Skocz do zawartości

radier

Użytkownicy
 • Zawartość

  453
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez radier

 1. radier

  INEA

  @korni007 Przez wiele lat gdzie w inei korzystałem z modemu Cisco EPC3212 i własnego Routera, miałem włączoną usługę (wtedy jeszcze darmową) publicznego IP to było ono stałe. Teraz na światełku dopłacam 5 zł i też od końca kwietnia ubiegłego roku się nie zmieniło. Także niczym ta Multimedia nie błyszczy, ale o symentryku możesz pomarzyć
 2. radier

  INEA

  @korni007 Ty narzekasz na wszystko. INEA zła, Netflix zły, dekodery złe. Masz fundamentalnie wypaczone poglądy i z całą pewnością jesteś z nimi w marginalnej mniejszości.
 3. radier

  INEA

  Nie zrobiłem tego bo co w testach powinno zostać w ukryciu. W końcu tego wymagała umowa. Moja opinia jest taka, że komercyjna premiera Hiway została gwałtownie przyspieszona. Wielce prawdopodobne jest, że to z powodu Vectry i ich premiery platformy 4K. Brakuję mi mocnej kampanii promującej Hiway. Ja już po pierwszych kilku dniach z dekoderem nie wyobrażam sobie powrotu do tradycyjnych rozwiązań. Niestety jedną stroną informacyjną o Hiway nie da się oddać potencjału tej platformy stąd takie moje wnioski.
 4. radier

  INEA

  Taką listę otrzymali wszyscy biorący udział w testach.
 5. radier

  INEA

  Masakrą są twoje warunki umowy z Multimedia
 6. radier

  INEA

  Zobacz jak działa hiway i jakie oferuje funkcje to już nie spojrzysz na moduł CAM. Poza tym przyszłość to światło + IPTV. Jeszcze ze 2 lata, INEA skończy z HFC, skończą się problemy z dekoderami sd, niespójnym listami kanałów.
 7. radier

  INEA

  Na module CAM nie masz nagrywania w chmurze, cofania, funkcji catch-up oraz wielu innych wygodnych funkcjonalności platformy hiway.
 8. radier

  Dekoder ADB 2670WF

  W samsungach jest coś takiego jak konfiguracja pilota uniwersalnego i to działa niezależnie od CEC. Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
 9. radier

  Dekoder ADB 2670WF

  CEC działa. Włączenie dekodera jego pilotem włącza tv. Z wyłączaniem jest podobnie. Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
 10. radier

  PLAY NOW

  Musisz pobrać osobną aplikację ze sklepu. W opcjach wygaszania ekranu nie widzę opcji której szukam.
 11. radier

  PLAY NOW

  Jak można zmienić tryb oszczędzania energii? Podczas konfiguracji wstępnej było pytanie o tryb instant-on. Można gdzieś do tego wrócić po fakcie?
 12. radier

  INEA

  Zgadza się. Ta Nokia jest bardzo przyzwoita. Model XS-250WX-A jest przeznaczony do łącza 10 Gbit. Co do Linksysa EA8300 to w pracy do pewnego zadania kupiliśmy 3szt. i szczerze mówiąc konfiguracja to katorga. Wszystko uproszczone do granic możliwości i pochowane w durnych miejscach. Swoich pieniędzy bym za to nie wyłożył.
 13. radier

  INEA

  Kabel to nie wszystko. Pytanie czy szkielet sieci już jest gotowy i odebrany. To wszystko trawa. U mnie w bloku od zakończenia instalacji światłowodu do możliwości przejścia z miedzi minęło jakieś 10 miesięcy. INEA ma ambitne plany wyjscia z HFC + do tego POPC. IMO każdego dnia gdzieś oddają nową instalację, więc musisz być cierpliwy. Poza tym ten temat jest ostatnim miejscem, gdzie możesz szukać odpowiedzi na swoje pytanie. Ja polecam zapytać na profilu FB.
 14. Ja tam chwalę sobie 10. W pracy mam pod opieką kilkaset komputerów i ta wersja bardzo mi oszczędza czas. Instalacja jest błyskawiczna, rozmiar po instalacji prawie 2x mniej niż 7. Wsparcie dla najnowszego i starszego sprzętu. Płynna praca pod warunkiem instalacji na SSD. Ja nie mam zastrzeżeń. Co innego udręka z Linuxem jeśli chcemy korzystać z najnowszego sprzętu. Niedawno nie mogłem wykryć dysku adaty sx8200 nvme na płycie X399 Taichi pod TR. Ubuntu twierdził, że dysku brak. Dopiero jakieś cuda i tajemnicze komendy sprawiły, że udało się sprzęt uruchomić. O dziwo problem nie występował w przypadku dysku nvme Samsunga 960 Evo na tej samej płycie lub adacie w cywilnej platformie na AM4. Taki oto ten Linux wspaniały. Oczywiście ze wsparciem RTX 2080 też był problem bo otwarto źródłowe sterowniki noveau powodowały piękny czarny ekran. To samo z technologią Optimus na laptopie. Także ten tego użytkownik dla systemu, a powinno być odwrotnie.
 15. radier

  Netia

  Wspaniałe podejście.
 16. radier

  INEA

  Materiały promocyjne są gotowe. Pewnie wkrótce je udostępnią.
 17. radier

  INEA

  W datasheet, które tu wklejałem są zdjęcia.
 18. Wspomniana Islandia w 4K to też bieda z nędza. Statyczna kamera i zmienia się sceneria. Żadnego komentarza. W testach w Inei był C+ UHD i to jest jedyna wartościowa opcja w tym kraju (poza Eleven 4k, ale nie wiem jak tam z jakością). Filmy, seriale produkcji własnej i sport na żywo.
 19. radier

  INEA

  Innych póki co nie ma.
 20. radier

  INEA

  Trzeba było poprosić o zdjęcie pilota.
 21. FunBox UHD to taka zapchaj dziura. W INEI też jest.
 22. radier

  PLAY NOW

  Czy informacje z listą kanałów na stronie usługi to za mało?
 23. radier

  Skoki narciarskie

  Japonia nic nie zepsuła. Po medalu. Taki Daniel Huber naszych zawstydza.
 24. radier

  Kanały CANAL+ Sport i nSport+

  Na IPTV w Inei Hiway jest bez zarzutu. //Edit Jednak są okresowe problemy z dźwiękiem. Takie echo.
 25. radier

  Skoki narciarskie

  Raczej po medalu
×