Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Na jakiej częstotliwości jest Water Planet HD w Gdyni.

Proszę zobaczyć, jak jest u innych operatorów. Od 9.01 w Pro- Internet dodatkowo 8 kanałów w HD a 1.02 za darmo podwajają internet, z 150 Mbit/s na 300,

z 300 Mbit/s na 600; z 600 Mbit/s na 900.

Prędkość w obie strony, o ile się orientuje to u nich najmniejsza prędkość będzie 300 Mbit/s, odbiór i przesył.

Może nie potrzebnie napisałem nazwę firmy, ktoś zaraz powie, że tak nie można.

Ile zapłacę w tej firmie Pro-Internet za ten najniższy pakiet internetu, a do tego maksymalny(podstawowy) pakiet TV z multiroom oraz pakiety dodatkowe: Canal+, HBO, Cinemax, Eleven Sports. Oferta telewizyjna jest w technologii DVB-C czy IPTV, a jeśli DVB-C to czy można wziąć moduły zamiast dekoderów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile zapłacę w tej firmie Pro-Internet za ten najniższy pakiet internetu, a do tego maksymalny(podstawowy) pakiet TV z multiroom oraz pakiety dodatkowe: Canal+, HBO, Cinemax, Eleven Sports. Oferta telewizyjna jest w technologii DVB-C czy IPTV, a jeśli DVB-C to czy można wziąć moduły zamiast dekoderów?

Nadają w DVB-C, obraz rozkodowany, bez modułów i dekoderów, sam dzielisz poprzez trójniki. Są sztywno ustawione kanały, nie ma min. czy max , około 120 kanałów. Nie ma np Canal+, HBO, Cinemax, Eleven Sports i nie można dokupić, ale za to mają National Geographic HD i National Geographic Wild HD (i kanał regionalny Kosakowo TV HD). Za telewizję i internet 900 Mbit/s syn będzie płacił nie całe 100 zł.

Edytowane przez Zenek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś z was listę kanałów DTV z podziałem na start-mini-super-max box z ostatnimi nowościami tzn.AMC i Water Planet ? Jeśli tak to poproszę o skan.Potrzeba pilna. :smile:

Na stronie MM widnieje jeszcze wykaz z 20/11/2017:

 

https://www.multimedia.pl/getattachment/e5ee2ba9-e758-404f-b2e1-4110963aeb69/MP_20_11_17_programming_PelnaSA_.pdf.aspx

 

W wykazie tym operator umieszcza programy dostepne w całej sieci czyli brak jest tych, które są w lokalizacjach po tzw cyfryzacji. Nie orientuj się czy Water Planet jest udostępniany w całej sieci. U mnie w Gdyni jest dostępny od Superboxa.

Nadają w DVB-C, obraz rozkodowany, bez modułów i dekoderów, sam dzielisz poprzez trójniki. Są sztywno ustawione kanały, nie ma min. czy max , około 120 kanałów. Nie ma np Canal+, HBO, Cinemax, Eleven Sports i nie można dokupić, ale za to mają National Geographic HD i National Geographic Wild HD (i kanał regionalny Kosakowo TV HD). Za telewizję i internet 900 Mbit/s syn będzie płacił nie całe 100 zł.

link do oferty operatora:

http://www.kosakowo.net/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie MM widnieje jeszcze wykaz z 20/11/2017:

 

https://www.multimedia.pl/getattachment/e5ee2ba9-e758-404f-b2e1-4110963aeb69/MP_20_11_17_programming_PelnaSA_.pdf.aspx

 

W wykazie tym operator umieszcza programy dostepne w całej sieci czyli brak jest tych, które są w lokalizacjach po tzw cyfryzacji. Nie orientuj się czy Water Planet jest udostępniany w całej sieci. U mnie w Gdyni jest dostępny od Superboxa.

link do oferty operatora:

http://www.kosakowo.net/

Nie do końca na tym wykazie są to programy dostępne w całej sieci. U mnie (przed cyfryzacją) brak jest np Pulsów w HD, Cinemaxów w HD i jeszcze kilku. Wykaz swoje, a rzeczywistość swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Was też straszą takimi smsami?

"Multimedia Polska. Wazne. Uprzejmie prosimy o kontakt w sprawie umowy. Odwiedz BOK lub zadzwon 345345345."

 

Właśnie zadzwoniłem i bez wypowiedzenia zaproponowano mi to samo co mam teraz w takiej samej kwocie, tj. Maxbox(superbox z pakietami), net 60Mb(max u mnie) i pakiet HD za 60 zł. Myślicie, że z wypowiedzeniem da się coś ugrać w tej cenie? W obecnej umowie miałem jeszcze 3 miesiące za 6zł + HBO i Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ MrB

Super oferta! Pogratulować  :grin: W UPC za to samo nie zszedłbyś poniżej 130/m-c. Ja co kilka miesięcy chodzę do ich BOK-u żeby wyczuć co da się ugrać a na koniec i tak przedłużałem w Multimedii. Kiedyś nawet pokazałem fakturę z MMP bo kobitka nie wierzyła że z Canal+ można zejść poniżej 120 zł. Porównywalne pakiety w UPC to ok 30-40 zł drożej więc nie ma co się spieszyć i cieszyć tym przejęciem.

Ciekawe czy w MMP dają teraz umowy na 2 lata, może próbowałeś?

Edytowane przez peterix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr.B.

Oby nie tylko przez 2 lub 3 miesiące...

 

Umowa 12 m-cy na wszystko.

@ MrB

Super oferta! Pogratulować  :grin: W UPC za to samo nie zszedłbyś poniżej 130/m-c. Ja co kilka miesięcy chodzę do ich BOK-u żeby wyczuć co da się ugrać a na koniec i tak przedłużałem w Multimedii. Kiedyś nawet pokazałem fakturę z MMP bo kobitka nie wierzyła że z Canal+ można zejść poniżej 120 zł. Porównywalne pakiety w UPC to ok 30-40 zł drożej więc nie ma co się spieszyć i cieszyć tym przejęciem.

Ciekawe czy w MMP dają teraz umowy na 2 lata, może próbowałeś?

 

Na 24 m-ce rzekomo nie ma opcji (C+ i HBO)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy warto brać, jeśli się da, umowę na C+ na dwa lata. Jeśli chodzi o sport, to C+ traci od jesieni prawa do Ligi Mistrzów i chyba Ligi Europy, wątpię czy utrzyma Premier Leuge, nie zdziwię się jak stracą przy następnym rozdaniu Ekstraklasy, to byłby krzyżyk na C+. A szkoda, bo wg mnie mieli najlepszych komentatorów i najlepszą oprawę meczy. Smokowskiego i Twarowskiego już nie ma co dla mnie było szokiem. Jak słyszę komentarz w Elevenach to aż włosy bolą od słuchania. Petrodolary psują rynek. Teraz liczy się niestety tylko kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...