Jump to content

radier

Users
 • Content Count

  548
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

68 Świetna

About radier

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. https://www.inea.pl/download//files/2020_doc_HIWAY/Wykaz_kanalow_TV_od_2020-02-13.pdf
 2. Usuwaj byle by tobie było wygodnie.
 3. Ale z czym masz problem? Nie zauważyłeś jeszcze, że na liście jest startowa grupa kanałów, a potem zaczynają się grupy tematyczne? Kanały z początku listy mogą się powtarzać z tymi z grup tematycznych bo takie są umowy z dostawcami, że np. ich kanał musi być w pierwszej 15 kanałów listy głównej dekodera. Capisci?
 4. A potrafisz czytać ze zrozumieniem?
 5. Chodzi o podniesienie ww. kanałów do jakości HD. Z tej listy to TVN 24 BiS już jest w HD od jakiegoś czasu. Jak wrócę do domu to sprawdzę resztę.
 6. Mam dla was kilka dobry wieści: 1. CBS Reality w HD 2. Fan Klub w HD 3. Da Vinci w HD 4. Polsat Sport Fight w HD 5. Kino Polska w HD 6. TVP Kultura w HD 7. TVN 24 bis w HD 8. Comedy Central Family w HD 9. HGTV w HD 10. Discovery Life w HD Zmiany powinny wejść od dzisiaj. Nowy wykaz kanałów od jutra.
 7. Też czytałem ten komentarz i fajnie było by gdybyś przytoczył całość. Wydźwięk był taki, że skoro klient się nie zgłasza to znaczy, że oferta mu odpowiada i jest zadowolony. Dlaczego operator czy sprzedawca czegokolwiek miałby zachowywać się inaczej? Rozumiem, że gdybyś sprzedawał ziemniaki na bazarze to każdemu klientowi, który kupiłby u ciebie towar ze straganu po upływie kilku dni przynosił byś kolejną porcję ziemniaków do domu tańszą o 50 %?
 8. Ty myślisz, że to kwestia złośliwości Inei, a prawda jest taka, że to wszystko regulują umowy pomiędzy Ineą i dostawcami kanałów (podpisane nie wiadomo kiedy i na jak długo), których ani ty, ani ja nie znamy ( ja przynajmniej mam świadomość, że istnieją). Co jednak nie jest tajemnicą, to np. różna wysokość stawek dla operatora gdy jego platforma TV oferuję funkcję catch-up.
 9. Raczej nie ma na to szans. Bez konfiguracji od operatora nie zalogujesz się do sieci.
 10. I słusznie. Dlatego radzę każdemu iść i przekonać się na własne oczy zamiast słuchać jakichś internetowych pieniaczy.
 11. Podejmowanie decyzji na podstawie anonimowych opinii ludzi w internecie. Świetna rada. Ale nawet jeśli to kolega wspomniał o różnicy pomiędzy TV. Ja posiadam już nie młody model, ale z bardzo udanej serii Samsunga H6400 z matrycą 120Hz. Być może tu leży tajemnica.
 12. Najlepiej idź do obu salonów i wyrób sobie samemu zdanie.
×
×
 • Create New...