Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Obawiam się że wpuścili nas w cyfryzację, "dali" ileś tam kanałów HD więcej i to KONIEC na długo,długo,długo...

Gdy minie okres pobytu Eleven Sports 4 na wyłączność w nc+ to niech nie zwlekają i dodają go do oferty.

 

****

 

Niedługo kończy mi się umowa, doradźcie za ile można by utargować zestaw: StartBoxPlus, Sport HD Extra, Sport Champions HD, C+Select, mulitiroom łącznie na 3 TV. Net wystarczy mi obecne 12 Mb, może być szybszy, lecz niekoniecznie. Poniżej stówki? 90? 80?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa z końcem marca 2018 - już multimedia dobija się na telefon ;)

 

Do tej pory miałem: - Internet 120MB+, telefon stacjonarny Plan Optymalny, Pakiet MaxBox +Pakiet HD+Pakiet Sport Champions HD+Pakiet HBO HD Max = 86 zł.

 

Teraz dostałem propozycję umowa na rok: Internet 120MB+, telefon stacjonarny Plan Optymalny, Pakiet MaxBox +Pakiet Sport Champions HD = 69 zł (zapomniałem dołożyć ten pakiet HD a chciałbym go - HBO nie jest mi potrzebne). Następnym razem zadzwonią, to powiem, że za 69 zł z tym pakietem HD. Jak myślicie dobra cena? 

 

Pytanie o wypowiedzenie, czy teraz jest na wszystko 1 miesiąc czy nadal na coś tam jest 3 miesiące?

 

W bloku jest jeszcze Orange i Vectra, myślałem o vectrze, ale u nich to chyba gorzej jakościowo, więcej awarii i zobowiązanie na 2 lata.

Edytowane przez szakalq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Wszystkim. Potrzebuję Waszej pomocy, zbliża się znowu koniec mojej kolejnej umowy. Przez ostatnie lata płacę ok 165 zł rachunku miesięcznie za maxboxa + canal prestige + internet 30 mb + 3 multiroomy (w tym jeden dekoder z nagrywarką). + telefon 100 min.

Czytając Wasze oferty stwierdzam, że jestem chyba dojną krową MM :) Dzisiaj zadzwoniła do mnie miła Pani i zaproponowała mi 145 zl za ten pakieta jeszcze bez wypowiedzenia. Umówiłem się na rozmowę na wtorek.

 

W nowej umowie chciałbym mieć już bez telefonu:

 

- maxboxa

- internet 30 mb albo 60 mb

- 3 x multiroom (w tym dekoder z nagrywarką)

- Canal+ prestige

- sport champions HD, sport HD Extra

 

Jaką Waszym zdaniem realnie mogę wynegocjować cenę takiego pakietu?

Z góry dziękuję za pomoc.

 

 

hej, jestem już po operacji nowa umowa. Bez wypowiedzenia proponowali 145 zł, a po wypowiedzeniu od razu zaproponowali umowę 12 mies. od Nowego Roku za 105 zł mies. i dodali jeszcze w cenie HBO. Także hulaj dusza piekła nie ma ;) 

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem propozycję przedłużenia umowy. Aktualnie mam internet 60 mb/s, maxbox, sport championships, moduł cam za 59zł. Zaproponowali to samo plus pakiet HD za 69zł. Wypowiedzenie pójdzie na dniach. Myślicie, że wtedy da się ugrać internet 120 mb/s, pakiet HD i resztę bez zmian za 59zł? :)

Edytowane przez volum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem propozycję przedłużenia umowy. Aktualnie mam internet 60 mb/s, maxbox, sport championships, moduł cam za 59zł. Zaproponowali to samo plus pakiet HD za 69zł. Wypowiedzenie pójdzie na dniach. Myślicie, że wtedy da się ugrać internet 120 mb/s, pakiet HD i resztę bez zmian za 59zł? :)

Ja dostałem taką samą propozycje (u mnie jeszcze telefon stacjonarny i net 120) bez złożenia wypowiedzenia daj znać jak coś ugrasz, ja mam jeszcze czas bo umową się kończy w marcu. Wypowiedzenie złożę pewnie dopiero po świętach. Czyli to co chcesz powinieneś dostać za 59 zł.

 

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwoniła do mnie babka z MM z jakiegoś dziwnego numeru umowę mam do końca lutego choć wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem pierwszy raz coś takiego. Babka zaczęła wciskać mi to co już mam za ponad 10 zł drożej do tego jeszcze jakieś ubezpieczenie mieszkania i gada coś że promocje są do końca roku i że tak tanio już nie będzie. Przykład jeden z pakietów HBO mam za 14.90 a ona twierdzi że teraz za mniej niż 19.99 już się nie dostanie tego pakietu. Nie chce mi się w to wierzyć ładnie jej podziękowalem a wypowiedzenie i tak wyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwoniła do mnie babka z MM z jakiegoś dziwnego numeru umowę mam do końca lutego choć wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem pierwszy raz coś takiego. Babka zaczęła wciskać mi to co już mam za ponad 10 zł drożej do tego jeszcze jakieś ubezpieczenie mieszkania i gada coś że promocje są do końca roku i że tak tanio już nie będzie. Przykład jeden z pakietów HBO mam za 14.90 a ona twierdzi że teraz za mniej niż 19.99 już się nie dostanie tego pakietu. Nie chce mi się w to wierzyć ładnie jej podziękowalem a wypowiedzenie i tak wyślę.

Czyli sami udowadniają że po dobroci, bez wypowiedzenia, to nic się nie ugra. Ja jak im w BOK powiedziałem czego oczekuję, celowo bez wypowiedzenia, to mi konsultant wypalił tekstem że wyjdzie 40 czy 50 zł drożej od mojego obecnego rachunku i że taniej to się nie da :crazy:  Chyba faktycznie jedyne wyjście to złożenie w Biurze Obsługi Klienta rezygnacji a następnie negocjacje, jak nie w BOK to z Działem Utrzymania Klienta. Też muszę w niedalekim czasie zanieść wypowiedzenie bo inaczej to bankructwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie umówmy sie że piszemy to co wynegocjowaliście. Pytania jak myślicie? Czy sie dam? , tylko zaśmiecają forum. Negocjujcie to zobaczycie czy sie da. A konkretne wyniki pokażą co sie da. Wesołych Świąt and happy New Year

Edytowane przez mars27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w BOK to nawet rezygnacji nie chcą przyjmować, tylko każą wysyłać do Gdyni, dlatego od prawie dwóch lat tam nie zaglądam.

W Szczecinie tak samo. Jako ciekawostkę podam, że ok. 2 tygodnie temu zamknęli jedno z dwóch biur obsługi w Szczecinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewnym forum rozmawiałem z typem z UPC. To mi napisał o fuzji UPC - MMP:
"Sprawa przejęcia jest niezwykle delikatna. Proces trwa, ale z wielu powodów się przedłuża. Koniec końców, dokona się, bo pierwsze dokumenty zostały już podpisane kilka miesięcy temu. Teraz najwięcej zależy od MMP. Muszą skończyć z mnożeniem klientów, którym oferują abonamenty poniżej kosztów. Jakim bowiem rarytasem dla UPC jest przejęcie firmy, której klienci mają rachunki, do których trzeba będzie dopłacać?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...