Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Nie do końca.W MM są w paśmie DVB-T wszystkie muxy naziemne.Przynajmniej w części sieci po cyfryzacji.Na pewno są w Kaliszu bo je odbieram ;)

Tam gdzie MM wpuści MUXy DVB-T w sieć DVB-C to będzie odbierał, ale nie na dekoderach ADB ponieważ, aby taki dekoder wystartował musi być zarejestrowany w sieci MM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DVB T z sieci MM odbiera bez żadnego dekodera na TV z MPEG-4 DVB T lub w przypadku starego telewizora przez dekoder DVB T (za około 100zł). Tak jak ze zwykłej anteny,tylko na innych kanałach ( u mnie na 9,10,11 i 12)w zakresie VHF. Normalnie z anteny Muxy1,2,3 są na UHF a mux8 na VHF.

Oczywiście sieć MM musi być aktywna (abonament),choć słyszałem o przypadkach że po zakończeniu umowy sygnał analogowy i mux DVB T był jeszcze w kablu ponad rok czasu.  :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Info mamy w SD....Teraz załapałem.Taki flagowy program telewizji publicznej w innych kablówkach jest HD (sprawdzałem) .Czyżby MM nie włączała się w aktualny nurt ? Total-opozycja ? Rozumiem jakieś tam TV4 czy Superpolsat w SD, ale TVP Info ??  No nie....... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrB Parę postów temu była o tym wzmianka. Leniwy jesteś chłopie. Wystarczy trochę pracy na Google. Info z 20.11.2017:

 

https://media2.pl/telekomunikacja/146425-UPC-proponuje-UOKiK-ustepstwa-by-przejac-siec-Multimedia-Polska.html

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platforma NC+ szykuje na święta dekoder 4K i coś tam jeszcze, Cyfrowy Polsat Ibisza pod choinką i nowe programy, Netia świąteczne pakiety, UPC promocje świąteczne, itd itd.  A ja się pytam co na święta przygotowała Multimedia? Patrząc na stronę MM kompletnie NIC ! Strona nie zmieniana od dawna, mało czytelna, wszędzie tylko chomiki i namawianie na "tańszy" gaz i prąd. Parodią jest tzw. program informacyjny w analogu (planszowy). Nikt tego nie redaguje w Częstochowie od lat.Są tam reklamy programów HD ( "29 programów HD bez dodatkowych opłat") ,ogłoszenia na przetargi  sprzed kilku miesięcy i reklama MM TV! (poprzedniczki Multimedia) Oczywiście o dokonanej redukcji analogu i pełnej ofercie DTV u nas ani jednej planszy. Program info, czy dezinfo?

Pytanie: równia pochyła czy czekanie na sprzedaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...