Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przedwczoraj był u mnie technik MM. Na pytanie odnośnie UPC, że sprawa się przeciąga, że nie wiadomo jak to będzie, itd.,

powiedział mi, że wręcz przeciwnie, że wszystko już jest potwierdzone odnośnie przejęcia. Oni dostali już wypowiedzenia na 

dzień 31-12-2017, a od 01-01-2018 przejmuje nas UPC o czym zostaniemy poinformowani zaraz po Nowym Roku.

Ile w tym prawdy nie wiem. Przekazuję tylko jako "ciekawostkę".

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie AMC mial byc zamiast Universal wiec nie wydaje mi sie zeby zamienil sie z Metro bo sa w innych grupach tematycznych i AMC od samego pocztku jest tylko w HD no ale w MM wszystko jest mozliwe.

 

Szkoda ze nie podmieniaja wersji sd na hd bi okolo 20 kanalow by moglo przejsc.

Po nowym roku czeka nas Sci Fi ze znaczkiem HD w sd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przedwczoraj był u mnie technik MM. Na pytanie odnośnie UPC, że sprawa się przeciąga, że nie wiadomo jak to będzie, itd.,

powiedział mi, że wręcz przeciwnie, że wszystko już jest potwierdzone odnośnie przejęcia. Oni dostali już wypowiedzenia na 

dzień 31-12-2017, a od 01-01-2018 przejmuje nas UPC o czym zostaniemy poinformowani zaraz po Nowym Roku.

Ile w tym prawdy nie wiem. Przekazuję tylko jako "ciekawostkę".

 

Pozdrawiam.

 

Ja niedawno wysłałem wypowiedzenie i do tej pory nie dzwonili. Wychodzi na to, że UPC w styczniu się ze mną będzie kontaktować. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdańsk, Gdynia, Kalisz, Mielec i jeszcze na pewno dwa, których nie podano w komunikatach. Nie wiem czy nie przypadkiem, Chełm.

Chełm,był na pewno.

Za miesiąc kończy mi sie umowa mam internet 60 i maxboxa i płaciłem za to 65zl teraz chcą tylko żebym płacił sporo więcej

Rok temu wysyłałem wypowiedzenie bo płaciłem 87zl a miałem mniej

Za ile to mozna miec i czy wchodzi w gre umowa na 24mies?

Wyślij wypowiedzenie i negocjiuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za miesiąc kończy mi sie umowa mam internet 60 i maxboxa i płaciłem za to 65zl teraz chcą tylko żebym płacił sporo więcej

Rok temu wysyłałem wypowiedzenie bo płaciłem 87zl a miałem mniej

Za ile to mozna miec i czy wchodzi w gre umowa na 24mies?

Ja mam net 60 + maxbox + eleven + hd za 70 zł / mies. 

 

Umowa na 12 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie o jakie 15 miejscowości z nazwy chodzi ?

ostatnia wersja  ( propozycja UPC ) dotyczyła odsprzedania części  sieci MM  w miejscowościach: GDAŃSK, GDYNIA, MIELEC, KALISZ, SOPOT, CHEŁM, LUBLIN.

Prawdopodobnie w lokalizacjach w których pokrywają się sieci MM i UPC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale TVO jest EPG kanału Water Planet, pewnie kolejna nowość. Zastanawiam się tylko czy dla wszystkich czy tyko dla tych po cyfryzacji. Ja jeszcze nie jestem po cyfryzacji więc wpadają mi tylko takie perełki jak np. TVO albo TVP Sport w SD więc może i tu będzie takie szczęście ;)

Edytowane przez adam2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w analogu już od 2-3 miesięcy w ogóle w miejscu Universal Channel był tylko "śnieg". Pomyślałem sobie, że pewnie i w analogu będzie podmiana Universal Channel na AMC skoro tak będzie w cyfrze. A wczoraj wieczorem patrzę a tu kanał "ożył" i pojawiła się o dziwo w miejsce Universal Channel w analogu Stopklatka TV.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że po cyfryzacji nawet Stopklatki nie będziesz miał w analogu. U mnie po cyfryzacji z filmowych zostały tylko w analogu Kino Polska i Polsat Film. Na szczęście mamy w kablu MUX-y i można sobie zrobić mix analogowo-cyfrowy jako multiroom na drugi lub trzeci telewizor w mieszkaniu. Razem wychodzi 42 programy (odliczam te pokrywające się w muxach i analogu). Życzę abyś szybko doczekał się cyfryzacji.

No to po Nowym Roku trochę nowości: MTV Polska HD, AMC HD (SD?), Water Planet........co jeszcze?  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rzeszowie po cyfryzacji 30,12,2017 o 11:23 na tvo jest epg innego kanalu, a na esport hd, outdoor hd, tvn 24 bis hd, mtv rock, dance, hits, eska sd, uninersal hd, super polsat sd, brak jest epg. W analogu bez zmian 32 kanaly z czego na czestotliwosci 119 i chyba 791 jest czarny ekran. Zaraz po cyfryzacji przy automacie nie zapisalo tych manalow, a dzis sie zatrzymuje na nich.

 

Siec po cyfryzacji.

Macie FilmBox Akcion w HD? Bo dekoder IPS 300 pokazu ze jest w HD, ale w nazwie nie jest napisane hd i z tego co kojarze to chyba nie istnieje wersja tego kanalu w HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...