Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Podmienić TTV, Super Polsat, CN, TV4, TV6, Metro, Polsat 2, Sportklub, Superstacja, TNT, Scifi, 13Ulica, i dodać testowanego Nicka HD i MTV Polska HD oraz jutro CCF HD i byłoby już bardzo dobrze :D Pomijam już Discovery które niby jest za drogie dla MM.

Edytowane przez SatZnawca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bo to samo miasto i była już prawie rok temu cyfryzacja , a teraz od 2.01 na nie których w analogu jest plansza że dany kanał jest tylko w DTV. Dlatego pytam czy ma to związek z tymi że  bedą podmianki na HD?

Edytowane przez andyp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pilną sprawę. Przy podpisywaniu nowej umowy w lipcu dostałem C+ Prestige na 7 miesięcy za 0. W tym miesiącu kończy się darmówka. Od lutego 49,00. Po dzisiejszym kontakcie dostałem ofertę - 12 miesięcy za 29,00. Czy mogę złożyć wypowiedzenie w maju na całość bez konsekwencji, czy też ewentualna umowa na C+ nie pozwoli na złożenie wypowiedzenia?

Sprawdź w regulaminie oferty tej na 7 miesięcy C+ za 0zł, czy jest tam coś napisane odnośnie zwrotu przyznanej ulgi, Jeśli nie jest napisane, że w przypadku rezygnacji z Canal+ musisz zwrócić kwotę przyznanej ulgi, to wówczas zrezygnuj z C+ od lutego aby nie płacić tych 49 zł. Jeśli teraz przedłużysz C+ na 12 miesięcy a w maju złożysz rezygnację z całości to prawdopodobnie każą Ci zwrócić kwotę przyznanej ulgi za C+ od lutego - ewentualnie dopytaj czy po przedłużeniu C+ na 12 miesięcy za 29 zł możesz w każdej chwili bez konsekwencji zrezygnować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu przerabiają kanały HD do SD gdy na rynku są dostępne odowiedniki SD, chyba na złość klientom. Dodają jakieś niepotrzebne Power czy TVR w HD a tego co już jest od dawna nie mogą podnieść do HD, liczy się ilość a nie jakość. Po co była ta cyfryzacjia jak i tak kanały przerabiają na SD?

 

@R@falk: Water Planet HD jest po cyfryzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem następującą ofertę przy składaniu wypowiedzenia. Internet 120mb/s, maxbox, pakiet sport champions, moduł cam za 51,00zl. Wcześniej miałem 60mb/s, a reszta bez zmian za 59,00zl. Wypowiedzenie złożone. Da się coś jeszcze ugrać?

Po złożeniu wypowiedzenia dostałem telefon. Do tego co powyżej dodali pakiet HD, HBO na 6 miesięcy. Całość za 40zł. Umowa na 12 miesięcy. Chyba nie ma co narzekać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kanały HD emitowane w SD to Multimedia jest chyba jedynym operatorem, który takie zabiegi wprowadza.

Zwracam się też z pytaniem do Was - moja obecna umowa dobiega końca. Jaką najniższą cenę można wynegocjować obecnie na pakiet taki jaki mam w podpisie ? Proszę w miarę możliwości o informacje również od osób, które zawierały umowę na podobny pakiet jak mój w drugiej połowie 2017 roku. Obecnie ja płacę za taki pakiet 114 PLN i wiem, że to trochę dużo w porównaniu do innych klientów. Gdy zawierałem umowę pakiet c+ miał drożeć a jakoś po dwóch tygodniach okazało się, że rozdają go za darmo w ramach jakiegoś testu. Jako, że zaczynam swoje negocjacje będę wdzięczny za przekazywanie informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieoficjalnie mówi się że Polsat będzie coś kombinował na satelicie przy swoich kanałach jeszcze w tym tygodniu. Czyżby Polsat usuwał wersje SD i MM została postawiona pod ścianą i dlatego Polsat 2 i Super Polsat wrócił w SHD? :D

Edytowane przez Barti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatZnawca: No to wypadało by uruchomić te kanały w HD tam gdzie była cyfryzacjia, czy to MM aż tak mocno przerasta? Nie wierzę też w wyższe koszta z tego powodu gdyż już pobierają sygnał HD od nadawcy, to samo się tyczy CN gdy nadawca wyłącza wersję SD to odpowiednik/zamiennik HD oferowany jest zapewne w tej samej cenie, kwestia tylko albo aż chęci MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatZnawca: No to wypadało by uruchomić te kanały w HD tam gdzie była cyfryzacjia, czy to MM aż tak mocno przerasta? Nie wierzę też w wyższe koszta z tego powodu gdyż już pobierają sygnał HD od nadawcy, to samo się tyczy CN gdy nadawca wyłącza wersję SD to odpowiednik/zamiennik HD oferowany jest zapewne w tej samej cenie, kwestia tylko albo aż chęci MM.

Tak jak mówisz, dodatkowe koszta to chociażby taki Nick HD który jest osobnym kanałem. Ale takie Polsaty, TTV czy CN i tak MM pobiera już w HD i nadaje w HD tylko z birate ograniczonym do SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inowrocław / okolice, mimo wypowiedzenia, nie chcą przedłużyć umowy na TV analogową, tzn nie chcą na warunkach promocyjnych. Więc już chyba nie walczą o każdego klienta tak, jak cały 2017 rok.

Ale Ty chcesz przedłużyć umowę na TV analogową? A ona jest jeszcze dostępna jako odrębna oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie mam konkurencję w bloku. Orange zainstalowało światłowody i oferuje internet 300Mb i TV cyfrową. Ciekawe czy ta telewizja jest jako IPTV czy DVB C. Jeśli IPTV i dekodery to zostaję w MM która nadaje jako DVB C i ma moduły CAM. Jakoś nie mogę się przekonać do telewizji internetowej ......   :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...