Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, piotreksuchy90 napisał:

Przedłużając umowę w lutym dostałem SMS z potwierdzeniem że będę miał za 2 gr Polsat Sport i Polsat Sport Extra.

To była akcja robiona tylko przez infolinię DUK (Dział Utrzymania Klienta) żeby zatrzymać klientów. Multimedia nigdy oficjalnie nie potwierdziła informacji, że gwarantuje "polsaty za 2 grosze". 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/multimedia-polska-jak-zlozyc-wypowiedzenie-kanaly-polsat-zostaja-jako-niegwarantowane-opinie 

"Niektórzy klienci Multimedia Polska na forach i w social media informowali, w jaki sposób przedstawiciele firmy zachęcali ich, żeby nie wypowiadali umów.

- Miła obsługa wytłumaczyła mu, że Polsaty zostają do końca lutego a później może sobie wybrać dwa ( 2 ) które będzie miał za 2 grosze za kanał.

Początkiem nowego roku mają myśleć nad paczką Polsatowską - opisał jeden z użytkowników. (...) Multimedia Polska nie potwierdza tych konkretów.

- Bardzo uważnie analizujemy różne scenariusze, po to, aby zapewnić naszym klientom jak najszerszy dostęp do oferty programowej.

W tej chwili możemy potwierdzić, że od 1 stycznia klienci Multimediów nadal będą mieli dostęp do kanałów Polsatu, z tą różnicą, że formalnie będą one miały status programów niegwarantowanych - przekazała nam Justyna Grzelak (koordynatorka ds. PR w Multimedia Polska). "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2021 o 14:40, zerojedynkaX napisał:

Nie wiem czy skanować całe pasmo czy jeszcze poczekać (TV Samsung) ? Rozwalę "ulubione". Jak nic nie znajdzie ?

W przypadku CAM w Samsungu korzystam z programu do edycji listy kanałów:

https://github.com/PredatH0r/ChanSort/releases

Eksportuję listę na pendrive po skanowaniu nowych kanałów, edytuję w programie korzystając z poprzedniej listy referencyjnej, przesuwam  nowości i wczytuję do TV. Działa bez problemu.

Poprzednie przedłużenie umowy od 01.12.2020: Minibox+HD, net zmiana ze 120 na 150 Mb/s. Cena bez zmian: 41,02 PLN.  Gratis 5 miesięcy HBO.

W marcu telefon z MM z propozycją zwiększenia netu do 300MB/s + wifi i wymiana routera Cena : 44,00 PLN ( +3 PLN ).

Dodatkowo chciałem zwiększyć TV do  Superboxa, HD  w cenie 51,00 PLN ale po telefonicznych interwencjach zmiany HD na filmy i seriale dostałem  Maxboxa + net 300Mb w cenie 46,00 PLN i ewentualnie  HD +5,00 PLN. Przestałem drążyć temat.

Zmiana okresu zobowiązania z 24 miesięcy na 12 miesięcy. HBO nadal gratis do końca kwietnia.

Lokalizacja : Pogórze koło Gdyni. Wydzielona do sprzedaży: MM Capiatal Two.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym skanowaniu zauważyłem nowe pozycje testowe:
DocuBOX HD (en/ru) 666 Mhz
Ukraina24 HD 490 Mhz
Dizi HD 434 Mhz
Niestety na CNN HD ciemność. Reszta testów (TVP Kobieta HD, TVP Dokument HD, TVP Polonia HD, HomeTV HD, Top Kids JR HD) działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, spider1978 napisał:

Ciekawe jak to będzie na obecną chwilę z numeracją tych nowości na ADB, ale pewnie od wtorku się dowiemy

A po co czekać do wtorku jak pozycję na których będą nowe kanały są już wiadome: 133 TVP Polonia HD, 160 TVP Polonia SD, 806 Biznes 24 HD, 326 Dizi HD, 331 AMC HD, 523 TVP Dokument HD, 717 TVP Kobieta HD, 826 Ukraina 24 HD, 520 DocuBox HD,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ZmusieK napisał:

dostałem  Maxboxa + net 300Mb w cenie 46,00 PLN i ewentualnie  HD +5,00 PLN. Przestałem drążyć temat.

Zmiana okresu zobowiązania z 24 miesięcy na 12 miesięcy. HBO nadal gratis do końca kwietnia.

I to jest umowa przez duże "U". Grunt to płacić zawsze jak najmniej żeby przy kolejnych przedłużeniach mieć dobre pole do twardych negocjacji i nie dawać się otumaniać tekstom typu "Taniej to już było". Za rok na pewno nie będzie drożej, bo między marcem a czerwcem 2022 r. wchodzi do naziemnej standard DVB-T2/HEVC i wtedy kablówki naprawdę będą się musiały postarać żeby sprzedać klientowi jakikolwiek pakiet TV za te kilkadziesiąt PLN miesięcznie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co DVB-T2 miałoby zmienić? Dostaniesz dalej kabarety i inne powtórki na kolejnych kanałach.

Kablówki stoją kanałami typu TVN Turbo, TVN24, HGTV, Polsat Sport, Eurosport, Discovery, Comedy Central, AXN itd. To są najczęsciej oglądane kanały tematyczne.

Nikt nie będzie pozbawiał się dochodów od gniazdka, a i w przypadku części kanałów pozytywów zagranicznej koncesji, żeby pakować się do DVB-T.

Czego można się spodziewać w telewizji naziemnej widzieliśmy po ostatnim konkursie na slot po ATM Rozrywka...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie kto ma potrzeby. Gdyby w DVB T2 były : Polsat News HD, wszystkie TVP w HD , TV4 HD, TV6 HD ,Fokus HD ,Stopklatka HD,Polsat HD, TVN HD , TVN7 HD + mux4 z kanałami płatnymi  np. 10-12 zł i kartą CAM(oczywiście HD)

to  zrezygnowałbym z kablówki .  Moje wyższe potrzeby zaspokoiłbym Netflixem i Playerem .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...