Skocz do zawartości

Twoja pierwsza platforma satelitarna


BiL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie również to była Wizja TV. Jak do tej pory, niedościgniony wzór robienia płatnej telewizji. Bardzo żałuję, że doszło wówczas do konsolidacji, bo to był naprawdę wyjątkowy pakiet na tamte czasy. Zarówna marka, jakość, technologia, jak i sfera wizualna Wizji TV, stały na naprawdę wysokim poziomie. Cyfra+ miała wtedy Canal+, a potem długo, długo nic. Z kolei, Polsat od zawsze był tandeciarski, disco-polowy i nieestetyczny.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również Wizja Tv i szkoda ze projekt nie przetrwał..to była taka ewolucja ..pierwsze kanały naprawdę szkoda bo od tej pory żadna platforma nie zrobiła na mnie wrażenia a była potem „n” potem nc+ czyli twór jaki nie miał żadnego sensu..

teraz mam Sky i jednak jakoś Wizja kojarzy mi się najlepiej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu pierwsza platforma cyfrowa, jaka zagościła w domu to była Telewizja na Kartę SD z dekoderem Ferguson Ariva 202E z anteną po Wizji TV, potem było parę lat przerwy, od 2019 roku ojciec jest w PC+, natomiast ja od Grudnia ub.r. posiadam PC+ TNK z pakietem Komfort+, w tym roku antena po Wizji TV wylądowała w śmietniku, wymiana na antenę TeleSystem TEF 80R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza platforma satelitarna jaka była u mnie w domu to Cyfrowy Polsat (wkrótce Polsat Box). Rodzice zamówili ją w 2008 lub 2010 roku (nie pamiętam dokładnie daty, bo byłem mały) z dekoderem Echostar HDS-400E i pakietem Relax Mix oraz oryginalną anteną 70cm od CP. W 2015r. nastąpiła rezygnacja z Cyfrowego Polsatu na rzecz telewizji naziemnej i przez 5,5 roku nie miałem dostępu do TV-SAT. Od 2020r. mam PC+ z pakietem Optimum+ i usługą Multiroom oraz oryginalną anteną 80cm z napisem CANAL+ 4K.

Edytowane przez Adam.kaslewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2021 o 17:42, BiL napisał:

Pierwsza i jedyna platforma moich rodziców to Cyfrowy Polsat (wkrótce Polsat Box)

 

3 godziny temu, Adam.kaslewicz napisał:

Pierwsza platforma satelitarna jaka była u mnie w domu to Cyfrowy Polsat (wkrótce Polsat Box).

 

Co was jakiś automat poprawia z tymi boxami ? Na próbę napiszę: moją pierwszą platformą nie był Cyfrowy Polsat tylko Cyfra Plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

U mnie dość ciekawie bo pierwszą platformą jest NC+ z modułem od lipca 2017 do dziś :-) . W 2018 wyposażyłem się dodatowo w NC+ na kartę z mydelniczką (dla kanałów nieparowanych a w 2021 kupiłem kartę SMART HD do Fergusona mini (dla kanałów nieparowanych) :-).

Oferty na kartę uzupełniają ofertę FTA SAT w kanały HD a platforma ofertę NTC.

 

 

 

Edytowane przez Robert03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...