Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Wróćmy do cyfryzacji bo to niedokończony temat. Niektórzy tu występujący jeszcze się jej nie doczekali. Czy może ktoś wie gdzie aktualnie jest przeprowadzana ?

Ucichło też z UPC. Niby jest jakieś porozumienie, w BOK-u mówią mi że "niebawem", ale oficjalnie UOKiK nie wydał jeszcze żadnego zezwolenia. Część obszarów ma być podobno sprzedana innym sieciom. Dość długo się ciągnie zarówno ta cyfryzacja jak i fuzja z UPC. Ciekawe czy takie programy jak Viasat Nature/History HD czy AMC HD stracimy po fuzji czy UPC zyska. Same niewiadome w tym nowym roku.... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróćmy do cyfryzacji bo to niedokończony temat. Niektórzy tu występujący jeszcze się jej nie doczekali. Czy może ktoś wie gdzie aktualnie jest przeprowadzana ?

Ucichło też z UPC. Niby jest jakieś porozumienie, w BOK-u mówią mi że "niebawem", ale oficjalnie UOKiK nie wydał jeszcze żadnego zezwolenia. Część obszarów ma być podobno sprzedana innym sieciom. Dość długo się ciągnie zarówno ta cyfryzacja jak i fuzja z UPC. Ciekawe czy takie programy jak Viasat Nature/History HD czy AMC HD stracimy po fuzji czy UPC zyska. Same niewiadome w tym nowym roku....

W temacie co będzie, gdy UPC przejmie MM, to raczej nikt nie wie. Sądzę, że sam zainteresowany tym koncern nie wie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC przejmując kontrolę nad konkurencją narzuca swoją ofertę.Jeśli dojdzie do fuzji a tych kanałów nie będzie to w Multimediach możecie się z nimi pożegnać..

Aczkolwiek abonenci UPC liczą na ich dołączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu po przejęciu może nic się nie zmienić. Po pierwsze infrastruktura MM pozostanie. Po drugie MM ma jakieś umowy z nadawcami i pewnie zerwanie ich nie będzie proste, a szkoda płacić za coś co się nie wykorzystuje. Raczej zmiany będą wprowadzane powoli, a miedzy czasie większości abonentów MM skończy się promocyjne warunki umowy. Szybkość zmian zależeć będzie też od tego, czy w danej lokalizacji są równolegle MM i UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie do znawców tematu. Umowa mi się kończy 30 czerwca i chce już złożyć wypowiedzenie z data 30 czerwca ponieważ obecna oferta trochę mi ne pasuje ostatnia umowę podpisałem po 9 miesiącach bo chciałem zrezygnować teraz nie trzeba czekać do końca umowy. Chodzi mi o to jak napisać wypowiedzenie z data 30 czerwca czy wykorzystać druczek na wypowiedzenie jaki maja w biurze. Obecnie mam pakiet Max z elevenami i internetem 60mb 79zl z tym badziewnym Emilem o którym zapomniałem aby zrezygnować płaciłem 94zl i canal plus dali na 3 miesiące. Za 80 zł w Szczecinie. O można wytargować? Dajcie znać o co mogę się domagać żaby wiedzieć co gadać a wiem ze teraz dają aby ludzie nie odchodzili. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Dziś pojawił  się nowy spis programów Multimediów, datowany na 9 stycznia 2018 r.

 

Bezpośredni link do pliku:

https://www.multimedia.pl/getattachment/e5ee2ba9-e758-404f-b2e1-4110963aeb69/MP_09_01_18_programming.pdf.aspx

 

 

Spis wydaje się być kompletny dla miast objętych już cyfryzacją, tylko program WP HD jest jeszcze w nim na pozycji 232, zamiast na pozycji 38. Zmiana WP HD na pozycję 38 nastąpiła kilka dni temu.

 

pozdrawiam Marek z Gdyni.

Edytowane przez Marek_Gdynia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny kanał SD z dopiskiem HD tym razem dubel CC na kanale 15 wersja SD tego kanału została dzisiaj wyłączona na satelicie, czy oni naprawdę mają taką chorą umowę z Viacomem? Do tego te puste miejsca po obydwóch MTV patologia a i jeszcze te wszystkie kanały HD w SD, co już im się miejsce po cyfryzacji skończyło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie do znawców tematu. Umowa mi się kończy 30 czerwca i chce już złożyć wypowiedzenie z data 30 czerwca ponieważ obecna oferta trochę mi ne pasuje ostatnia umowę podpisałem po 9 miesiącach bo chciałem zrezygnować teraz nie trzeba czekać do końca umowy. Chodzi mi o to jak napisać wypowiedzenie z data 30 czerwca czy wykorzystać druczek na wypowiedzenie jaki maja w biurze. Obecnie mam pakiet Max z elevenami i internetem 60mb 79zl z tym badziewnym Emilem o którym zapomniałem aby zrezygnować płaciłem 94zl i canal plus dali na 3 miesiące. Za 80 zł w Szczecinie. O można wytargować? Dajcie znać o co mogę się domagać żaby wiedzieć co gadać a wiem ze teraz dają aby ludzie nie odchodzili. Dzięki

W wypowiedzeniu piszesz że wypowiadasz Umowę Abonencką nr ... o świadczenie Usługi Radia i Telewizji Kablowej / ( i/lub) Usługi Multimedia Internet obowiązującą do dnia ... z zachowaniem okresu wypowiedzenia wynoszącego 1 miesiąc. I twój podpis na dole.

A na jakich pakietach ci zależy, bo nie napisałeś? Na tych które obecnie posiadasz? Razem z kolegą @krupasek spójrzcie na sygnaturę co mam i za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery nie ujawnia, którzy operatorzy współpracują w tym zakresie. Plansze testowe pojawiły się już na platformie nc+ i sieci kablowej Vectra.

 

Czytaj więcej na: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/igrzyska-pjongczang-2018-transmisje-w-trzech-dodatkowych-stacjach-eurosport#

 

Czyli jest szansa .

Edytowane przez Leo73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...