Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądać livetv/ppv można na jednym.

 

Do konta można mieć przypisane 3 urządzenia.

"Jednocześnie można być zalogowanym na dwóch urządzeniach. Po 24 godzinach od wylogowania na jednym z tych urządzeń można zalogować się na trzecie urządzenie". Po za tym nie kombinować z logowaniem się na różnych przeglądarkach bo od razu limit wykorzystany i trzeba czekać potem 24h.

Ale nie oczekiwałbym cudów w godzinach szczytu...

Jest wgląd do listy urządzeń i ewentualna możliwość wykasowania/wymiany urządzenia wybranego przez użytkownika Ipla??? Coś na wzór nc+GO lub player.pl

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się wersja 2.8.7 ipli na komputery, w której chyba jest jakiś problem z indywidualizacją komputera. Wczoraj na świeżo zainstalowanym systemie wgrałem właśnie tę najnowszą wersję i gdy wyrażałem zgodę na indywidualizację, to pojawiała się na kilka sekund plansza z napisem "REKLAMA" i wskakiwał kolejny materiał. Działo się tak aż do momentu, gdy mi się załączył Polsat Sport HD. Wtedy dopiero prawidłowo została przeprowadzona indywidualizacja. W wersji 2.8.6 nigdy nie spotkałem się z czymś takim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was, ale mnie od dłuższego czasu zaczęła irytować IPLA na iPada (właściwie to iOS, bo to chyba są jednolite wersje). Mianowicie oglądając jakiś serial na kilku kropkach głośności z 16 możliwych dźwięk jest optymalny w nocy. Aż tu nagle pojawiają się reklamy, które dosłownie zaczynają drzeć ryja. Bardzo kolokwialnie, ale niestety tak jest. Nie rozumiem co za ułomna osoba ustawiła takie coś. Kiedyś, jeszcze przed liftingiem aplikacji, było lepiej. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam kilka pytań co do ipli. Jestem kompletnie zielony w tym temacie, ale zainteresowałem się tym ostatnio, gdy chciałem wykupić pakiety kanałów (konkretnie ipla Sport i ipla Eleven Sports). Wolałbym się jednak dowiedzieć kilku rzeczy tutaj niż u źródła, gdzie tak naprawdę nie dowiedziałem się żadnych konkretów.

Jestem abonentem Ja+POWER LTE 40 GB i posiadam w tym usługę transmisji danych do ipla. Opisane jest to jako "Serwis IPLA 1 z 3" co umożliwia dostęp do jednego z trzech pakietów kanałowych (żaden z nich mnie nie interesuje i zamierzam wymówić tę opcję, której deaktywacja powinna nastąpić po wysłaniu SMS z numeru podanego w umowie) i - co mnie zdziwiło - transmisję danych 5GB do ipli. Mógłby ktoś powiedzieć co oznacza w ogóle sama "transmisja danych do ipli" oraz jak ma się to do transmisji danych określonej w taryfie? Dodam, że po 40GB czyli podstawowym limicie mam internet bez ograniczeń i płacę zawszę tę samą stawkę. Cena tej opcji dodatkowej to 10zł, dwa miesiące (okresy rozliczeniowe) są za darmo. Teraz właśnie doliczono mi te 10 zł, nie wybrałem jednak pakietu (z tego co czytałem dostaje się w takim wypadku pakiet dziecięcy) i od następnego okresu nie chce z niego korzystać. Czy istnieje więc możliwość wysłania smsa deaktywującego "1z3" czy już trzeba to inaczej załatwić?

Sprawa druga łączy się z zależnościami między icok, numerem telefonu a iplą. Jako abonent CP (bo to od nich mam internet i dwa dekodery DVB-T) wydaje mi się, że mogę kupować pakiety (nie licząc Eleven) po niższej cenie. Zamierzam zapłacić za oba z konta telefonu na kartę, z numeru zarejestrowanego w Plusie (bez abonamentu, po prostu doładowuje kiedy chce, przez co mam sporo niewykorzystanych środków) i podanego przy umowie. Icok mam powiązane z iplą. Więc teraz pytam: czy jak pozbędę się tego "1z3" to będę mógł płacić za pakiety, które mnie interesują? I co z tym całą transmisją 5GB do ipli? Czy będę mógł oglądać to wszystko bez ograniczeń, czy mam truchleć z powodu przekroczenia narzuconej liczby GB?

Jeszcze jedna sprawa. Mam wolne środki z dwóch dekoderów TV Mobilnej (na jednym numerze, połączonym SmartDOMem i opłaconym do 2018r. mam 20 zł, na drugim - który kupiłem na własność pod koniec 2012 r. i opłacony jest do stycznia 2017r. 86 z groszami). Pytanie brzmi: na co je mogę wykorzystać oprócz bodajże sugerowanego zapłacenia kolejnych miesięcy odbioru MUX 4? (oba mam opłacone na dwa lata do przodu) Czy mógłbym za to dokupywać pakiety z ipli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wszystko zależy od rozmiaru ekranu. Na 40-calch widać konkretną różnicę, na większych coraz większa lipa. Ostatnio dość dogłębnie przetestowałem Iplę live i wg mojego rankingu, najlepszy obraz jest przez widget wbudowany w Smart TV Samsung. Drugie miejsce, dedykowana aplikacja Ipla na komputer, a ostanie przez przeglądarkę. Należy pamiętać, że materiały live przez przeglądarkę wymagają zainstalowania Silverlight. Po za tym, nie każdy widget Ipla wbudowany w Smart telewizorów, umożliwi oglądanie materiałów na żywo. Jest cała masa TV z Iplą, gdzie działa jedynie materiał wideo z odtworzenia - seriale, magazyny itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim 48" to takie dobre SD a łącze mam rakietę na TV kablem prosto z rutera prawie 100Mb/s,ładuje się w góra w 3 sek.

ale ciekawostka dla mnie bo nigdy z tej opcji  na TV nie korzystałem- po ok.20 sekundach obraz na kanałach TV sie zacina i stoi po czym gaśnie i czarny obraz :shock::/ spotkał ktoś coś podobnego :?: 

Na plikach nagranych do obejrzenia i filmach to nie występuje :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mi w aplikacji na Windows Phone 10 po wybraniu meczu pisze odtwarzanie i transmisja nie uruchamia sie, a w aplikacji na laptopa z Windows 10 po zalogowaniu i posiadaniu pakietu Ipla plus nie moge uruchomić meczu. Pojawia sie komunikat w jakich pakietach jest dostępny i mam przycisk "kupuje", mimo że mam ten pakiet. Działa mi tylko przez przeglądarke Firefox. Pomóżcie!

Nie pomaga usuniecie i ponowna instalacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Do pakietu IPLA PLUS dodano kanały w ramach "otwartego okna":

 

H2 HD

Polsat Viasat Nature

Polsat Viasat History

Kino Polska

AXN HD

AXN Black

AXN Spin

Filmbox

Lifetime

National Geographic Chanel

Nat Geo Wild

Kino Polska Muzyka

 

Promocja dostępna prawdopodobnie do 6 stycznia 2017r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji "otwartego okna" na kanały TV dowiedziałem się z sieci. Sprawdziłem na swoim telefonie i kanały rzeczywiście śmigają.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

drodzy koledzy i koleżanki, w dniu dzisiejszym chciałem jak człowiek obejrzeć sobie Gran Derbi wykorzystując aplikacje Ipla na TV LG 47LN575S-ZE, jednak kanały Eleven znikły, z apki na W10 też znikły (do dnia dzisiejszego nie było takich problemów), jedynie mam możliwość oglądania via Firefox. Jak u Was drodzy forumowicze sprawa wygląda? Napisałem zapytanie do "Pomoc IPLA" ale z ich strony cisza...

 

Pozdrawiam

KCh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Internetowa telewizja Ipla powiększyła ofertę telewizyjną o trzy nowe stacje - National Geographic, Nat Geo Wild oraz FilmBox Action. Dzięki temu użytkownicy Ipli zyskali łącznie dostęp do 80 kanałów telewizyjnych online. Operator przygotował tez świąteczną promocję.

Całość:https://media2.pl/internet/137779-Nowe-kanaly-w-Ipla.TV.-Lacznie-juz-80-stacji-TV-online.-Prezenty-na-swieta.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

drodzy koledzy i koleżanki, w dniu dzisiejszym chciałem jak człowiek obejrzeć sobie Gran Derbi wykorzystując aplikacje Ipla na TV LG 47LN575S-ZE, jednak kanały Eleven znikły, z apki na W10 też znikły (do dnia dzisiejszego nie było takich problemów), jedynie mam możliwość oglądania via Firefox. Jak u Was drodzy forumowicze sprawa wygląda? Napisałem zapytanie do "Pomoc IPLA" ale z ich strony cisza...

 

Pozdrawiam

KCh

Na Samsung Smart TV było tak samo. Wczoraj z kolei zginęły Eurosporty. Na smartfonie było wszystko OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...