Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to, że film ma 62 głosy co automatycznie oznacza, że raczej nie wzbudza dużego zainteresowania. Co oczywiście nie oznacza, że film jest od razu gniotem. Jak każdy film trzeba go po prostu obejrzeć, żeby wyrobić sobie zdanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

Na Filmwebie dużo filmów ma taką średnią, a film czy serial jest dobry.

Haczyk jest taki, że to, czy dana produkcja jest dobra, to pojęcie subiektywne i ono nie do końca zależy tylko od tego, jaka jest ocena na Filmwebie. Gdyby jakiś paradokument albo serial o policji czy milicji miał średnią 8-9 to nie przekonałoby mnie to do tego, żeby coś takiego oglądać, jeśli uznaję to za słabe produkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

To nie pierwszy raz. Już kilka miesięcy temu również na taką sytuację natrafiłem i dzięki temu zorientowałem się jakie są różnice w tłumaczeniach na jednym kanale i drugim. A myślałem, iż "napić się szampana" w tłumaczeniu to "napić się szampana", a oglądając "Columbo" okazało się, że nie. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę ma być premierowy hiszpański film o 20.00 "Gdybym był bogaty", z chęcią obejrzę ten film, a mnie zastanawia jakie premierowe filmy będą na tym kanale w maju 2024r i czy jak nie teraz to na wakacje Antena HD da jakiś nowy serial kryminalny z lat 80 lub 90 tych, mogli by zainwestować w słynny serial "Policjanci z Miami" albo "Magnum" lub z sensacyjnych "Drużynę A".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV Czekam na efekty tych inwestycji. Nadawca kanału Active Family zainwestował we własny program Moon Talk, zakup zagranicznych teleturniejów Family Feud i Sześcian oraz kilkanaście programów dokumentalnych i patrząc na wyniki oglądalności kanałów rozrywkowo-lifestylowych opłaciło się. Według danych Wirtualne Media z listopada zajmują czwarte miejsce w grupie 16-49 z niewielką stratą (0,02%) do trzeciego TVN Style. W porównaniu do większości kanałów od MWE opłaca się im też nadawać w jakości HD na satelicie, pomimo braku kanału w ofercie Polsat Box. Kanałom od MWE zdecydowanie brakuje jakiś ciekawych programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PowerTV napisał(a):

Nieustannie inwestujemy w ramówkę i to grube miliony. Niedługo poznacie nowości, które pojawią się na antenie Anteny HD i innych naszych antenach :D

Myślę że powinniście pomyśleć nad tym by Antena HD w końcu zyskała miano waszej głównej anteny. W tym celu przydałyby się jakieś bloki z tym związane. Przykładowo jeżeli w stacji „Szlagier TV" pojawią się produkcje własne pokroju koncertów czy „Listy Śląskich Szlagierów" to jednocześnie powinny być one także w Antenie HD. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PowerTV napisał(a):

Nieustannie inwestujemy w ramówkę i to grube miliony. Niedługo poznacie nowości, które pojawią się na antenie Anteny HD i innych naszych antenach :D

To niedługo już długo trwa. Było tutaj wałkowane wiele razy - dajcie coś czego nie ma w żadnej polskiej tv - Airwolf , Renegat,  Jastrząb ulicy czy Cobra i to przyciągnie widzów. 

 

Airwolf to leciał w polskiej tv chyba 30 lat temu. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Power Tv ja też czekam na efekty tych inwestycji w ramówkę  czy wśród tych inwestycji dla Anteny HD i innych kanałów będą jakieś seriale zagraniczne z lat 80 i 90 tych XX wieku i choćby 1 jedyna telenowela latino np z Venevision albo Globo Tv albo Televisy z lat 2000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2024 o 22:20, Sorek21 napisał(a):

To niedługo już długo trwa. Było tutaj wałkowane wiele razy - dajcie coś czego nie ma w żadnej polskiej tv - Airwolf , Renegat,  Jastrząb ulicy czy Cobra i to przyciągnie widzów. 

 

Airwolf to leciał w polskiej tv chyba 30 lat temu. 

"Street Hawk" to bym chętnie obejrzał,a co do "Airwolf" to serial był dobry do czasu starej obsady.

A to wszystko przez J.M Vincenta,a konkretnie jego nałogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...