Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

W poniedziałek przedłużyłem umowę po wysłanym uprzednio wypowiedzeniu i odstąpieniu od przedłużenia zawartego 2 tygodnie wcześnie ....

 

Warunki jakie otrzymałem: 60 mb net oraz  tv minibox + hd + filmy i seriale + Eleven ( sport champion ) , chcieli dać jeszcze pakiet dzieci ale nie brałem + c+ bez opłat na 2 msc. Całość za 40,00 pln / msc. Umowa na 12 msc. Czekam na potwierdzenie tych warunków.

Dzwońcie do działu utrzymania klienta tel. 244 244 333.

 

Wczesniej dostałem potwierdzenie przedłużenia umowy innego klienta : 60 mb + minibox + hd za 35,01 pln  / msc. Za taki zestaw dotąd płaciłem 50,01 pln.

 

Rozumiem ze te 40 zl to za sama tv ? internet oddzielnie? ja za sam internet place 53zł... tez 60 mb. tylko mam jeszcze w tym wifi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze te 40 zl to za sama tv ? internet oddzielnie? ja za sam internet place 53zł... tez 60 mb. tylko mam jeszcze w tym wifi

Za całość 40,00 pln ( internet w tym jest za 6,00 pln ) miesięcznie. Modem wifi mam swój. 

Dodam,że w budynku jest spora konkurencja ( orange, mm, upc, limes i pro internet kosakowo ) oraz zbiorcza instalacja dvb-t i sat.

Edytowane przez ZmusieK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyyy to mnie zaskoczyłeś... moze rozne miasta maja inne stawki albo nie wiem ... ale jakim cudem otrzymales takie warunki? no u mnie konkurencji wielkiej nie ma niestety.. jedynie upc po kablu chyba jeszcze z tych wiekszych

Podstawą jest złożenie ( wysłanie ) wypowiedzenia i w rozmowie trzeba się orientować co i za ile oferuje konkurencja np internet u konkurencji ma szybkość 240 - 400 Mb, Mi bardzo pomogło,że przy poprzednim przedłużeniu umowy w mailowym potwierdzeniu z MM otrzymałem stawki innego klienta, które wynosiły łącznie 35,01 pln za te same usługi tj  net 60, mb + wifi  minibox + hd przy umowie na 12 msc. Mnie w poprzedniej rozmowie z mojej inicjatywy za ta same usługi pozostawili 50,01 pln czyli tyle ile płaciłem dotychczas. 

Nie zgadzajcie się na warunki przedstawiane przez przedstawicieli dzwoniących z numeru gdańskiego j 058 ....

dzis wyczytane w necie:

 

http://www.rp.pl/Tel...e-polaczyc.html

 

Do tej pory UPC - aby uzyskać zgodę urzędu - zgodziło się sprzedać sieci z abonentami już nie tylko w 4, ale w 7 miastach, odpowiadający za 22-25 proc. całości biznesu. Ostatnie spotkanie poświęcone sprawie odbyć miało się w poniedziałek 4 grudnia "

 

- a tymi lokalizacjami ( w tym moją ) interesuje się Netia czyli Pan Solorz.

Edytowane przez ZmusieK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kolejny raz kończy mi się umowa 31-go stycznia.

Tak się właśnie zastanawiam, czy wypowiadać już umowę, czy wobec nie jasnej

sytuacji z przejęciem, poczekać co się ostatecznie wydarzy ?

Ciekawi mnie czy w przypadku przejęcia przez UPC, będą zachowane

wynegocjowane warunki z MM do końca umowy, czy narzucą swoją ofertę?

Czy może lepiej poczekać i negocjować nową umowę już z UPC?

Jak zmieni się oferta programowa? Dostaniemy z automatu pakiet odpowiadający

temu, który mamy z MM na odpowiedni w UPC?

Sporo pytań i niejasności, więc proszę o Wasze opinie w tej kwestii.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Kończy mi się umowa na internet i telefon w MM.Obecnie za internet 60mb/s i telefon stacjonarny płace 63 zł. Na czacie pani proponowała mi ostatnio 78 zł za to samo :twisted:.Wczoraj byłem w BOK i pani mi proponowała to samo za tyle samo.Złożyłem wypowiedzenie i na odchodne pani powiedziała że złożone wypowiedzenie nie daje lepszych ofert  :crazy: bo te czasy się skończyły :lol:.Pytam was .Ile mogę wynegocjować po złożonym wypowiedzeniu,interesuje mnie internet 30 lub 60mb/s z telefonu mogę ewentualnie zrezygnować.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spróbuj pocelować w tą opcję:

 

https://www.multimedia.pl/Strefa-produktowa/Internet/Internet-stacjonarny/Oferta-wrzesniowa/Internet-Stacjonarny-60Mb-24m

6msc po 6,00 PLN i 18 msc po 49,00 PLN - średnia wychodzi 38,25 PLN / msc.

do tego kartę SIM z pakietem 5 GB lub SIM z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami.

 

Jak nastąpi przejęcie , dostaniesz nowe warunki to możesz zrezygnować i negocjować z UPC. Przez pierwsze miesiące płacisz po 6,00 PLN.

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Kończy mi się umowa na internet i telefon w MM.Obecnie za internet 60mb/s i telefon stacjonarny płace 63 zł. Na czacie pani proponowała mi ostatnio 78 zł za to samo

Mój kolega w Warszawie płaci 29 zł. za 120 Mb/s (Wi-Fi w cenie). Usługi DTV nie posiada. Przygwoździł Multimedię szantażem ucieczki do Netii Światłowodu (oferta od akwizytora 40 zł. za 100 Mb/s).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę, więc odpada i pełną ofertę, ale dla tych przed cyfryzacją to mogą czy nie? W nc+ I CP można zerwać bez problemu.

 

Umowę można rozwiązać bez konsekwencji tylko wtedy, gdy usuwany z oferty kanał jest w niej gwarantowany. I tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie AMC będzie za Universal Channel. Reszty nikt nie wie. Co ciekawe, Metro też jest niegwarantowany, więc ten dopisek SD jest zbędny, ponieważ nie wiadomo, czy  będzie w ogóle w HD. Taki myk był na początku roku, kiedy Polsat Sport News był z dopiskiem SD, a po cyfryzacji był w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że wpuścili nas w cyfryzację, "dali" ileś tam kanałów HD więcej i to KONIEC na długo,długo,długo...Czekając na fuzję,nie mając zbyt dużych zysków,nie będą inwestować w nowe kanały,zwłaszcza HD,a więc droższe. Pewnie że jest lepiej niż było przed cyfryzacją, ale Science,DTX,ID,TTV to mogli by jeszcze podmienić na HD. UPC to póki co wielka dalej niewiadoma.  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...