Skocz do zawartości

Twoja pierwsza platforma satelitarna


BiL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moj pierwszy dekoder to Pace MSS 1000 pierwszy dekoder ze wzmacniaczami i z dolby surround za 1450.zł. to był sprzęt. Alfanumeryczny wyświetlacz tekstowy, pokrętło 26 lat temu było a w nowych dekoderach 4K C+ i Polsatu nie ma.Z platform Wizja tv z Philipsem po fuzji z Cyfrą Pioneer i Polsat z Sagem .

 

Edytowane przez Dj.Graal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2021 o 10:51, danielpes5 napisał:

599 zł jak na tamte czasy to były duże pieniądze. Nie mniej jednak-oferta była bardzo atrakcyjna . No i sprzęt-klasa !

Moją pierwszą platformą też była Wizja Tv, kupiona w grudniu 1998 za 599zł. Jedak nie zgodzę się z tym że sprzęt był klasa. Miałem dekoder Philipsa i strasznie był powolny, a najwolniej działało przełączanie kanałów. No ale na tamte czasy to był duży skok technologiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją pierwszą platformą była N od 2007 za 32zł Cyfra+ 2009 i znów N za 48zł za wszystkie pakiety.Życie satelitarne zacząłem z końcem 2000 roku zaczynając od analogowej transmisji aż po dekoder FTA z końcem 2004r.Do chwili obecnej mam Cyfrowy Polsat pakietem darmowym i TNK HD wersją bez opłat do 13 miesięcy ładują raz na 13 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda kilka postów pisałem że moją pierwszą platformą była Wizja Tv. Ale jeszcze wcześniej gdzieś około roku 1995, niestety nie jestem w stanie sobie przypomnieć daty. Miałem wtedy pakiet Multichoice. Do tunera sat było podpinane dodatkowy dekoder. Był to o ile pamiętam dekoder Videocrypt 2. Kartę kodową kupiłem piracką spod lady od znajomego sprzedawcy. HeHe. Nie pamiętam ile ta karta kosztowała. Ale działała dosyć długo. O ile pamiętam z dwa lata. Kartę kupiłem tylko dlatego żeby oglądać kanał Discovery. Oprócz tego był tam kanał CMT, i jeszcze jakiś, ale nie mogę sobie przypomnieć jaki. Wtedy kanał Discovery był inny niż teraz. Reklamy były po angielsku, i nie wszystkie programy miały polską wersje językową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od sierpnia 2006 do kwietnia 2013 

Cyfra+

---

Pierwsza oferta:

Konfortowy i do tego 3 wymiary Discovery

Tuner: Thomson TS4

Ostatnia oferta:

Optimum 

Tuner: Sagemcom DSI87

Od kwietnia 2013 do dziś nc+/Canal+

Pierwsza oferta:

Universe+, Multi+ 

Tuner: Sagemcom DSI87

Obecnie

Extra z Canal+, History z H2 i Multiroom

Tuner: 4K Ultrabox+ i WiFi Box+ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Pierwszą platformą jaką wziąłem na siebie była Telewizja na Kartę, zaraz po tym jak wyłączono analogowy TVN z satki. Potem jak już poszedłem do pracy wziąłem pakiet mini za 14,90 zł od Cyfrowego Polsatu z dekoderem echostar DSB-717. Teraz mam Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mojego wujka pierwszą platformą satelitarną od 1998 do 2000 roku była Wizja TV z najtańszym pakietem, potem od 2000 do 2004 roku Polsat 2 Cyfrowy z dekoderem Sagem ISD 3275 nabytym za darmo z okazji założenia konta w Invest Banku (od 2003 roku Thomson DSI30 PO z powodu awarii Sagema). Od 2004 do 2009 roku wujek posiadał Cyfrę+ z pakietem platynowym, od 2009 do 2012 roku platforma N z pakietami: informacja i rozrywka, sport i motoryzacja, style, moda, muzyka i Filmbox. Od 2012 do 2015 wujek posiadał Cyfrowy Polsat (dziś Polsat Box) z dekoderem HD 3000. Od 2015 roku do dzisiaj wujek posiada platformę Canal+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza to dekoder analogowy Canal plus i dekoder D2MAC z całą paczką analogowych kanałów skandynawskich(Szwecja, Norwegia, Dania) z Siriusa 5, pózniej Filmnet Polska z paczką z Astry następnie Wizja tv i dekoder z kanałami ATV który pózniej przekształcił się w Polsat 2 następnie N

Edytowane przez Sky021
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...