Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Na telefonie iPhone aplikacje tę mam od dłuższego czasu już zainstalowaną i działa stabilnie.

Jest uzupełnieniem nc+GO w przypadku gdy do tej nie można się poprawnie zalogować.

Dużym minusem jest brak aktualizacji kanałów online, które można by było ze swojego pakietu oglądać, jak i spełnienie warunku w postaci oglądania tylko z poziomu sieci INEA. 

Na dzisiaj dostęp mam do 32 kanałów (wybrane dodatkowo w obrębie się INEA).

 

A2-AF4-E62-6-E48-4-D2-C-BAC7-39569-A593-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2020 o 11:54, shark napisał:

 

Jest uzupełnieniem nc+GO w przypadku gdy do tej nie można się poprawnie zalogować.

Dużym minusem jest brak aktualizacji kanałów online, które można by było ze swojego pakietu oglądać, jak i spełnienie warunku w postaci oglądania tylko z poziomu sieci INEA. 

Na dzisiaj dostęp mam do 32 kanałów (wybrane dodatkowo w obrębie się INEA).

 

A2-AF4-E62-6-E48-4-D2-C-BAC7-39569-A593-

Porównanie tych dwóch aplikacji to jak porównać Mercedesa z polonezem

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://gsmonline.pl/artykuly/inea-umowa-swiatlowod-fiber-rfc

 

INEA podpisała umowę z bydgoską firma RFC na udostępnianie światła.

Pierwsi klienci w 2 kwartale tego roku.

 

Edit.

Ceny za neta już na ten moment wyższe niż INEA mają.

Ja po cichutku caaaaaly czas czekam sobie na UPC.

 

Pozdro.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowe od 1, 5 roku na 100 mega na światłowodzie. W jeszcze w 2019r przysłali mi pismo że umowa przekształciła się w umowe bezterminową. Myślałem o zwiększeniu przedmości do 300 mega ale nie wiem czy jest taka możliwości i jaka jest cena. Aktualnie płace 49,90 zł za 100 mega i mam cztery umowy na usługi komórkowe po 19,90 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Flaga napisał:

Mam umowe od 1, 5 roku na 100 mega na światłowodzie. W jeszcze w 2019r przysłali mi pismo że umowa przekształciła się w umowe bezterminową. Myślałem o zwiększeniu przedmości do 300 mega ale nie wiem czy jest taka możliwości i jaka jest cena. Aktualnie płace 49,90 zł za 100 mega i mam cztery umowy na usługi komórkowe po 19,90 zł. 

Wszystko jest w cenniku.  75+ 15 w domkach jednorodzinnych. Poczekaj jak ja pół roku. I za pół roku zapłacisz 70 + 15  za gigabit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...