Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, wujcio0 napisał:

uid_c3d72e4904ab0159fb4a2411598e12521619427150872_width_200_play_0_pos_0_gs_0_height_0.jpg- oficjalne logo.

@PowerTV - naprawdę !?! Silver był "o niebo lepszy", a to zalatuje mi zaściankiem. Szkoda. Zaskocz nas i pierwszego dnia oficjalnej emisji Antena HD pokaż na ekranie coś innego :wink: (Silver TV w wersji Antena HD).

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, PowerTV napisał:

A pisali tu, że "dawne logo Silver TV" ponoć było plagiatem logo jakieś telewizji z krajów bałtyckich.

Wiesz, że tych wiecznie niezadowolonych z czegokolwiek jest mnóstwo. Ja staram się obiektywnie podchodzić do pomysłów, czy to programowych, czy graficznych. Ładne, podoba mi się, to pisze o tym, nawet wbrew ogólnej tendencji (można to sprawdzić moich wpisach). Tak jak pisałem, wersja logotypu Anteny HD zachowana w konwencji Silver TV bardziej mi się podobała. Plagiat? Jaki plagiat (Podał was ktoś do sądu? Więc o co chodzi?), co najwyżej inspiracja i trzeba dodać, że bardzo udana - ładnie prezentuje się na ekranie. Pomyślcie jeszcze, może jednak ... . :roll:

Edytowane przez A&G
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PowerTV napisał:

A pisali tu, że "dawne logo Silver TV" ponoć było plagiatem logo jakieś telewizji z krajów bałtyckich.

Zatem wymyśliliśmy coś nowego...ciężko wszystko dogodzić :(

Tylko, że te kanały sportowe, co właśnie miały bardzo podobne logo TV Play Sports zmieniły się w TV3 Sport w Estonii, Litwie i Łotwie i mają już inne logo. Więc nie było sensu zmiany.:)

Sports_full_color_35.png

 

Edytowane przez goldenboy
Dodane zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PowerTV napisał:

A pisali tu, że "dawne logo Silver TV" ponoć było plagiatem logo jakieś telewizji z krajów bałtyckich.

Zatem wymyśliliśmy coś nowego...ciężko wszystko dogodzić :(

Pamiętaj że logo nie jest najważniejsze, tylko ramówka. Jak najmniej kabaretów i telezakupów, wtedy wszyscy będą zadowoleni. Logo to tylko dodatek,jak nie będzie nic ciekawego leciało to i logo w niczym nie pomoże choćby było najpiękniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jest szansa na "nasz projekt". :wink:

 

A ta prośba: Mam prośbę do @PowerTV a mianowicie czy dałby wrzucić tutaj logo Silver TV w wersji dla Anteny?

 

To raczej do forumowiczów, którzy świetnie przygotowują propozycje logotypów. Może któryś? Też chętnie zobaczyłbym wersję Antena HD na bazie Silver TV.

Edytowane przez A&G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV dlaczego macie grafików tak ciemnych ze wstyd za wasze loga, dość że tak brzydkiego loga w filmax nie widziałem to dodatku doprawiacie jeszcze w antena też amatorkę że wstyd następny.

 

A może by takie proste ładne bez jakieś wywijasy ? Można? można i proste jest o wiele lepsze.

 

Ale po co lepiej dobić kolejne logo, masakra. Pomyśl i daj znać u was ze nie psujcie nam oczu. 

 

Opera-Zrzut-ekranu-2021-04-26-210954-for

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To T miało celowo przypominać antenę a u ciebie to chyba tak nie jest. Moje projekty jeszcze do nazwy Antena TV są w tym miejscu więc zamiast kopiować grafiki podrzucę link: 

Może coś z moich skromnych projektów a'la obecna Nowa TV czy Fokus TV się przyda.

2 godziny temu, A&G napisał:

Więc jest szansa na "nasz projekt". :wink:

 

A ta prośba: Mam prośbę do @PowerTV a mianowicie czy dałby wrzucić tutaj logo Silver TV w wersji dla Anteny?

 

To raczej do forumowiczów, którzy świetnie przygotowują propozycje logotypów. Może któryś? Też chętnie zobaczyłbym wersję Antena HD na bazie Silver TV.

To też prośba do stacji która ma już gotowy projekt o czym świadczy jego obecność w EPG operatorów.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland jak to ma być antenę przypominać to ja juz nie wiem jakie wyobrażenia oni mają. 

 

Ja tylko podałem przykład ulepszenia co w literce T góra wiadomo można sobie antenę zrobić.

 

Fakt jak ktoś podrzuca fsjne loga to i wątpię by stacje skorzystały bo obawy że przywła[beep]i sobie itp. Wszystko musi przebiegać zgodnie na papierze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, STARS.TV napisał:

Mnie bawi :lol2:

 

2021.04.26
SHR% A16-49
0.40 POWER TV
0.33 POLO TV
0.30 ESKA TV 

Bez sensu!!!! Jak oglądając Antena TV może rosnąć Power TV

 

Czy jak ogląda ktoś Gościa Wydarzeń albo Nowy Dzień z PN na Polsacie to ogląda Polsat News albo Wiadomości na TVP Info oglądamy TVP1

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...