Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Większego [beep]a nie widziałem. Człowiek za własne pieniądze jest teraz niewolnikiem. Najpierw dwa dni miałem przekroczony limit urządzeń, teraz jak mi się odblokowało, dla sprawdzenia czy lepiej działa na innej przeglądarce znowu potraktowało mi jako inne urządzenie i mam zablokowane. Mecz o 15 poszedł się ...

Rozumiem, że jak jestem w podróży i oglądam na telefonie, po dojechaniu do domu jako niewolnik super technologi z Ipla, nie mogę przejść na większy ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wykop.pl/link/3217501/solorz-nas-wydymal/

 

Z pozycji niekorzystającego z Ipli kieruję pytanie - to częsta praktyka?

Z takich powodów właśnie ludzie, którzy kupują KSW wybierają oficjalny stream ze strony KSW niż z IPLI. Jak ktoś nie może sobie pozwolić na wykupienie na dekoderze to wybiera właśnie KSWTV, a nie IPLĘ, która ma zawsze duże problemy z transmisją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądać livetv/ppv można na jednym.

 

Do konta można mieć przypisane 3 urządzenia.
"Jednocześnie można być zalogowanym na dwóch urządzeniach. Po 24 godzinach od wylogowania na jednym z tych urządzeń można zalogować się na trzecie urządzenie". Po za tym nie kombinować z logowaniem się na różnych przeglądarkach bo od razu limit wykorzystany i trzeba czekać potem 24h.

Ale nie oczekiwałbym cudów w godzinach szczytu...

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej skarg dotyczyło jakości transmisji za pośrednictwem IPLA. Cyfrowy Polsat oferuje możliwość wykupienia dostępu do dwóch kanałów oferujących wszystkie mecze mistrzostw w jakości HD. Tymczasem konsumenci zwracają uwagę, że transmisja jest świadczona w niższej rozdzielczości lub wielokrotnie przerywana. Widzowie skarżą się, że spółka nie odpowiada na reklamacje zgłaszane za pomocą infolinii lub drogą elektroniczną. UOKiK zapytał Cyfrowy Polsat m.in. w jaki sposób zamierza zrekompensować niewłaściwe świadczenie usług. W opinii Urzędu wskazane byłoby co najmniej zwrócenie opłat poniesionych przez klientów. W tej sprawie konsumenci powinni składać reklamację u przedsiębiorcy. http://next.gazeta.pl/next/7,151003,20284261,polsat-bedzie-oddawal-pieniadze-kibicom-za-euro-2016-sytuacja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...