Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za post pod postem, ale nie mam już opcji edycji tego wyżej, a chciałem, tak jak obiecałem dać znać, że sprawdziłem przed chwilą i prepaidowy użytkownik Cyfrowego Polsatu też ma prawo do zniżek w Ipla, po zalogowaniu się na dane z ICOK, ale jest "haczyk", tzn. opłata za pakiety ze zniżką jest zdaje się doliczana do rachunku za pakiety telewizyjne (pewnie tak jest też u abonentów z umową??? ), więc nie skorzystałem, bo akurat nie chcę uzależniać działania "Iplii" od opłacania CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem, ale nie mam już opcji edycji tego wyżej, a chciałem, tak jak obiecałem dać znać, że sprawdziłem przed chwilą i prepaidowy użytkownik Cyfrowego Polsatu też ma prawo do zniżek w Ipla, po zalogowaniu się na dane z ICOK, ale jest "haczyk", tzn. opłata za pakiety ze zniżką jest zdaje się doliczana do rachunku za pakiety telewizyjne (pewnie tak jest też u abonentów z umową??? ), więc nie skorzystałem, bo akurat nie chcę uzależniać działania "Iplii" od opłacania CP.

 

Miesiąc temu, wykupowałem Ipla Sport ze zniżką jako abonamentowicz CP i płaciłem szybkim przelewem (Blue Media). Kilkanaście miesięcy wcześniej, chciało szarpnąć z sumy nadpłaconego abonamentu. Nie wiem, jak jest teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SuperPolsat widziałem na Ipli w moim LG.

 

Czy powodem zniknięcia filmów i seriali z wersji Ipli na WeBoS na LG, nie wynikała z wejścia Netfliksa i Showmaxa, którzy mogli postawić twarde warunki LG lub Ipli ?  Podobnie było z Elevenami i Eurosportem.

 

 

PS. Ten watek o IPLI powinien trafić do innego działu, tam gdzie jest o innych podobnych ofertach, analogicznie jak Player.

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może problem z Iplą, polegającym na samoczynnym cofaniu się kanałów live do przodu i do tyłu? Mam tak od jakiegoś czasu i nawet reinstalacja programu nie pomogła...

 

Mam ten sam problem: kanały live przeskakują o kilka - kilkanaście sekund do przodu, aby po chwili wrócić do wcześniejszego fragmentu programu.

Czy komuś udało się rozwiązać podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu, wykupowałem Ipla Sport ze zniżką jako abonamentowicz CP i płaciłem szybkim przelewem (Blue Media). Kilkanaście miesięcy wcześniej, chciało szarpnąć z sumy nadpłaconego abonamentu. Nie wiem, jak jest teraz.

 

U mnie po zalogowaniu do "Ipla" na dane z ICOK była do wyboru tylko jedna forma płatności, tzn. o ile dobrze pamiętam nazywała się "dla abonentów Cyfrowego Polsatu", więc mniemam, że to właśnie chodzi o doliczanie opłaty do rachunku.

 

Wolałem w takiej sytuacji nie klikać "kupuję", żeby mi przypadkiem nie doliczyło, ale jak ktoś ma ochotę, to może sprawdzić, czy po kliknięciu "kupuję" rzeczywiście doliczy mu opłatę do rachunku, czy będzie mógł osobno zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem: kanały live przeskakują o kilka - kilkanaście sekund do przodu, aby po chwili wrócić do wcześniejszego fragmentu programu.

Czy komuś udało się rozwiązać podobny problem?

 

Mam to samo. Zgłosiłem do Ipli. Podobno informatycy pracują nad rozwiązaniem problemu. Jacyś słabi ci informatycy, skoro problem ciągnie się już chyba z kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak, miałeś cenę dla abonentów CP, czyli taniej, dopiero dalej masz do wyboru, czy chcesz aby opłatę doliczyli Ci do rachunku, czy chcesz od razu zapłacić online.

 

A widzisz, to dobrze wiedzieć, że jednak potem można wybrać doliczenie opłaty do rachunku, albo płatność osobno.

 

Przetestuję to w takim razie przy kolejnej płatności :grin:  .

 

Dzięki za cynk :grin:  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chciałem obejrzeć Barcę poprzez Iplę, bo wykupiłem Eleveny tam i wyskakuje mi komunikat, że transmisja została zakończona. Często tam występują takie problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...