Jump to content

radier

Users
 • Content Count

  561
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

74 Świetna

About radier

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A po co ci pilot od TV skoro przy pomocy CEC Highway włącza/wyłącza TV?
 2. Kumpel na module CAM miał to samo, więc nie koniecznie to kwestia Hiway tym bardziej, że wtorkowy mecz był w porządku.
 3. Winnego szukaj po stronie waszej bramki VPN.
 4. Zauważyłem, że na dekoder HiWay 28 maja pobrała się nowa aktualizacja w wersji 2.2.17 Wersja aplikacji: v.stb_g2-20.04-216-g721842182 Grupy: fut
 5. https://www.inea.pl/download//files/2020_doc_HIWAY/Wykaz_kanalow_telewizyjnych_od_2020-04-06.pdf
 6. radier

  Formuła 1

  Naiwny jesteś. W obecnej sytuacji zagrożony jest i przyszły sezon.
 7. A jakie ma znaczenie jak u kogoś działa wifi, gdzie na to działanie ma wpływ bardzo wiele czynników? Jeden będzie miał ściany ze zbrojonego betonu, a drugi z karton gipsu. Jeden postawi router w kącie na podłodze, a drugi podwiesi pod sufitem. Na takiej podstawie kolega ma wyciągać wnioski? Co do kupna własnego routera to w dobie zakupów przez internet i możliwości zwrotu towarów to można sobie testować do woli we własnym środowisku. Moim zdaniem w przypadku tego konkretnego TP-linka wydawanie 650 zł na sprzęt bez portów 2,5G to nieporozumienie. Uważam, że jesteśmy w przeddzień technologicznej zmiany i wkrótce pojawią się switche i routery 2,5G w przystępnej cenie. Np. tanie karty na Realteku RTL8125 kupowałem za 40-50 zł na ebay.
 8. A nie lepiej samemu przetestować i się przekonać? Wyłączyć usługę wifi możesz zawsze.
 9. Nowy zaktualizowany wykaz kanałów: https://www.inea.pl/download//files/2020_doc_HIWAY/Wykaz_kanalow_telewizyjnych_od_2020-03-03.pdf Nawet poprawili błędy, które im wskazałem, ale jest jedna rzecz, którą chciałbym wyjaśnić. Kanał Euronews w wersji językowej FR w Hiway brakuje, a jak na koncentryku?
 10. Nie jest to też powód do dumy.
 11. Huawei są kiepskie. Ta nokia ma rewelacyjny zasięg i prędkości w paśmie 5 GHz. Ja zrezygnowałem z własnego routera przy tej nokii.
 12. https://www.inea.pl/download//files/2020_doc_HIWAY/Wykaz_kanalow_TV_od_2020-02-13.pdf
 13. Usuwaj byle by tobie było wygodnie.
 14. Ale z czym masz problem? Nie zauważyłeś jeszcze, że na liście jest startowa grupa kanałów, a potem zaczynają się grupy tematyczne? Kanały z początku listy mogą się powtarzać z tymi z grup tematycznych bo takie są umowy z dostawcami, że np. ich kanał musi być w pierwszej 15 kanałów listy głównej dekodera. Capisci?
×
×
 • Create New...