Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Antena staje się taką anteną dla starszych chłopców. Drogi śmieci, samochody, Bonanza, lombardy, ryby, teraz celnicy.

 

A zaczęło się od opery mydlanej - Mody oraz Matek, żon i kochanek.

 

I choć jestem płcią brzydka, to chciałbym żeby Antena kontynuowala MNS :)

Edytowane przez CYFROmaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywanie stacji oficjalnie z dopowiedzeniem dopisku HD w zapowiedziach byłoby czymś nowatorskim na przełomie poprzedniej dekady. Teraz to już jakby jest standard. Oczywiście nie wszędzie, ale jednak dużo stacji już pozbyło się tego dopisku z loga ekranowego. Myślę, że chcą zaakcentować, że są w "HD" także w naziemnej, lecz przy wejściu DVB-T2 całkowicie traci to sens, bo większość kanałów będzie w tym standardzie. Powinni coś z tym zrobić, ale ciekawe jak jest w koncesji. Jeśli w koncesji jest zapisany dopisek HD to będzie on nieodłączną częścią nazwy stacji jeszcze przez długi czas, chyba że koncesja się zmieni lub ja zaktualizują. ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2022 o 18:21, WinExpert napisał:

nadają w koszmarnej jakości bliskiej 240p.

to już szwabskie sekstelefony pseudokanały na sat ,  ich liebe kontakte hajse fajse ruf miś an mają " lepszom " jakość niż Ątena EJCZDI , straszne że dla hajsu pewnie byście jeszcze jeszcze wicy pikseli na ekranie dali . Ale ważne że " nadajecie " 💁‍♂️🤦‍♂️

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Jarko9292 napisał:
 
 

Nazywanie stacji oficjalnie z dopowiedzeniem dopisku HD w zapowiedziach byłoby czymś nowatorskim na przełomie poprzedniej dekady. Teraz to już jakby jest standard. Oczywiście nie wszędzie, ale jednak dużo stacji już pozbyło się tego dopisku z loga ekranowego. Myślę, że chcą zaakcentować, że są w "HD" także w naziemnej, lecz przy wejściu DVB-T2 całkowicie traci to sens, bo większość kanałów będzie w tym standardzie. Powinni coś z tym zrobić, ale ciekawe jak jest w koncesji. Jeśli w koncesji jest zapisany dopisek HD to będzie on nieodłączną częścią nazwy stacji jeszcze przez długi czas, chyba że koncesja się zmieni lub ja zaktualizują. ☺️

Znając naszą KRRiT, to gdyby nadawca teraz złożył wniosek o zmianę nazwy, to na Święta Bożego Narodzenia doczekamy się stosownej decyzji. Choć nie tegoroczne.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...