Jump to content

mrSpectro

Users
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Dobra

About mrSpectro

 • Rank
  Amator

Equipment

 • Receiver
  HiWay
 • Pay TV Operator
  INEA

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej, 2. Tak, w Hiway zapisuje się w chmurze, nagranie jest dostępne przez określony czas i możesz mieć określoną liczbę godzin nagrań - wszystko zależy od opcji jaką wykupisz. 3. Nieraz jest nierówny start/stop, ale ogólnie nagranie zaczyna się i kończy zgodnie z EPG, jeśli więc coś w EPG jest nie tak, to niestety z nagraniem też będzie nie tak. 4. Ceny są wysokie. Zgadzam się z andi. 5. Raczej tak, mi wymieniali wszystko. 6. Tylko HiWay wchodzi w grę jako multiroom (ja mam 2 sztuki). Nagranie zaplanowane na jednym jest dostępne na obu. Pula/limity nagrań też są wspólne. 7. Może być ethernet. 8. Moim zdaniem HiWay jest dużo mniej problemowy niż starsze dekodery. Ja miałem wcześniej Inteka - to był dramat. Niestety jak na moje oko, znajdziesz tu w historii sporo dyskusji, jakość obrazu w HiWay (bitrate, kodeki) mogłaby być lepsza.
 2. U mnie wszystko ładnie zaczęło działać, w sumie to appka ma więcej niż się spodziewałem. Moim zdaniem jedynym minusem jest brak planowania nagrań w HiWay.
 3. Wszedłem na tablecie na www onlinetv i się ucieszyłem, bo powitał mnie komunikat, że byłoby lepiej, bym korzystał z aplikacji. Kliknąłem link - przekierowało mnie do sklepu Play na Androidzie, do appki Google Maps Update: Jest nowa aplikacja w sklepie play. Niestety mój telefon i tablet z Androidem 10 nie są kompatybilne... ale cyrk.
 4. U mnie obecnie poza siecią działa 8 (IP zagraniczne): fan klub wtk atm rozrywka super stacja travel channel Da Vinci Duck TV Music box
 5. Appki nowej nie ma jeszcze, ale faktycznie przez przeglądarkę działa spoko. Z małych absurdów, które zauważyłem - Planowanie nagrania nie działa dla HiWay. FAQ: https://insysgo.files.e56-po.insyscd.net/ineago/faq-inea-online-tv-pytania-i-odpowiedzi-1.pdf
 6. Teraz czas na zniknięcie daty...
 7. W stylu Inea byłoby tak, że dziś nie będzie nowej appki. Ludzie zaczną wytykać, że przecież jest data na stronie podana... i wtedy data ze strony zniknie. Obym się mylił.
 8. Ja się łudzę, że Inea zrobi Hiway Mobile, ale coś czuję, że jeśli się to nie stało przez ponad rok od startu Hiwaya, to już nigdy się nie stanie. Jeśli chodzi o funkcje nowej platformy to nie zmieniło się chyba kompletnie nic przez ten czas.
 9. Nastąpiły jakieś istotne zmiany? A tak przy okazji, szukałem dzisiaj appki Inea Online TV i już jej w sklepie Googla nie ma. :-/
 10. Numeracje w HiWay możesz sprawdzić na mojej liście - link w stopce.
 11. U mnie działa, ale wczoraj rano miałem problemy tego typu.
 12. Podobny błąd z Eska TV Extra - też jest HD w HiWay (choć przy takim bitracie jak tam jest. to nieraz trudno zauważyć).
 13. Jeśli pytasz o Polsat Sport Fight, to jest w HD na Hiwayu.
 14. Polsat Sport Fight też już jest u mnie w HD - wczoraj jeszcze SD było.
 15. Operator mógłby się zachowywać inaczej, gdyż przedstawienie nowej oferty daje mu możliwość przywiązania klienta na umowę okresową. Najwyraźniej Inea nie jest zainteresowana taką strategią i dopiero wypowiedzenie umowy może coś zdziałać (dodatkowe możliwości w moim przypadku pojawiły się dzień lub dwa przed ostatecznym wyłączeniem usług).
×
×
 • Create New...