Jump to content

radier

Users
 • Content Count

  505
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

51 Świetna

About radier

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wiadomosć z FB: / OKNO OTWARTE / włączyliśmy 4 nowe kanały, które możecie oglądać z telewizją HIWAY od INEA zupełnie za darmo! Wszystkie w dokumentalnej tematyce. 👉🏻 Docubox HD 👉🏻 Polsat Viasat Explorer 👉🏻 Polsat Viasat History 👉🏻 Polsat Viasat Nature HD Życzymy niepowtarzalnych wrażeń i najlepszych seansów!
 2. Tak jest od samego początku. W testach na C+ 4K UHD też.
 3. To spróbuj wymiany na zasadzie zgłoszenia usterki, a nie, że chcesz 5GHz bo tak. Wiem, że fajnie jest mieć 500Mbit+ po wi-fi, ale czy na laptopie potrzebujesz tyle?
 4. A na temat masz coś do powiedzenia?
 5. Mamy sobie wywróżyć na jakim sprzęcie i stronach robisz pomiary? U mnie na stacjonarce po kablu w certyfikowanej aplikacji pomiarowej PRO Speed Test mam wyniki 937,4 / 941,67 Mbit/s. Na telefonie Pocophone F1 przy pomocy aplikacji Speedtest 525 / 527 Mbit/s Sieć 5Ghz na Nokii skonfigurowana na szerokość pasma 80 MHz, kanał wolny po analizie otoczenia przy pomocy Wifi Analyzer, aktywowane MU-MIMO. Śmiga wzorowo.
 6. Ten typ tak ma. Jeśli masz światłowód i TV nit po koncentryku to spróbuj ugrać wymianę na Nokię G 240 W-C. Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 7. A co liczyłeś, że ci prezes Kosiński odpisze? Nie wiem czy się śmiać czy płakać.
 8. Czy działa VoLTE? W Play udało mi się włączyć na kilku telefonach Xiaomi, pytanie co w przypadku MVNO.
 9. A jaki wpływ Inea czy nawet większe kablówki mają na sposób dystrybucji PSP ? Poza tym stawki Polsat ma wysokie za w sumie trzy dni meczowe w tygodniu. A co do PSP w Ipla to wszystko może zależeć od jakości aplikacji w twoim TV. U wybranych producentów były nawet jakieś testowe transmisje w 4K.
 10. [mention=6918]radzion19[/mention] Widocznie masz dużo wolnego czasu na oglądanie sygnału TV. Mi tego czasu starcza na mecz Lecha czy Premier League na kanałach C+. Kilka razy w tym temacie wspomnianych kanałów śmieciowych czy SD nie oglądam.
 11. Widzisz bo ja mam modem Nokii, który jest super i go polecam i mam usługę Highway, która zmieniła moje podejście do oglądania TV. Podkreślam słowo klucz -> mam
 12. Nie podawał bym strony, jeśli by nie dawała rady.
 13. Reset modemu nie pomaga? To laptop?
 14. A skąd pomysł, że przekierowanie portu rozwiąże problem? Połączenie po kablu? Sprawdź prędkość na tych plikach testowych: http://www.portnet.pl/narzedzia/pliki-testowe
 15. Dokładnie 30 sekundowe. Jak w inny sposób wyobrażasz sobie działanie np. funkcji catch up?
×
×
 • Create New...