Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy abonenci MULTIMEDIA mają (powinni) sygnał z VECTRY! Obecni klienci Multimedia zostali przełączeni na sprzęt i sygnał operatora VECTRY. Umowę z Multimedią można było przedłużyć mniejwięcej do dnia 10-10-2020r, teraz już nie ma możliwości przedłużenia umowy z Multimedia. Klientom którym kończy się umowa z Multimedią, mogą podpisać nową umowę tylko z Vectra, i nie przedłużą jej już z Multimedia, bo nie ma możliwości. Zgadza się obecni klienci płacą faktury do Multimedia, ale operator ten musi przekazać jakąś cześć wpłaty do Vectra.  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona stroną a zeczywistosc jest inna mogę iść albo do Vectry albo do mm to są dwa osobne byty te całe przejęcie nie jest całkowite 
Bzdura. Nie podpiszesz już umowy na ofertę MM. Nowi klienci jak i przedłużanie umów tylko z ofertą Vectry.
To jest informacja dla NOWYCH. A gdzie informacja że starzy mogą podpisać dalej umowy z Multimedią ? No wskaż gdzie.
Już nie mogą.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja. To mnie się udało "za 5 dwunasta".  6 pażdziernika podpisałem z Multimedią umowę 2 letnią na Superbox + net 150 Mb + wifi  + 2xmultiroom + multiscreen  za ok. 60 zł/ m-c.  Nigdy bym nie przypuszczał że za 4 dni już bym nie mógł tego zrobić. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawop napisał:

Vectra nie będzie utrzymywała dwóch marek, będzie migracja abonentów MM do Vectry. Abonentom MM, którym kończy się umowa, będzie oferowana oferta Vectry. Oczywiście dotyczy to tych klientów MM, którzy zostali wchłonięci przez Vectre.

Już to robi a co z resztą klientów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może podać źródła tych informacji ?  Czy to są wiadomości na zasadzie "mnie się tak wydaje". Bo jeśli ktoś pisze że nie można już przedłużać umowy w Multimedia , albo pisze że Vectra nie będzie utrzymywać dwóch marek , to skądś to wie. Skąd (źródło) ??

Choć są firmy jak T-Mobile które "utrzymują" siostrzany Heyah i jakoś współistnieją. Oferty mają podobne ale jednak inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Pawop napisał:

A po co mieliby oferować ten sam produkt pod dwoma markami? Przykład z T-Mobile nie trafiony. Jak już porównywać to do UPC/ Aster

A po to bo teraz Vectra właśnie to robi a oficjalnej informacji pruzno szukać

21 godzin temu, Pawop napisał:

Reszta może migrować do Vectry dobrowolnie, albo zostać w MM do końca obecnego zobowiązania

No właśnie może ...a może zostać w mm czyli? Gdzie jest informacja o takiej możliwości proszę o źródło oficjalne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawop napisał:

Nie bądź śmieszny...

Śmieszny z czym ? Raczej te całe przejęcie cale te zamieszanie i nie ścisłości ze strony mm i Vectry są śmieszne...

Nikt mnie nie informował że mogę iść do Vectry albo zostać w mm  kto tu jest śmieszny? Ja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2020 o 12:47, Arczi13 napisał:

Strona stroną a zeczywistosc jest inna mogę iść albo do Vectry albo do mm to są dwa osobne byty te całe przejęcie nie jest całkowite 

To spróbuj przez net zamówić usługę w MM. Po wybraniu usługi zostajesz przekierowany na stronę Vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pawel napisał:

To spróbuj przez net zamówić usługę w MM. Po wybraniu usługi zostajesz przekierowany na stronę Vectry.

Ale ja nie mówię o stronie internetowej i o tym że mogę np iść do Vectry tylko o tym że jestem w mm i nikt mnie nie informował że mogę iść do Vectry bo przejęli multimedie a jak ja zrezygnuje i pujde podpisać umowę do Vectry to gdzie tu logika skoro ja według was jestem w Vectrze ?

Jak firma której nie ma może mi świadczyć usługę jeszcze 2 lata pod nazwą multimedia i brać za to pieniądze to albo było przejęcie i jest Vectra albo jest Vectra i mm no bez jaj

Jak robiłem aneks do umowy to już się zaczęło przejęcie a mm związało się zemną na 2 lata wiedząc że ich nie będzie 

Idąc teraz podpisać umowę nowa do Vectry będę klientem obu firm 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też złożyłem wypowiedzenie telefoniczne i od razu przekierowali mnie do DUK Multimedia gdzie wynegocjowałem warunki jakie mi pasowały i wyraziłem zgodę ustną. Pi 10 minutach przysłali sms-a z cenami wynegocjonowanymi i miałem odpisać TAK wysyłając zwrotnego sms-a. Po 2 dniach na e-maila przysłali całą umowę ,cenniki itp. z możliwością odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni. Usługa będzie świadczona przez 2 lata ( net 150Mb + superbox+ 2xmultiroom ). W czasie rozmowy ani raz nie padło słowo Vectra ani nie wspomniano o możliwości wzięcia jakiegoś złotego czy platynowego pakietu. Z treści umowy wynika że przez 2 lata będę korzystał z usług firmy Multimedia.

Rzecz działa się 7 dni temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Arczi13 napisał:

Ale ja nie mówię o stronie internetowej i o tym że mogę np iść do Vectry tylko o tym że jestem w mm i nikt mnie nie informował że mogę iść do Vectry bo przejęli multimedie a jak ja zrezygnuje i pujde podpisać umowę do Vectry to gdzie tu logika skoro ja według was jestem w Vectrze ?

Jak firma której nie ma może mi świadczyć usługę jeszcze 2 lata pod nazwą multimedia i brać za to pieniądze to albo było przejęcie i jest Vectra albo jest Vectra i mm no bez jaj

Jak robiłem aneks do umowy to już się zaczęło przejęcie a mm związało się zemną na 2 lata wiedząc że ich nie będzie 

Idąc teraz podpisać umowę nowa do Vectry będę klientem obu firm 

Kto powiedział że jesteś w Vectrze ?Masz umowę z MM i dopóki jej nie przedłużysz jest ona w mocy.Nie podpiszesz nowej umowy z MM i o tym dyskutujemy.Sieć została przejęta przez Vectrę.Być może będzie taka informacja wysłana do abonentów.Kolejna umowa już nie będzie z MM tylko z Vectrą.Nie wiem jak mam to jaśniej wytłumaczyć.

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Arczi13 napisał:

Ale ja nie mówię o stronie internetowej i o tym że mogę np iść do Vectry tylko o tym że jestem w mm i nikt mnie nie informował że mogę iść do Vectry bo przejęli multimedie a jak ja zrezygnuje i pujde podpisać umowę do Vectry to gdzie tu logika skoro ja według was jestem w Vectrze ?

Jak firma której nie ma może mi świadczyć usługę jeszcze 2 lata pod nazwą multimedia i brać za to pieniądze to albo było przejęcie i jest Vectra albo jest Vectra i mm no bez jaj

Jak robiłem aneks do umowy to już się zaczęło przejęcie a mm związało się zemną na 2 lata wiedząc że ich nie będzie 

Idąc teraz podpisać umowę nowa do Vectry będę klientem obu firm 

Z Multimedią można było podpisać lub przedłużyć umowę mniejwięcej do 10-10-2020r. Teraz już nie ma takiej możliwości. Możesz iść do VECTRA podpisać kolejną umowę i otrzymać dekoder, a płacić będziesz za 2 różne umowy czyli do Multimedia i do VECTRA chyba że z Multimedia zrezygnujesz i zapłacisz karę umowną. Multimedia będzie istniała mniejwięcej jeszcze 2 lata aż wszystkim zakończą się umowy, i wtedy będzie wybór migracji na ofertę Vectry lub całkowita rezygnacja na rzecz np. satelity lub naziemnej. 

Jeśli komuś się wydaje że to takie proste że Multimedia która sprzedała 100% udziałów do VECTRA, natychmiast zniknie z rynku, jest w dużym błędzie. Multimedia ma jeszcze ważne umowy z nadawcami kanałów, które w ciągu tych dwóch lat wygasną, tak samo jak umowy z klientami. Kanały które nie były gwarantowane w Multimedia będą sukcesywnie znikały z oferty, wraz z zakończeniem umowy pomiędzy Multimedią a nadawcą danego kanału. Dlatego też jest okres przejściowy w którym wszystkie sprawy i formalności zostaną dopełnione.

Nie da się tego inaczej wytłumaczyć jeśli ktoś tego nie może zrozumieć to trudno. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Daro1 napisał:

Z Multimedią można było podpisać lub przedłużyć umowę mniejwięcej do 10-10-2020r. Teraz już nie ma takiej możliwości. Możesz iść do VECTRA podpisać kolejną umowę i otrzymać dekoder, a płacić będziesz za 2 różne umowy czyli do Multimedia i do VECTRA chyba że z Multimedia zrezygnujesz i zapłacisz karę umowną. Multimedia będzie istniała mniejwięcej jeszcze 2 lata aż wszystkim zakończą się umowy, i wtedy będzie wybór migracji na ofertę Vectry lub całkowita rezygnacja na rzecz np. satelity lub naziemnej. 

Jeśli komuś się wydaje że to takie proste że Multimedia która sprzedała 100% udziałów do VECTRA, natychmiast zniknie z rynku, jest w dużym błędzie. Multimedia ma jeszcze ważne umowy z nadawcami kanałów, które w ciągu tych dwóch lat wygasną, tak samo jak umowy z klientami. Kanały które nie były gwarantowane w Multimedia będą sukcesywnie znikały z oferty, wraz z zakończeniem umowy pomiędzy Multimedią a nadawcą danego kanału. Dlatego też jest okres przejściowy w którym wszystkie sprawy i formalności zostaną dopełnione.

Nie da się tego inaczej wytłumaczyć jeśli ktoś tego nie może zrozumieć to trudno. 

I o to chodzi kto napisał że jestem w Vectrze? Cały czas to czytam w kółko przecież 

A co jeśli tu umnie np nie ma Vectry zostaje na lodzie?

Z moim poprzednim dostawca było bardzo proste zostali przejęci i z automatu byliśmy w multimedii nie musiałem latać po kablówkach i podpisywać nowych umów i kombinować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze dodać że nadal istnieje e-BOK Multimedii gdzie dostaję e-fakturę i ją opłacam. Nadal istnieje Multimedia Go gdzie mam jeszcze na 2 lata podpisaną umowę na multiscreen. Tak że dla mnie oprócz zmiany układu programów nic się nie zmienia. Przez najbliższe 2 lata jestem w Multimedii. 

Skąd ta graniczna data 10 październik ? Próbował ktoś przedłużyć umowę po 10tym i mu odmówili ? Ktoś może taką odmowę potwierdzić ? Bo telefony do MM nadal są. Można zapytać. Osobiście wątpię o możliwości odmowy przedłużenia umowy staremu klientowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba też dodać, że ze zmianą układu programów dostaliśmy sygnał z Vectry. Niestety gorszy, to widać. Do tego totalny bałagan w tych programach i masę zbędnych dubli. Kto jeszcze nie miał zmiany (mają opóźnienia) to niech się cieszy.

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...