Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie raczą odpisać, to smutne, to już w player.pl lepiej traktują klienta. 

Sprostowanie. Jednak się do mnie odezwano i sprawa została po myśli załatwiona :) Zwracam honor :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też się nad tym zastanawiam. wziąłem 14 dni na próbę pakietu SPORT i Polsat Sport przeskakuje strasznie (co około 20 sekund przeskok o 5 sekund do przodu), a z kolei Eurosport działa płynnie (w obu przypadkach mówię o 720p, mniejsza rozdzielczość mnie nie interesuje za takie pieniądze). loteria niestety...

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku ipla/CP GO wraz z telefonem w sieci Plus to najlepsze co mogło mnie spotkać.

Oglądam kanały TV live a Plus nie pobiera danych z pakietu, od wprowadzenia CP GO do oferty przesłałem już 70 GB.

CP GO w Cyfrowym Polsacie to tylko 5 zł miesięcznie.

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pomogło :(


wyskoczył taki komunikat:"Twój komputer nie jest zgodny z systemem ochrony dostępu do treści w ipla.

Z powodu zainstalowanego sterownika karty graficznej lub konfiguracji systemu operacyjnego odtworzenie treści niezabezpieczonych systemem ochrony dostępu (MCrosoft PlayReady DRM) nie jest możliwe "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oglądasz ipla przez aplikację na PC? Przez apilkację tak jest. Ja oglądam przez mozzilę i działa przez HDMI na TV. U mnie PS2 i PS3 z Ipla działają na PC, działają na telefonie a nie działają na Samsung Smart TV - cały czas jest wczytywanie. Inne kanały np. Polsat News działają OK. Więc pozostanie mi ARD/ZDF lub podłączanie PC do TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie PS2 i PS3 z Ipla działają na PC, działają na telefonie a nie działają na Samsung Smart TV - cały czas jest wczytywanie. Inne kanały np. Polsat News działają OK. Więc pozostanie mi ARD/ZDF lub podłączanie PC do TV.

 

U mnie na "Samsung Smart Tv" wczoraj wieczorem oba nowe "Polsaty Sport" działały, tzn. była błękitna plansza z napisem: "Będzie dostępny od 10 czerwca", dziś rano był komunikat: "Przykro nam. Kanał nie został jeszcze uruchomiony" (podejrzewam, że to przez to, że powtarzali mecze eliminacyjne, a podobno eliminacji nie mogli udostępniać na "Smart Tv"), a teraz cały czas kółko i "trwa ładowanie"...

 

W aplikacji "Ipla" na PC wszystko działa jak złoto, więc to raczej nie przeciążone serwery, tylko ich celowa zagrywka, tylko w takim układzie po co zapowiadali, że kanały będą też dostępne na "Smart Tv"???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...