Jump to content

aadacho250

Users
 • Content Count

  216
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

42 Dobra

About aadacho250

 • Rank
  Czasami wpadam
 • Birthday December 19

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Poznań

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @apollo: tak j jak mówiłem- u mnie sprawa z Orange i ich usługami po światełku - nie jest do końca jasna. W związku z tym, że niedługo kończy mi się umowa na telefon- rozglądam się za ofertami konkurencji. U mojego obecnego operatora, jeśli chodzi o ofertę przedłużeniową- ,,spuszczę zasłonę milczenia''. spośród ofert rozglądam się także w Orange. W trakcie rozmowy z Panią, zapytałem o dostępność ich usług w technologii światłowodowej w mojej lokalizacji, ponieważ jedni twierdzą, że nie ma możliwości - drudzy, że jest. Poprosiła mnie o dokładny adres. Pani była bardzo zdziwiona i stwierdziła, że sama nie wie o co chodzi. Podobno mają dwa systemy do sprawdzania dostępności usług. Jeden wykazuje, że jestem w zasięgu- w drugim nie. Odesłała mnie na infolinie. Póki co nie dzwonię. Wrócę do tematu, gdy będę zdecydowany na skorzystanie z ich abonamentu na telefon, a po drugie- nie minął mi jeszcze rok od podpisania ostatniej umowy w Inei Jeśli możesz, napisz proszę na priv, jak u Ciebie z zasięgiem w Orange? szczególnie interesuje mnie zasięg w trasie PS. dzisiaj , chcąc zaplanować nagranie bez włączania dekodera, zalogowałem się na Inea Online TV. Zostałem ,, przywitany'' informacją, iż przy obecnej umowie mogę zaplanować nagrywania w aplikacji. What the unkindly surprise
 2. Miało być Food Network, dzięki za zwrócenie uwagi
 3. @Celtic: też bym się nie pogniewał,szczególnie jeśli chodzi o TNT. Poczekajmy jednak na to, jak operator spakietyzuje Foot Network i Discovery Historia. Chociaż można się spodziewać . Nie obraziłbym się, gdyby pojawił się Fox Comedy. Szczególnie, że CC Family. w dniu 3.03., zmienia się w Polsat Comedy Central Extra. Jego ramówka niespecjalnie zachęca. Głownie Kiepscy będą gościć na antenie, zresztą jak na większości kanałów Polsatu.
 4. @sebczak: niefajna sytuacja. Pisałeś/ dzwoniłeś do Inei ?
 5. @andi, @sebczak: Dziwna sprawa, Panowie. U mnie świeci na nowo- starym Exclusive
 6. @andi ja odniosłem się tylko do wypowiedzi @shark Całą resztę mojej wypowiedzi odnośnie Polsat Premium, potraktuj jako hipotezę Mnie jakoś niespecjalnie zależy na Polsat Premium
 7. Dokładnie taką samą kwotę chciałem napisać odnośnie Polsat Premium . Wątpię, aby Inea dołączyła te kanały w taki sam sposób, co Orange. Będzie zasada : chcesz oglądać? Zadzwoń lub odwiedź salon i zamów. Nieważne, że masz pakiet Exclusive .
 8. Ja podchodzę do tego scepytycznie. To, że dodali Foot Network i Discovery Historia- wcale nie oznacza, że kanały będą dostępne choćby dla dwóch największych pakietów, lecz zostaną spakietyzowane jako oddzielna paczka tematyczna. Albo w przypadku Exclusive'a- trzeba będzie dzwonić i prosić o włączenie, bez dodatkowych opłat, tak jak w przypadku Viasatów. i Docubox'a. Zatem pytanie pytanie jest takie: dlaczego trzeba dzwonić i prosić o włączenie w/w kanałów, mając najwyższy pakietu w sieci, dla którego paczka jest za bezpłatna ,do końca okresu lojalnościowego? Na TNT pewnie jeszcze sobie poczekamy. Podobnie jak na Polsat Sport Premium, które z pewnością będzie opcją dodatkową. Może nawet za większą kwotę niż 9.90.
 9. Nie wiem,czy pamiętasz, ale operator rozważa świadczenie swoich usług poza Wielkopolską i mając takie podejście , o jakim wspomniałem , opisaną przez @andgoldi, słabą ofertą TV za dużą kasę - nie mają szans z konkurencją . Szczególnie, że w naszym województwie ma już niemałą konkurencje . To usługi są dla klientów, nie odwrotnie
 10. @radzion19: powiedzmy sobie szczerze - nie ma za bardzo sensu nastawiać się na jakieś duże zmiany. Pozostaje czekać na koniec okresu lojalnościowego, i wtedy będzie można po prostu podziękować za TV. Dzisiaj na FB przeczytałem komentarz do byłego już abonenta Inei ( od samej inei),w którym padło stwierdzenie, że oni nie muszą nic proponować, ponieważ umowa przechodzi na czas nieokreślony. Super podejście nie ma co .
 11. Nie wróci, ponieważ jest to inna technologia
 12. @rafal712: Inea wprowadziła HIWAY prawie rok temu. Od tego momentu pojawiały się zapewnienia, iż telewizja, funkcjonalność dekoderów, będzie rozwijana. Tymczasem jest zupełnie odwrotnie. Pomijając kwestię jednej aplikacji w dekoderach, jaką jest Youtube- myślę, że ważniejszą kwestią jest to, że w sieci jest problem z kanałami w HD. Konkurencja podmienia kanały SD na HD, albo wprowadza do oferty kanał w HD. Gdybym ja miał możliwość wyboru między Ineą, a Orange w technologii światłowodowej, wybrałbym Orange. Oferta bardziej adekwatna do ceny w porównaniu do Inei. Przede wszystkim jest możliwość skorzystania z serwisu Nc+go. Inea tv on line- niby jest, ale jak by nie było. Z tego co wiem, usługi Orange są tańsze. Ja bym się nie zastanawiał Dokładnie o tym samym pisałem kilka dni temu. Nadawca CC Familly nadaje w HD, a w Inei jakość jest porównywalna z HGTV, które jest w SD. Za to główna stacja Comedy Central wygląda dużo lepiej.
 13. @Stork: ten dekoder jest kompatybilny z każdym usługodawcą, podobno potrzebuje minimum 8 mb/s przepustowości łącza na jeden dekoder. Jego poprzednik miał ograniczenia techniczne, działał na sieci Netii, Plusa i Orange. @Damian68: jak to jest mi baardzo dobrze znane Kiedy zbliżał się koniec umowy na usługi po koncentryku, też twierdzili, że w mojej lokalizacji nie ma możliwości technicznych, aby zainstalować światłowód. Plakat wisiał na klatce schodowej z ofertą. Musiałem się wykłócać. Zdarzyło im się naliczyć podwójny rachunek za przejście na światłowód, i za umowę po koncentryku. Miesiąc zwracali mi pieniądze na konto abonenckie. Mieli też problemy, aby ,, zdjąć '' mi z konta abonenckiego sprzęt z poprzedniej umowy. Średnio, co trzeci dzień wizyta w salonie, aby nie doliczyli mi kary za sprzęt, który już zdałem -konkretnie router, bo to on był na liście jako sprzęt jaki posiadam na starej umowie. Dwa razy nie przyjechał monter.. Teraz z perspektywy czasu- trochę żałuję, że zdecydowałem się na tę usługę( głownie przez TV i te ,,wspaniałe'' dekodery), ponieważ chwilę później, ok. dwa miesiące po podpisaniu umowy - weszła sieć Vectra. Nie podawali oficjalnej daty rozpoczęcia świadczenia usług w Poznaniu. No, ale chociaż internet działa jak należy. Ostatnio jednak zauważam coraz częstsze zaniki sieci 5ghz po wi fi na telefonie. Przez pewien czas działa, a potem pokazuje się wykrzyknik przy wskaźniku sygnału wi fi. Wcześniej tak nie było. Dokupiłem do tej nowej umowy wzmacniacz sygnału wi fi.
×
×
 • Create New...