Jump to content

UnrealT

Users
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by UnrealT

 1. Sorry na stronie wszystko jest, nie byłem pewien czy chodzi ci o net czy ulotkę kartkę. Takie już mam poczucie humoru. Nie było to złośliwe.
 2. Nie wiem jakiego masz dilera ale docubox za 10 i są podane kanały XD. Ceny internetu samego są i z telewizją oddzielnie zarówno dla popc jak i własnej sieci. Też chcę taki odlot;D.
 3. Na stronie inei wszystko już jest.
 4. Ja dostałem pismo, że można zrezygnować w każdej chwili z inei ( a była umowa 24 m) i chyba na aneksie pisze "bez lojalki"
 5. Zainstalowali mi huaweii 8245Q i lipa, net nie działa po wifi XD. Komórki się połączyły ale PON mruga -_--' Dobra nie ważne już śmiga.
 6. Spieracie się jakby było po co. Myślałem, że światłowód to jakość bezstratna telewizji, że pracują nad apką adblock origin na hiway (xd), że w ogóle coś fajnego jest w tej telewizji. Mi tam wystarczy najprostszy pakiet, czasem jakiś film i mecz i gitara.
 7. U mnie zrobili gniazdko, ale ukraińcy złamali kabel i trzeba naprawiać. Heh
 8. A jaki jest zasięg na obu częstotliwościach?
 9. Są osoby, które korzystają z monitora. CAM na złom ^^.
 10. Ja pytałem w lutym i mają oddać w ciągu 2-3 miesięcy. Ale przy tych małych słupkach coś grzebali, więc jest nadzieja.
 11. Tam gdzie większość kasy na inwestycje z UE.
 12. Pisałem o tym cenniku i moje obawy chyba się potwierdzą - żegnaj 1gbit za 70 PLN :C.
 13. Przy publicznym zmiennym ip i swoim routerze telewizory można podłączyć tylko kablem do modemu. To nieprawda?. Ktoś coś takiego napisał, ale nie chce mi się szukać
 14. Kupiłem rok temu asusa ac58 właśnie z myślą o światłowodzie. Ale trochę lipa, jeśli są problemy z podłączeniem telewizora przez wifi przy zewnętrznym ip, bo mi portów braknie...
 15. Tylko żeby dali tą nokię, a nie jakieś badziewie u mnie na wsi, bo inaczej czeka asus.
 16. "Inwestycje światłowód 1.0" ma inne ceny netu i 3 pakiety, 1gbit za 94.90 co to takiego, czym się to różni od 70 zł ?. Je będe miał neta z popc.
 17. Dzięki. Polak lubi narzekać. Ja teraz mam 10 mbit i łyknę jak pelikan 1 gbit na wiosnę xD.
 18. 70 zeta za gigabit super sprawa. Czy za ten magiczny dekoder 4k jakaś dodatkowa opłata? ( to jest to pvr?) . 20 złotych za multiroom za 1 dekoder?.
×
×
 • Create New...