Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

W Częstochowie - gdzie oferta od kwietnia funkcjonuje!

Śląsk cisza - Bytom, Katowice, Bielsko-Biała?

 

Macie jakieś problemy z odbiorem kanałów HD: TVP1, TVP2, TVN, TVP HD.?

Nie da się oglądać obraz zacina jak [beep]a, to samo dźwięk!

 

EDIT:

Wszystko już wróciło do normy!

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@obserwatorek:
Czyli nowościami są TVN Fabuła HD, Planete+ HD i Disney Channel. Wyleciały natomiast: TVN SD, TVN 7 SD. I jest chyba błąd, bo TVN Style i TVN Turbo nie ma już w SD.

@kowjanko:
Oczywiście, że ma. Przecież nie rezygnujesz bez powodu. Nie pasuje ci np. cena, oferta, stary dekoder lub nie masz ochoty dłużej korzystać z usług płatnej tv.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na tę listę Startbox+ aż nie chce się wierzyć,że nie ma TVN7,Fokusa,Stopklatki a za to MTV i VIVA jest zdublowana. Czy ktoś bardzo chory to układał ?? Przecież taki pakiet często biorą starsi ludzie którzy raczej na pewno MTV nie oglądają. Gdybym ja musiał brać taki pakiet za X złotych to na pewno wybrałbym DVB T za 0 zł. I raczej na pewno startbox+ nie zastąpi TV analogowej przynajmniej w moim regionie.Ofertę analogową mamy póki co bogatszą.Lista jest do zmiany i tyle. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tak na serio? Kto by patrzył na brak Fokusa, jeśli do dyspozycji ma Planete+, P. Viasat History, Discovery i inne kanały lifestyle'owe? Podobnie ze Stopklatką, zamiast tego są ciekawsze kanały AXN, Comedy Central, TVN Fabuła, Universal czy TVP Seriale (wg. Nielsena najpopularniejszy w tej tematyce). Poza tym, masz 2 konkurencyjne do TVP Info kanały informacyjne. Oraz 3 fajne kanały sportowe (czego nie ma w NTC) i 4 dla dziecka. Brak TVN7 HD to jest jakaś pomyłka. Konsultantka z czata twierdzi, że jest.

 

Analogowa ma zdecydowanie gorszą ofertę, i także nie ma Fokusa i Stopklatki. Poza tym, niedługo powinny dojść oba Pulsy w HD i pod tym względem będzie jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fokus oraz Stopklatka nie wchodza w sklad programow, ktore operatorzy musza dac w najnizszym pakiecie. Nie ma prawa, ktore im to nakazuje to nic nie musza dawac :). Ustawa mowi ze tvp1, tvp2, tvp regionalna, polsat, tvn, tv4, tv puls jezeli operator swiadczy te kanaly to musza byc w najnizszym pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem takich opinii. Chcecie płacić za darmowe i ogólnodostępne kanały? Według mnie, lepiej jeśli operator daje np. Planete+, niż Fokus TV. Rachunek ekonomiczny musi się zgadzać, więc nie zaoferuje obu naraz.

 

Zobaczcie np. TOYĘ, nawalili naziemnych kanałów + 1 swój własny, i życzą sobie za to 11zł. W MMP też ma tak być? Nie sądzę.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sądzę że Startbox+ powinny być wszystkie darmowe plus Planete,Discovery itp. Po co "męczyć" telewizor z przełączaniem DVB T-- DVB C.

W końcu ma to zastąpić analog który był u mnie dość bogaty.

Nikt mi nie wyjaśnił po co emerytom Viva i MTV na dodatek zdublowane. Niezbadane są zakamarki biznesu... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wtedy byłby o wiele droższy. W kablu nie ma kanałów FTA. Dostarczenie do klienta każdego kanału, kosztuje operatora tyle samo. Skąd wiesz, że ten pakiet biorą wyłącznie emeryci? Gdyby tak było, operator nie dawał by kanałów dla dzieci. I wymień kanały z twojego analoga, to sobie porównamy zawartość. Jakoś ci nie wierzę na słowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

jak wiecie od 1 października 2015 wchodzą nowe ceny dla abonentów, którzy posiadają pakiet Canal+. Tylko 69zł za niższy. Mam podpisaną umowę na Canal+ do kwietnia 2016. Rozumiem, że mnie też ta zmiana obowiązuje? Czy związku ze zmianą ceny mogę zerwać umowę bez konsekwencji? A może zmieniło się coś w tym cenniku związku z utratą praw do kilku lig europejskich? Z tego co wiem jest też promo na wyższy pakiet do końca września 2015. Ale wymaga to podpisania nowej umowy na 12 m-c. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To włącze się ja- z BOK mam wykaz analogu i  DTV. Całą ofertę mam na jednej liście, bez przekładania kabli.

 

W analogu - są kanały ktore są dopiero w SUPRBOX-ie lub pakietach dodatkowych  tj.: 

 

POLSAT SPORT

VIASAT HISTORY

CC

CC FAMILY

DISCOVERY LIFE

TVP SPORT

POLSAT FILM

TLC

SISCOVERY LIFE

DISCOVERY SCIENCE

PLANETE

POLSAT SPORT

PARAMOUNT CHANEL

W cyfrze jak wiadomo nie ma SUPERTACJI I TV5

 

Kilku z was pisało, że DVB-T jest lub będzie wprowadzone do sieci dla kazdego.abonenta. Też nie wyobrażamn sobie płacenia za kanały ogólnodostepne.  Uważam to za podstawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...