Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

W Gdyni jest tak (dziś rano skanowane):

- AMC HD 140 kanał

- Water Planet HD 76

- TTV HD 223 https://prnt.sc/huitfp

- MTV Polska HD 206 (ale tutaj to ja chyba przestawiłem sam numer kanału) https://prnt.sc/huithu 

 

i Metro SD na 68 (dziś rano po skanowaniu mi wskoczyło albo już było i nie nauwżyłem)

Edytowane przez szakalq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szakalq Na tych screenach na  EPG w przypadku TTV i MTV Polska wcale nie widać dopisanego HD. HD widnieje tylko w logotypach. Przecież np. 13 Ulica w Multimedia jest nadawana w SD a logotyp jest 13 Ulica HD, jest downscaling do SD.  Metro SD już dawno jest. Ktoś coś napisał a Wy łykacie wszystko jak pelikan.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTV ze znaczkiem HD to jest już w Multimedia chyba z pół roku albo i więcej, MTV z HD parę miesięcy, ale to nie znaczy że są one nadawane w HD. Ktoś dopiero to zauważył i sieje nieświadomie dezinformację. Jak ktoś tylko sugeruje się znaczkiem a nie rozróżnia gołym okiem czy to SD czy HD to potem takie "kwiatki" , "plotki" wychodzą właśnie. Widać mało kto ogląda te kanały albo wpływ na to ma umiejscowienie tych kanałów aż na końcu listy.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również wszystkim forumowiczom życzę wsztkiego najlepszego w nowym roku, a co do MM też bym wolał by została bo jeśli chodzi o moją miejscowość to nas by pewnie od sprzedali Neti co mi zabardzo nie pasuje.

 

Operatora zawsze można zmienić po zakończeniu okresu zobowiązania więc życzmy sobie większej konkurencji na rynku tv kablowej.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

 

Ja czekam na wejście nowych warunków umowy czyli włączenie pakietów dodatkowych Filmy i seriale , Sport Champions HD

oraz C+ Prestige promocyjnie na  2 miesiące. Jeszcze czarny ekran ....

Edytowane przez ZmusieK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma pełną ofertę za dobrą cenę to pewnie że nie chce przejęcia.

 

Ja czekam na UPC jak na zbawienie.Wolę zapłacić więcej ale za lepszy towar.

Mam pełną ofertę w dobrej cenie, ale również czekam na UPC jak na zbawienie. Braki programowe i jakościowe w MM są dla mnie nie do zaakceptowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...