Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam relacje z losowania MŚ, jakość pomiędzy TVP1 HD i TVP Sport HD jest ogromna na korzyść tego pierwszego, też tak macie?

W Inowrocławiu różnicy między TVP1 HD a TVP Sport HD nie widać.

 

Gorzów Nick HD znowu nadaje ;)

U mnie czarny ekran

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platforma NC+ szykuje na święta dekoder 4K i coś tam jeszcze, Cyfrowy Polsat Ibisza pod choinką i nowe programy, Netia świąteczne pakiety, UPC promocje świąteczne, itd itd.  A ja się pytam co na święta przygotowała Multimedia? Patrząc na stronę MM kompletnie NIC ! Strona nie zmieniana od dawna, mało czytelna, wszędzie tylko chomiki i namawianie na "tańszy" gaz i prąd. Parodią jest tzw. program informacyjny w analogu (planszowy). Nikt tego nie redaguje w Częstochowie od lat.Są tam reklamy programów HD ( "29 programów HD bez dodatkowych opłat") ,ogłoszenia na przetargi  sprzed kilku miesięcy i reklama MM TV! (poprzedniczki Multimedia) Oczywiście o dokonanej redukcji analogu i pełnej ofercie DTV u nas ani jednej planszy. Program info, czy dezinfo?

Pytanie: równia pochyła czy czekanie na sprzedaż?

 

Zerojedynka, a co Ty byś chciał od Multimedii? Oni nigdy nie mieli żadnych promocji i nie dbają o swoich klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z pytaniem odnośnie internetu. Od ładnych kilku dni nie mam dostępu do usługi OpenDNS. Jest to usługa DNS'a publicznego. Korzystałem z niej od kiedy pamiętam, ale niestety od kilku dni mam zablokowaną komunikację z serwerami OpenDNS. Nie da się nawet zapingować na adres 208.67.222.222. Czy możecie sprawdzić, czy u Was jest też ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. :)

 

O co dokładnie chodzi ze sprzedażą sieci w kilku miastach, w tym w Gdyni i Gdańsku? Sprzedana zostanie tylko część sieci jednego z operatorów, która dubluje się w danej lokalizacji, czy cała sieć, która należy do UPC i Multimediów i w tych miastach będzie zupełnie osobna firma?

 

Pozdrawiam, Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja UOKiK do oficjalnej informacji często zostaje podana po poinformowaniu zainteresowanych. Więc być może oni wiedzą więcej ;)

 

Generalnie nie ma co marzyć. UPC jest zdeterminowane kupić, a Multimedia Polska sprzedaż. Więc do transakcji dojdzie tak czy siak. Pytanie, na jakich zasadach konkretnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...