Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No u mnie błędu nie ma, ale jak po każdej zmianie kanału głos się zapętla i jest 10 sekund czkawki to ja podziękuję za taką alternatywę. Będę uparcie twierdził, że zarówno interfejs, szybkość jak i jakość działania jest żenująca. Dla odmiany na Shieldzie ipla działa dobrze, ale nie mam zamiaru żonglować pomiędzy dwoma systemami smart na jednym tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samsungu z roku 2017 występują trasmisje Live (nażywo)z czkawką do powrotu powtarzania do 7sekund wstecz z Polsat-u HD kanały tv odbierają normalnie czekając 1,2,3TVP×16 oraz TVN i Puls zgodnie z zapowiedzią.Czy i kiedy uruchomią jeszcze w tym miesiącu czy przyszłym,czy po Euro w lipcu.

Edytowane przez viva-91_91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2021 o 11:11, tyrla napisał:

 

Zobaczymy, kiedy się uwiną. Byłoby dobrze gdyby włączyli kanały TVP do początku EURO. Myślę że Solorz ma świadomość, że tym ruchem mógłby zyskać co nieco widzów, tym bardziej że jak niedawno się zorientowałem, WP Pilot kanały TVP chyba jednak daje w SD, one tylko mają znaczek "HD" w logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam właśnie na android tv. PSP 1 4k. Póki co to wygląda bardzo dobrze.
Ciekawe jak będzie z płynnością obrazu w czasie transmisji.
Opóźnienie w stosunku do TVP 1 z naziemnej to ok. 52s.
U mnie na android tv jest 25 fps. Nie da się tak piłki oglądać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, transmisje Ipla 4K na Android TV zawsze miały 25 fps.


Pytanie dlaczego? To nie ma w ogóle sensu. Ani sprzęt, ani os nie jest tu wąskim gardłem.

I kolejne 40 PLN wyrzucone w błoto, bo ktoś napisał, że jest super i ja znów postanowiłem to sprawdzić :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, bartas_20 napisał:

Na tizen 5.5  płynność bardzo dobra( 50 fps), Jakość również super, ale niestety nie da się oglądać dłużej ze względu na częsty bufor( i nie jest to wina łącza-ponad 200 mb) .Wydaje mi się, że to problem apki. Ale i tak jest przełom, bo działają wszystkie programy live.

U mnie to samo internet 150 Mb a transmisja 4K co chwilę się buforuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...