Jump to content

radier

Users
 • Content Count

  470
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by radier

 1. radier

  Routery Nokia G-240 I 241

  240W-C jest za[beep]isty. Nowoczesny, szybki stabilny. Świetny zasięg. Posiada pasmo 5GHz AC. Najlepszy sprzęt jaki daje INEA obecnie nie licząc wersji pod łącze 10 Gb.
 2. radier

  Routery Nokia G-240 I 241

  Podaj pełne nazwy modeli jak chcesz pilną odpowiedź.
 3. radier

  INEA

  Bez dwóch zdań. Platforma będzie w czasie ulegała dalszej ewolucji, więc ciekawej funkcjonalności dekodera będzie tylko przybywać.
 4. radier

  INEA

  W jaki sposób ta lepsza jakość się objawia?
 5. radier

  INEA

  A konkretnie?
 6. radier

  Multimedia

  Witam, U rodziców był do tej pory internet 12/0,7 Mbit z umową na czas nieokreślony za 39,90 zł. Złożone wypowiedzenie. Dziś DUK dzwonił z taką ofertą: 1)Internet 120Mb- 36zł Modem wi-fi mbs-2,99 Całość: 38,99 zł na 12 miesięcy 2)Internet 60Mb- 30zł Modem wi-fi mbs-2,99 Całość: 32,99 zł na 12 miesięcy 3)Internet 30Mb- 26zł Modem wi-fi mbs-2,99 Całość: 28,99 zł na 12 miesięcy Dodam, że w budynku są światłowody od Orange i Kol-Net. Ten drugi ma ofertę 35/35 Mbit za 29,90 z modemem Wi-Fi za 0 zł, pierwszy miesiąc za 1 zł i instalacja za 149 zł. Najbardziej mi zależy na zwiększeniu uploadu ze względu na Skype i TeamViewer. Czy na sam internet DUK daje lepsze warunki? Pozdrawiam,
 7. radier

  Formuła 1

  Przyłożył celowo bo chce w końcu nówkę funkiel auto z fabryki dostać. Ale czasy znów fatalne kręcił w Q1. Wygląda tragicznie na tle Russell'a.
 8. radier

  INEA

  Czyli testy nie poszły na darmo. Świetna wiadomość bo jak już mówiłem jakość jest pierwszorzędna.
 9. radier

  INEA

  Możesz zawsze wziąć Orange 10 Mbit, które będzie działać do 7 Mbit w porywach jak Ci światłowód do domu nie pasuje. Poza tym liczyłeś na odpowiedź kogoś z Inei czy wróżbity Macieja?
 10. radier

  INEA

  Jeszcze nie zauważyłem by mi się dekoder albo router resetował.
 11. radier

  INEA

  W testach był C+ UHD i jakość to petarda nawet na telewizorze FullHD. Mecze ekstraklasy są realizowane chyba na najwyższym poziomie w Europie. Materiały do Hiway nie będą dotyczyły routera bo to nie jest istotne. Nokia 240 WC oferuje serwer dlna dla urządzenia podłączonego do portu USB, upnp, przekierowania portów, dmz, wifi w standardzie AC 2x2 wspiera technologie MU-MIMO. Zasięg jest bardzo dobry, urządzenie jest estetyczne i stabilne jak skała. Wynik po Wi-Fi na telefonie.
 12. radier

  INEA

  U mnie na Nokii 3 pierwsze porty są w trybie routera. Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 13. radier

  INEA

  https://www.inea.pl/download//files/cenniki_regulaminy_2019/Wykaz_kanalow_telewizyjnych_od_2019-04-01.pdf
 14. radier

  CANAL+ 4K Ultra HD

  To sky jednak nie ma wszystkiego co najlepsze? Co za niespodzianka.
 15. radier

  Dekoder EVOBOX IP - dyskusja ogólna.

  W momencie kiedy ta setka nie będzie nigdy wykorzystana nawet w połowie to racjonalna decyzja.
 16. radier

  INEA

  Możesz co najwyżej nagrać zaplanowane audycje i to zapewne jedną w tym samym momencie. A całe piękno hiway polega na elastyczności. Nie musisz nic planować no chyba, że chcesz nagrywać np. seriale, ale to dekoder zapyta czy chcesz nagrać serię i zrobi wszystko za ciebie. W normalnym trybie możesz cofać do początku kanału bez wcześniejszej aktywacji Time Shifta. Albo leci film, włączyłeś go w połowie i chciałbyś mieć cały na później - włączasz nagrywanie i zapisze się w całości od początku. Co do dźwięku przestrzennego to nie mam kina domowego, więc nie sprawdzę co z siebie dekoder wypluwa.
 17. radier

  INEA

  Nie ma sensu dyskutować skoro nie korzystałeś z HiWay. Co do sterowania jednym pilotem to na moim Samsungu po konfiguracji pilota uniwersalnego mogłem sterować zwykłym Arionem korzystając z pilota od TV. EPG, Info etc.
 18. radier

  INEA

  @korni007 Przez wiele lat gdzie w inei korzystałem z modemu Cisco EPC3212 i własnego Routera, miałem włączoną usługę (wtedy jeszcze darmową) publicznego IP to było ono stałe. Teraz na światełku dopłacam 5 zł i też od końca kwietnia ubiegłego roku się nie zmieniło. Także niczym ta Multimedia nie błyszczy, ale o symentryku możesz pomarzyć
 19. radier

  INEA

  @korni007 Ty narzekasz na wszystko. INEA zła, Netflix zły, dekodery złe. Masz fundamentalnie wypaczone poglądy i z całą pewnością jesteś z nimi w marginalnej mniejszości.
 20. radier

  INEA

  Nie zrobiłem tego bo co w testach powinno zostać w ukryciu. W końcu tego wymagała umowa. Moja opinia jest taka, że komercyjna premiera Hiway została gwałtownie przyspieszona. Wielce prawdopodobne jest, że to z powodu Vectry i ich premiery platformy 4K. Brakuję mi mocnej kampanii promującej Hiway. Ja już po pierwszych kilku dniach z dekoderem nie wyobrażam sobie powrotu do tradycyjnych rozwiązań. Niestety jedną stroną informacyjną o Hiway nie da się oddać potencjału tej platformy stąd takie moje wnioski.
 21. radier

  INEA

  Taką listę otrzymali wszyscy biorący udział w testach.
 22. radier

  INEA

  Masakrą są twoje warunki umowy z Multimedia
 23. radier

  INEA

  Zobacz jak działa hiway i jakie oferuje funkcje to już nie spojrzysz na moduł CAM. Poza tym przyszłość to światło + IPTV. Jeszcze ze 2 lata, INEA skończy z HFC, skończą się problemy z dekoderami sd, niespójnym listami kanałów.
 24. radier

  INEA

  Na module CAM nie masz nagrywania w chmurze, cofania, funkcji catch-up oraz wielu innych wygodnych funkcjonalności platformy hiway.
 25. W samsungach jest coś takiego jak konfiguracja pilota uniwersalnego i to działa niezależnie od CEC. Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
×