Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Poznikalo bo zdaje sie ze to co innego.

Pisalem o tym ale cwaniaki twierdza ze iple to mozesz na pc obejrzec.

Kpina.

Ciekawe jakie jest rozwiazanie tematu..

Ja nigdy ipli na pc nie uzywalem a na dekoderze i tam kupowalem pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to nie każdy Smart TV, który ma IPLĘ umożliwia oglądanie treści płatnych i kanałów na żywo. Trzeba uważać, żeby się nie zrobić w babmuko.

Edytowane przez Mr. Orbita
Nie dotyczy bezpośrednio wątku, przenoszę do tematu o Ipli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co ? Zostaje tylko wyższy pakiet CP ? :/ Nie mam możliwości podłączenia kablówki, smart tv też nie mam. 

Widzę jednak, że ipla reklamuje się jak poniżej

Oglądaj Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport News, Eurosport 1 HD, Eurosport 2HD, FightBox oraz FightKlub na żywo! Cena pakietu na 30 dni od: 19.90 PLN,

także jest to hd czy nie, bo powiedzmy, że to całkiem spoko propozycja.

btw. mam neo 15Mb, wystarczy na iplę bez przycięć ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Niestety nie wychodzi mi jej instalacja poprzez terminal Ubuntu. Jeśli ktoś wie jak to zrobić, to mam prośbę o wytłumaczenie w wiadomości prywatnej. Dziękuję.

Edytowane przez Mr. Orbita
Bardziej pasuje do tego wątku niż do nowości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli CP GO będzie Iplą z inną nakładką graficzną, to np w przypadku Chrome nie jest potrzebny Silverlight. Zatem spróbuj na Chrome, wcześniej sprawdzając czy jest zainstalowana wtyczka Widevine.

 

 

Nie do końca. Jeśli oglądasz materiały Ipla w Chrome to jak najbardziej, ale jeśli z poziomu Ipli w Chrome chcesz oglądać kanały live, to Silverlight jest już potrzebny (Windows 10, 64bit)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam kilka pytań odnośnie Ipla otóż nie widzę wszystkich kanałów jakie mam w abonamencie poza tym oglądam teraz Skra-Zenit i buforuje dość często i pojawia się napis że mam wolny Internet, a fakty są takie że mam bardzo szybkie łącze. Mam jeszcze problem z działaniem aplikacji Ipla pod Windows 7 (w przeglądarce i wersja mobilna działają ok) otóż gdy chcę uruchomić jakiś kanał pojawia się komunikat "Twój komputer nie jest zgodny z systemem ochrony dostępu do treści w ipla. Z powodu zainstalowanego sterownika karty graficznej lub konfiguracji systemu operacyjnego odtworzenie treści zabezpieczonych systemem ochrony dostępu (Microsoft PlayReady DRM) nie jest możliwe.". Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z buforowaniem nikt ci nie pomoże, bo taką zagwozdkę możesz rozwiązać jedynie za pomocą prób, tzn sprawdzić na innym internecie czy przycina. Jeśli chodzi o komunikat z PlayReady, to aplikacja powinna zainstalować ten składnik automatycznie. Jeśli jest, to może faktycznie coś z kartą i HDCP bądź sterownikami, ponieważ nie jesteś pierwszy z takim problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jest taka sprawa. Dopiero teraz z przypadku zainteresowałem się tematem. Zalogowałem się na stronie Ipli używając numeru karty (nie byłem tam wcześniej zarejestrowany) i wszedłem przez "ustawienia" do opcji Moje pakiety, a tam IPLA MIX ważne bezterminowo, choć w ICOK nie mam w ogóle aktywnych żadnych opcji tej usługi. To normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...