Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Kleofas11 napisał:

Jeśli nie zadbasz o to, żeby wszystkie składniki umowy kończyły się w tym samym terminie .... to będziesz się woził z nimi aż do śmierci. To oni będą ci dyktowali warunki i zawsze będą górą.

Ciekawe jak można zadbać skoro ustala się jedno w DUK, po wprowadzeniu umowy do systemu okazuje się, że wszystko się rozjeżdża. Jedne pakiety 11 miesięcy inne 13, inne 24. To świadome nabijanie ludzi w butelkę, a nie czyjaś nieświadomość, bo skoro ustalam na nagrywanej rozmowie, że zawieram na 12 miesięcy aneks to znaczy, że jest to wiążące. W smsie też nie da się zobaczyć nieprawidłowości. Nawet po złożeniu reklamacji operator stwierdził, że skoro umowa mi nie pasowała to mogłem nie akceptować. To nie jest tak, że klient zaniedbał tylko dostawca tak postąpił. Ja dostałem pakiet HD na 24 miesiące na przykład. Takich ustaleń nie było podobnie jak to, że Canal+ na 11 miesięcy, a Eleven na 13. "Skoro umowa Panu nie odpowiadała to po co Pan akceptował". Problem jest taki, że z nikim nie ustalałem pakietu HD na 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym nierównym końcem nie róbmy tragedii. Miałem kiedyś superbox+net i dobrałem sobie filmbox i HD. Termin zakończenia tych dodatków był 4 miesiące póżniej niż podstawowego pakietu.

Gdy doszedł termin przedłużenia umowy chciałem zrezygnować z tych dodatków i mieć tylko superbox. Pani wyliczyła mi coś koło 35 zł kary ,po czym bez problemu przedłużyła mi umowę tak jak chciałem. Było to 2 lata temu.

Nigdy żadna kara mi nie przyszła do zapłacenia Podobnie było u mojego brata. Wziął pakiet sportowy, potem zrezygnował, straszono go 150 zł kary, nigdy jej nie zapłacił bo nic nie przyszło na fakturę więcej do płacenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego roku negocjowałem z DUK z upartą osobą i do tego wydawało się, że była głuchawa, bo nie słyszała co się do niej mówi tylko stale tłumaczyła, że mi sprzeda lepszy i droższy pakiet. Po analizie okazało się, że chciała sprzedać mi net + tv + multiroom na starych pakietach za wyższą cenę o 10 PLN na miesiącu. Proponowano mi net 150 mbit, gdzie na stronie internetowej operatora najniższa opcja to 300. Telewizja z pakietami dodatkowymi, multiroom + internet teraz mnie kosztują 90 PLN / miesiąc. Jednak terminy końca pakietów to porażka. Praktycznie każdy pakiet w innym terminie się kończy, nie jest to korzystne, ale reklamacja nic nie wniosła do sprawy, ponieważ uważają, że skoro odpisałem zgode na SMS to znaczy, że podpisałem taką umowę. Trochę to dziwne dla mnie, że podpisuje się jednego dnia umowe, a terminy są totalnie różne. Jednak w MM wszystko jest możliwe, po przejęciu przez Vectra zmiany są tylko na gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja wolę aby warunki nowej umowy kiedy przedłużam przyszły mi na e-mail a nie na SMS. Mogę sobie normalnie przejrzeć i akceptować albo nie. Nawet po akceptacji jest jeszcze 14 dni na odstąpienie od umowy. Warunkiem odstąpienia jest zawarcie umowy na odległość czyli telefonicznie, czat i wysłanie tego odstąpienia w formie papierowej do Biura Obsługi Klienta. Nie ma możliwości odstąpienia od umowy jeśli zawierało się ją bezpośrednio u operatora w BOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy multimedia daje jeszcze umowy na 24 miesiące bo mam dobrą ofertę na przedłużenie ale pani upiera się że tylko na 12 miesięcy jak 24 to musi być drożej. Jeszcze jedna sprawa chciałem wymienić tuner brać IPS 3000 czy Kaon 3200? 

Edytowane przez maskerano25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, maskerano25 said:

Witam

Czy multimedia daje jeszcze umowy na 24 miesiące bo mam dobrą ofertę na przedłużenie ale pani upiera się że tylko na 12 miesięcy jak 24 to musi być drożej. Jeszcze jedna sprawa chciałem wymienić tuner brać IPS 3000 czy Kaon 3200? 

No skoro proponują Ci na 2 lata ale za wyższą cenę to chyba dają :-) Musi być dobra oferta skoro nie chcą się za tą cenę wiązać z Tobą aż na 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taka dobra pakiet max box, hbo max, full canal plus , net 300 Mb tuner mogę mieć ten ips 3000 catchup, nagrywanie na zewnętrzny dysk , eleveny. Nie ma tylko cinemaxow i filmboxa i erotyki. Za wszystko około stówy i taka cenę miałem przez ostatnie 2 lata tylko tam jeszcze dostałem dysk hdd 1 tb jako bonus. Wszystko za 98zl miesięcznie. Tylko nie wiem jaki tuner brać IPS 3000 czy tego Kaon

Edytowane przez maskerano25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2021 o 16:43, maskerano25 napisał:
Czy taka dobra pakiet max box, hbo max, full canal plus , net 300 Mb tuner mogę mieć ten ips 3000 catchup, nagrywanie na zewnętrzny dysk , eleveny. Nie ma tylko cinemaxow i filmboxa i erotyki. Za wszystko około stówy i taka cenę miałem przez ostatnie 2 lata tylko tam jeszcze dostałem dysk hdd 1 tb jako bonus. Wszystko za 98zl miesięcznie. Tylko nie wiem jaki tuner brać IPS 3000 czy tego Kaon

Weź Kaon 3200 ja mam 3 takie dekodery i jestem zadowolony. Też mam na nim odblokowaną funkcję nagrywania.

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po negocjacjach, wypowiedzeniu umowy, telefon z BUK, dalszych negocjacjach - finalnie udało się zrezygnować z TV (której i tak nie oglądam) i zostawić tylko internet tj. 30 zł za 300 Mb/s (12 miesięcy, ale proponowali również 24).

Powodzenia dla wszystkich wytrwałych negocjatorów;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, zerojedynkaX napisał:

Ciekawe , czy jak się zrezygnuje z TV to w kablu niekodowane programy zostają czy nie ?  DVB T i analogowa w kablu zostają czy też znikają ?

Zrezygnowałem z tv i mam naziemną normalnie i resztki analogu ale to miałem nawet jak nie miałem żadnych usług od MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2021 o 14:55, zerojedynkaX napisał:

Ciekawe , czy jak się zrezygnuje z TV to w kablu niekodowane programy zostają czy nie ?  DVB T i analogowa w kablu zostają czy też znikają ?

Pewnie zależy od lokalizacji. Ja ma sam internet i mam dostęp do niekodowanej oferty TV ale był czas , że go nie miałem. Założyli jakieś filtry i w analogu obraz był bardzo słaby a w cyfrówce nie programował żadnych stacji. po jakimś czasie kanały tv ponownie wróciły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra oficjalnie zakupiła 100 % akcji Multimedii dnia 31 stycznia 2020 r., czyli 16 miesięcy temu. Multimedia (formalnie jako sp. z o.o.) istnieje, bo ma niższe ceny od Vectry. A dla Vectry lepszy jest jakikolwiek klient (nawet taki związany umową z Multimedią) niż taki, który w ogóle ucieknie od płatnej telewizji. A to niedługo będzie bardzo realnym scenariuszem. Również w kablówkach. https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/serwisy-streamingowe-koniec-platform-cyfrowych-anteny-satelitarne-beda-sciagane-z-domow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...