Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam konto na ipli powiązane z moim kontem w Cyfrowym Polsacie, ostatni logowałem się na Iplę (dawno tego nie robiłem) i zauważyłem że są dostępne na zywo wybrane kanały, takie jak Polsat News czy Superstacja , ale nie pokrywają się one z kanałami, które mam w pakiecie Rodzinnym HD, ktoś wie, jakie kanały są tam dostępne i w jaki sposób jest to zależne od pakietów w CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Familijny Max HD i z kanałów TV w Ipli mam odkodowane: Polsat News, FightKlub, Polsat Sport, FilmBox, Polsat News 2, SuperStacja, 4Fun Fit&Dance, TO!TV, Discovery. Jakiejś logiki w tym nie widzę, choć mam tak od prawie roku na tym koncie :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie dostępne te, które wymieniłeś, a mam pakiet Rodzinny, w którym nawet nie ma FightKlubu, a w ipli jest, jak widać nie jest to uzależnione od odbieranego pakietu. Ciekawe czy to jakaś okresowa promocja, czy te kanały po prostu będą dostępne na ipli dla klientów CP? Swoją drogą po co tworzyli Cyfrowy Polsat GO, jak mogli te kanały udostępnić na ipli? Stworzyli internetową platformę TV konkurencyjną do już istniejącej i co gorsza własnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam! Mój kolega ma problem po aktualizacji dekodera HD5000 w Cyfrowym Polsacie zniknęła mu zakładka IPLA , o dziwo nie może się zalogować również do aplikacji na smartphonie.

Ma gwarantowaną IPLA MIX na cała umowę czyli jeszcze jakieś 1,5 roku, na ICOK pokazuje , że usługa jest aktywna.

 

Czy ktoś z forumowiczów miał taki przypadek?

Edytowane przez marcinello83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W informacji o pakiecie Euro 2016 w Ipli pojawiła się informacja, że obecnie pakiet sportowy jest za darmo do wypróbowania. Czy ta opcja dotyczy tylko osób, które nie mają jeszcze konta, czy dla wszystkich (kiedyś wziąłem 14 dni na próbę na walkę Diablo, a więc nie jestem "nowy")?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...