Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do opłacających HBO,czy w MM HBO go jest dodatkową usługą ?(dodatkowo płatną)

Czy mając dostęp do kanałów HBO z automatu dostajemy dostęp do HBO go?

HBO GO to dodatkowa usługa płatna chyba 5zl dodatkowo i nie dostajesz jej z automatu ale negocjując nowe warunki przy przedłużaniu umowy możesz ją wyrwać za free.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalogowałem się, żeby podziękować za wskazówkę z rozwiązaniem umowy.

Za bardzo się nie targowałem, bo w złym momencie odebrałem, a chciałem mieć już z głowy.

Za 125 zł (tyle i wcześniej płaciłem) wyszło mi:

Internet 60mb

Multiroom, 2 dekodery z nagrywaniem i router

MultimediaGo

MaxBox

HBO z GO

Canal+ Prestiż

Filmbox

Cinemax

Sport Champions

 

Jeszcze raz dzięki.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do opłacających HBO,czy w MM HBO go jest dodatkową usługą ?(dodatkowo płatną)

Czy mając dostęp do kanałów HBO z automatu dostajemy dostęp do HBO go?

Wykupując HBO GO niejako gratis dostajesz dostęp do HBO OD z którego możesz korzystać poprzez dekoder VOD/pakiety. Jest tam do wyboru kilkaset pozycji (filmy, seriale, dokument, koncerty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś podać za poszczególne pakiety wartości z faktury? Tu publicznie, albo na PM, byłbym wdzięczny.

 

Z uwagi na zawartą klauzulę :

"Rozpowszechnianie, kopiowanie, rozprowadzanie lub inne działanie o podobnym charakterze bez zgody nadawcy jest zabronione i może być karalne."

Nie będę ryzykował  :wink:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźniłem się niestety z wypowiedzeniem. Po negocjacjach jedynie standardowych z DUK. 150 zł za MaxBox+Canal Plus+HBO+Eleven+Cinemax+Filmbox+HD+3xCam+ Net 120 mbit/s. Problem taki że w Łodzi nie ma konkurencji że strony innej kablówki.

 

A Orange po światłowodzie nie macie? Ciekawe w jakiej kwocie u nich byś dostał te programy i net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z końcem marca kończy mi się umowa na Internet, WiFi, i pakiet "Sport Champions HD", natomiast na pakiet "MaxBox dopiero z końcem czerwca. Dziś właśnie wysłałem wypowiedzenie na owe usługi z zachowaniem okresów. Obecnie za 12 Mb/s płacę 34,99 zł, WiFi 8,99 zł, MaxBox 49 zł+opłata za dekoder to razem wychodzi 59 zł, Sport Champions HD 9 zł, pakiet HD 9 zł, Multimedia GO 3 zł. Razem za wszystko płacę 123,98 zł.  Jak dla mnie jest to drogo. Ciekawi mnie jaką cenę mogą mi zaproponować po otrzymaniu wypowiedzenia albo czy za tą cenę co teraz mogą coś dorzucić gratis ? Myślę też o Internecie 30 Mb/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz ich jako.zmusić żeby umowy na wszystkie usługi kończyły ci się tego samego dnia. W przeciwnym razie będziesz się woził z takimi kosmicznymi cenami do usr...nej śmierci.

Przy nowych umowach na internet (wszystkie prędkości od 30 Mb/s wzwyż) to usługa Wi-Fi jest gratis przez cały okres umowy. Musisz jakoś to wynegocjować przy przedłużeniu.

30 Mb/s można dostać nawet za 17 - 20 zł, 60 Mb/s nawet za 25 zł, 120 Mb/s nawet za 29 zł. Trudne do uzyskania, ale absolutnie realne nawet przy braku usługi DTV. 

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem telefon ponieważ kończy mi się umową i zaproponowali mi usługi co w opisie w tej samej cenie co dotychczas, czyli ok. 99 zł (bez wypowiedzenia). Powiedziałem, że kilka dni temu wysłałem wypowiedzenie pocztą i Pani się zmartwiła. Zacząłem negocjacje. W związku z brakiem cyfryzacji chciałem zwiększenie neta na 120 mb i MM GO. Zaproponowała mi to w kwocie 110 zł. Powiedziałem, że jeszcze mam czas i czekam na ciekawsze propozycje.

 

Długo nie musiałem czekać. Propozycja z DUK i przyjęta:

Internet 120 Mb, miałem 60 Mb

MaxBox

HD

HBO

HBO GO/OD

Canal+ Prestige

Strefa Dzieci

PVR

Multiroom

Dodatkowo dali mi oprócz zwiększenia neta:

Cinemax

FilmBox

Multimedia GO

Wszystko za 100,99 zł, czyli 2 zł więcej, bo płaciłem 98,99 zł. Umowa na 12 mies. Od 1 lutego włączą dodatkowe usługi i zwiększą neta. Czyli można ugrać dobrą ofertę

Edytowane przez adam2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...