Jump to content

mrSpectro

Users
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralna

About mrSpectro

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. mrSpectro

  INEA

  Też nie zauważyłem resetów, poza tym, że ręcznie muszę co jakiś czas robić bo coś nie działa w HiWay.
 2. mrSpectro

  INEA

  Niestety nie da się nagrywać.
 3. mrSpectro

  INEA

  Chyba jakaś awaria, u mnie jest cały czas ta sama klatka.
 4. mrSpectro

  INEA

  Faktycznie, proszę zignorujcie mój poprzedni post. Wygląda na to, że możliwość nagrywania przyszłych programów jest niezależna od funkcji cofania. Muszę przejść przez wszystkie programy i dodać nową kolumnę na mojej liście. Po losowym wyborze kilku programów wygląda na to, że na wielu z nich nie da się zaplanować nagrania. To trochę niemiła niespodzianka. Update: Dodałem kolumnę która informuje o możliwości zaplanowania nagrania lub braku takiej możliwości. Na 117 kanałach z 197 jest to możliwe. https://docs.google.com/spreadsheets/d/1t8kzDGGUWcyhtfULVqdeZDeiCL09fRIGJz5ggGTC-zg/edit?usp=sharing
 5. mrSpectro

  INEA

  Hej. Działa na wszystkich na których jest też cofanie do początku programu. Czyli nie ma możliwości żadnego nagrywania na 5 kanałach (raczej skrajnie niszowych).
 6. mrSpectro

  INEA

  1. Tak, wiele jednocześnie. Doszedłem do 15 i nadal pozwalało mi dodać kolejne nagrania w tym samym czasie. 2. Znalazłem wyłącznie tworzenie listy ulubionych per profil. Nie udało mi się stworzyć więcej niż jednej listy na profilu. @peka Jak Ci się to udało?
 7. mrSpectro

  INEA

  Moje ip w praktyce zmienia się tylko gdy podłączę inny router, wygląda jakby było przypisane do MACa. Poza tym mam dynamiczny dns ustawiony wiec nawet gdyby się zmieniało nie robiłoby mi to różnicy.
 8. mrSpectro

  INEA

  Ten dekoder cudem nie jest, ale w porównaniu z Arionem i Intekiem, które miałem wcześniej jest duża różnica.
 9. mrSpectro

  INEA

  LOL. Mogę Ci zagwarantować, że moje jedyne powiązanie z INEA to bycie ich klientem. Co do YT, to czekam na moment, gdy będę miał ciszę w domu, by to nagrać.
 10. mrSpectro

  INEA

  Zgadzam się w 100%
 11. mrSpectro

  INEA

  To o testerów zadbali lepiej niż o klientów. Szkoda, że nie zaoszczędziłeś mi czasu i nie wrzuciłeś jej wcześniej.
 12. mrSpectro

  INEA

  Co konkretnie? Jeśli chodzi o to, że nie wszędzie można przewijać kilka dni lub do początku programu, to nigdzie nie obiecywali, że jest na wszystkich kanałach, dlatego zrobiłem tę listę, by można było sprawdzić co jest faktycznie dostępne. Szkoda, że INEA czegoś takiego nie wrzuciła oficjalnego.
 13. mrSpectro

  INEA

  Cześć, Tu jest lista kanałów HiWay którą zrobiłem na podstawie tego co mam na tunerze. Nie gwarantuję, że jest wolna od błędów. Jeśli takowe znajdziecie, proszę dodajcie komentarz w pliku. Będę się starał na bieżąco poprawiać i aktualizować. https://docs.google.com/spreadsheets/d/1t8kzDGGUWcyhtfULVqdeZDeiCL09fRIGJz5ggGTC-zg/edit?usp=sharing Dodałem tam info na których kanałach można przewijać do początku programu a na których kilka dni wstecz.
 14. mrSpectro

  INEA

  Wiecie może w jakim pakiecie będzie ten Eleven 4K, jego miejsce na liście programów sugeruje Sport Pack +. Czy może osobną opłatę za niego będą chcieli?
 15. mrSpectro

  INEA

  Mam nadzieję, że w weekend uda mi się wrzucić. Chciałem trochę poużywać, by wyrobić sobie opinie o tym nowym dekoderze/ofercie.
×