - 53,00 pln

Najniższa opcja internetu którą oferują Multimedia oraz Vectra na swoich stronach to 150 Mb/s, a tobie proponują maksymalnie 120 Mb/s. Mają rozmach .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...