Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Takie info z infolinii, niestety National Geographic u mnie zakodowany. U mnie nie ma na liście Polsat Sport News i też technicy szukają co się stało że "wyparował" w dniu zmiany listy na tà z. Vectry.. na liście mam MTV Dance, i VH1   Classic oraz MTV Rock pomimo tego że mają nowe nazwy.

 

Infolinia MM nie zna mojej częstotliwości dla Polsat Sport News, więc zadzwoniłem do Vectry jaka jest w moim mieście częstotliwość dla tego kanału, no i Vectra mnie przełączyła do działu technicznego MM . Sygnał dostarcza Vectra w menu strojenia mam Vectra MM Radomsko.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, marciniozo napisał:

maks27 nie wiem czy Tobie to coś pomoże, ale u mnie (w Inowrocławiu) Polsat Sport news jest na częstotliwości 626MHz, TS ID - 153, ID usługi 53002

W Płocku Polsat Sport News jest na 570 MHz wśród takich kanałów jak:

VIASAT NATURE/HISTORY HD
SUNDANCE TV
POLSAT VIASAT EXPLORER HD
Sci Fi Channel
POLSAT SPORT FIGHT HD
PLAYBOY
JIM JAM POLSAT
DUCK TV
aMazing

 

Odnośnie otwartego okna BBC Brit dostępny, NG zakodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak o ten aMAzing  mi chodziło kanał mi chodziło i jak widać z tego co  napisałeś to ta sama częstotliwość i moje podejrzenia się sprawdzają że jej nie włączyli skoro 4 różne telewizory jej nie widzą. Niestety konsultanci wiedzą lepiej ? i nie docierają sugestie gdzie problem i sugerują ponowną instalację kanałów. ?.

Pozostaje pisemna reklamacja. ? 

Edit:

@arekfoxik nie mam na liście żadnego z kanałów, które wymieniłeś, dzięki za pomoc. ?

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano tak, wiedzą lepiej...

U mnie Polsat Sport News jest w 'otoczeniu" niżej podanych kanałów :

 

208   Polsat Play HD           HD-TV 546   100 131 31005
209   Polsat Sport Extra HD         HD-TV 514   100 127 27008
210   POLSAT SPORT FIGHT HD         HD-TV 626   100 153 53001
211   POLSAT SPORT NEWS HD         HD-TV 626   100 153 53002
212   CANAL+ SPORT HD           HD-TV 474   100 122 22002
213   CANAL+ SPORT 2 HD         HD-TV 466   100 121 21002
214   E-SPORT             HD-TV 602   100 133 33004
215   MOTOWIZJA HD           HD-TV 514   100 127 27005
216   Golf Channel Polska           HD-TV 602   100 133 33005
217   GINX eSports TV HD           HD-TV 522   100 128 28003
218   TVN Turbo HD           HD-TV 506   100 126 26012
221   Extreme Sports Channel HD         HD-TV 554   100 132 32001
223   SPORTKLUB HD           HD-TV 610   100 134 34004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że u mnie BBC Brit faktycznie działa, za to NatGeo nie. Ponadto, że tego darmowego HBO na miesiąc, przed weekendem zniknęły HBO 2 i 3 a po weekendzie już żaden kanał nie działa :-(

Na Infolinii zachęcają do kontaktowania się przy następnym kontakcie z Infolinią Vectry 601601601 (!) a strona multimedia.pl nie działa. Zbieg okoliczności jakiś ?

 

Uzupełnienie - jakiś problem z DNS jest. Jeśli ktoś korzysta z zewnętrznego serwera DNS (a tak zapewne robi zdecydowana większość) to multimedia.pl się rozwiązuje (zapewne z cache serwera).

Natomiast jeśli ktoś, jak ja, ma własny resolver DNS (u mnie na pfSense) no to domena multimedia.pl tajemniczo zniknęła z domeny pl...

Edytowane przez klosz007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wyjaśnić dlaczego na stronach MM jest tylko oferta Vectry mimo że MM nadal podpisuje umowy na swoją ofertę (tzn.minibox ,maxbox itp). Dlaczego ja który podpisałem 5 dni temu umowę z MM na 2 lata mam nie mieć dostepu do aktualnej oferty operatora ?? Tylko jakieś platynowe czy srebrne pakiety mam przeglądać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, zerojedynkaX said:

Może ktoś wyjaśnić dlaczego na stronach MM jest tylko oferta Vectry mimo że MM nadal podpisuje umowy na swoją ofertę (tzn.minibox ,maxbox itp). Dlaczego ja który podpisałem 5 dni temu umowę z MM na 2 lata mam nie mieć dostepu do aktualnej oferty operatora ?? Tylko jakieś platynowe czy srebrne pakiety mam przeglądać ?

No bo widzisz Vectra przejęła Multimedia i robi co uważa za stosowne :-) Zobacz mój wcześniejszy post - na infolinii 345345345 automat prosi żeby następnym razem dzwonić już na infolinię Vectry 601601601.

 

Chciałem zgłosić na Infolinii, że nie działa mi po ostatnim weekendzie na miesiąc dane HBO to się dowiedziałem, że lepiej dzwonić do Vectry. Postanowiłem kontynuować, po 15 minutach czekania na wolnego konsultanta zostałem rozłączony.

Więc postanowiłem sprawdzić na stronie czy nie można jakoś zgłosić problemu przez ich stronę, to strona nie działa. Myślę, że za chwilę multimedia.pl będzie przekierowywać na vectra.pl :-)

 

No coś gdzieś namieszali z DNS. Serwery obsługujące domenę pl twierdzą, że domena multimedia.pl jest obsługiwana przez serwery DNS ns1.mpsz.pl i dns1.mm.pl, z tym, że nazwa tego pierwszego się nie rozwiązuje się na IP (ani nawet domena mpsz.pl nie istnieje) więc nie dziwne, że mogą być problemy z rozwiązywaniem nazw w domenie multimedia.pl

 

On 10/3/2020 at 5:48 PM, strzala said:

U mnie nagrania z C+ są o połowę mniejsze niż wcześniej (mam na myśli te same filmy z tego samego kanału). Na HBO jest niewiele lepiej tzn. tak o 30-40% mniejsze niż wcześniej. Objawy tego są jak u kolegi powyżej tzn. mniej ostry obraz z mniejszą szczegółowością.

To akurat z C+ nie nagrywam, z HBO tym bardziej bo nie mam. Najczęściej Planete+ (choć to "nie-premiumowa" część C+), Eurosport czy Eleven i tam jest jak mówię. Przy spadku bitrate o połowę no to już na pewno będzie spora różnica. 10% to dla konesera jakości obrazu będzie widoczne.

Edytowane przez klosz007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem na stronie swój adres, aby sprawdzić dostępność usług ... i po chwili wyskoczyło że pod tym adresem jest dostępny tylko  internet mobilny i telefon. ?. Ciekawe jakim cudem korzystam z DTV, oraz internetu, powoli robi się bałagan pod skrzydłami Vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, maks27 napisał:

Takie info z infolinii, niestety National Geographic u mnie zakodowany. U mnie nie ma na liście Polsat Sport News i też technicy szukają co się stało że "wyparował" w dniu zmiany listy na tà z. Vectry.. na liście mam MTV Dance, i VH1   Classic oraz MTV Rock pomimo tego że mają nowe nazwy.

 

Infolinia MM nie zna mojej częstotliwości dla Polsat Sport News, więc zadzwoniłem do Vectry jaka jest w moim mieście częstotliwość dla tego kanału, no i Vectra mnie przełączyła do działu technicznego MM . Sygnał dostarcza Vectra w menu strojenia mam Vectra MM Radomsko.

NG działał przez niecały jeden dzień w tamtym tygodniu. Nawet bym o tym nie wiedział, ale oglądam teraz tenis na Eurosport i tam wcześniej był właśnie dubel Eurosportu 1(pewnie na niego akurat było otwarte okno) i został zastąpiony przez NG. Jednak wieczorem w ten sam dzień NG zakodowali.

Edytowane przez strzala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są kanały dla klientów multimedia, każdy kto ma pakiet z mm, czyli w nazwie box dostaje kanały z tej listy https://www.multimedia.pl/getattachment/4ca1aae9-1ad4-49a9-a456-131c44db67b8/Pakiety-telewizyjne-(cyfryzacja).aspx

Do żadnych innych kanałów nie powinniśmy mieć dostępu. Jak ktoś chce mieć dostęp to podpisuje umowę z Vectrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, marciniozo napisał:

Nie chcę się powtarzać, bo już było o tym napisane, ale ten kto układał nową listę kanałów zasługuje na super nagrodę! Sporo bezsensownych dubli kanałów plus sama numeracji bardzo dziwna. Totalny bałagan.

Dokładnie. Na konkretnym kacu musiał być autor tej listy. Przecież to nie byłby wielki problem logicznie poukładać listę, powywalać co niepotrzebne, i od razu zrobiłoby się miejsce na lepsze bitrate. Ale tylko i aż musieliby chcieć to zrobić.

Jestem po przedłużeniu umowy na 2 lata licząc jej bieg od początku tego miesiąca. Na ten czas spokój z ceną. A co będzie później - zobaczymy.

Na jakość obrazu nie przypatrzyłem się - dużo czasu poszło na układanie kanałów w swojej kolejności.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michaelis konsultantka twierdziła że widzi info na monitorze o tych kanałach na 108 i 110. We wrześniu Discovery i Eurosport, aktualnie National Geographic i że nie ma ich na liście jako promocyjne ale są w bonusie jak lista radiowa od  Vectry. Dotychczas radia nie mieliśmy.

 Sama o nich wspomniała jak zgłaszałem brak TVP3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Michaelis napisał:

To nie są kanały dla klientów multimedia, każdy kto ma pakiet z mm, czyli w nazwie box dostaje kanały z tej listy https://www.multimedia.pl/getattachment/4ca1aae9-1ad4-49a9-a456-131c44db67b8/Pakiety-telewizyjne-(cyfryzacja).aspx

Do żadnych innych kanałów nie powinniśmy mieć dostępu. Jak ktoś chce mieć dostęp to podpisuje umowę z Vectrą.

Zgoda. Ale czemu i tym razem w spisie co podajesz Polsat Seriale i Sci-Fi jest w SD a my oglądamy je w HD. Znowu w Multimedii ktoś tak istotne sprawy przeoczył ? To bonus od Vectry czy przeoczenie Multimedii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maks27 a czy konsultantka widziała Polsat Sport News którego ci brakuje? Przestań wierzyć w to co ci mówią studenci pracujący na infolinii. Twoja oferta nie obejmuje żadnych innych kanałów niż te, które są na oficjalnym wykazie od operatora z którym podpisałeś umowę. Niektóre kanały z oferty Vectry są odkodowane ale to nie zmienia faktu, że one nie są częścią pakietu za który płacisz - na umowie masz wyraźnie wskazany pakiet superbox, maxbox czy jakiś inny.

Podpisz umowę z Vectrą to dostaniesz inne kanały, których nie ma w multimedia ale stracisz te, których nie ma w Vectrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...