Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam pytanie odnośnie aplikacji IPLA, ale ze sklepu Microsoft. Mianowicie, jeszcze kilka dni temu były dostępne kanały sportowe w pakiecie Sport, a teraz jest tylko Polsat Sport Fight, nie ma PS, PSE i PSN.

Czy coś się zmieniło, czy ja mam jakiegoś kwiatka?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja też mam pytanie :) Do końca tego tygodnia zablokują mi konto i zmieniam pakiet. Chciałbym zmienić go kodem *136*11*23#, którego ofertę widać na stronie plus.pl/na-karte. Jest tam napisane "Ipla w prezencie", czyli jak widzę dostęp do 5 kanałów Polsatu + PlusLigi :) Tylko, że u góry jest reklama starteru. Czy po uruchomieniu tego pakietu będę miał te wszystkie opcje (Rozmowy, SMS, MMS i 6 GB internetu z darmowym Facebookiem) bez możliwości zmiany numeru tak, aby ta darmowa Ipla zadziała ? :/ Trochę tutaj wątku o Plusie, jak też o Ipli, ale co zrobić XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odpalisz tę promocję to będziesz mógł uzyskać maksymalnie 3 kody na pakiety Ipli 30-dniowe (możesz wysyłać SMSy po nie co 30 dni, pod warunkiem że promo cały czas masz aktywne), wykorzystujesz je na pakiety Sport albo Filmy i Seriale, taką możliwość masz do końca sierpnia.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipla Plus oraz transmisja danych bez limitu w Ipli jest dostępna od bardzo dawna za 0zł dla klientów Plusa.

W opisanym przez Ciebie pakiecie dostaniesz Full No Limit do wszystkich sieci + 6GB oraz do wyboru pakiet Ipla Sport lub Ipla Filmy i Seriale.

Pamiętaj aby przed aktywacją tej promocji wyłączyć obecnie posiadaną. Za darmo możesz włączyć także Rok Ważności Konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie chodziło mi o to, że z Iplą jak chcesz trochę pokorzystać to na zdobycie kodów masz czas do końca sierpnia. :) Promocja na rozmowy+sms+net jest do odwołania. ;) Rok ważności konta jest za friko od tygodnia gdzieś, musisz tylko doładować po jego aktywacji konto dowolną kwotą.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pytanie odnośnie aplikacji IPLA, ale ze sklepu Microsoft. Mianowicie, jeszcze kilka dni temu były dostępne kanały sportowe w pakiecie Sport, a teraz jest tylko Polsat Sport Fight, nie ma PS, PSE i PSN.

Czy coś się zmieniło, czy ja mam jakiegoś kwiatka?

 

Pozdrawiam.

To samo stało się u mnie poznikały wszystkie sportowe kanały, został tylko Polsat Sport Fight. Proponuje zainstalowanie aplikacji na komputer dostępna na stronie ipli. W tej aplikacji wszystko działa jak należy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekspert właśnie co się z tą opcją stało? Na Tablecie jest a na kompie nie ma. To chyba przez to, że na kompie się ogląda przez przeglądarkę, a na tablecie czy w telefonie przez ich apkę. Ze zmianą rozdzielczości jest dokładnie to samo. Nie można jej wybrać.

Edytowane przez najman12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co sie dzieje z Ipla? Mam pobraną aplikacje na kompa ze sklepu windows. I teraz pare miesięcy temu miałem te kanały sportowe typu eurosport, polsat itp
Później pozostały tylko kanały polsat sport, extra, news i fight. Wczoraj pobrałem aplikację jeszcze raz na nowy komputer a tam . ... polsat sport fight i jakieś dwa inne kanały

 

Co gorsze nie mam możliwości oglądania eleven które chce wykupić. Ktoś wie co się dzieje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...