Skocz do zawartości

Nowy tv w 2021 roku kto poluje razem ze mną i na co polujecie?


Rekomendowane odpowiedzi

Celowo nie brałem JZ2000 bo 1500 różni się od niego tylko i wyłącznie systemem głosników. Za to dostałem w sklepie soundbar Panasa za pół ceny. Więc jest ok.

Seria JZ to maks 65' większego nie ma.😁

Poczatkowo zamówiłem dostawę JZ2000 ze sklepu w Belfaście, ale że musiałem jechać do Dublina to zrobiłem trochę kilometrów więcej i sobie pooglądałem, porównałem, poczytałem forum AV i w efekcie jest JZ1500 65' + soundbar.

https://www.richersounds.com/tv-projectors/tvs-accessories/tvs/oled-tvs.html?brand=7331

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak po Nowym Roku prąd podskoczy o 40% to faktycznie taniej wyjdzie domowy Teatr Cieni, w dodatku w maksymalnej rozdzielczości jaką jest w stanie odczytać oko, czyli coś koło 8 k.

:-D

 

Ale żeby Oledy pożerały tyle kW, co parę lat temu najlepsze plazmy, to aż trudno uwierzyć.

🤣

 

 

Edytowane przez Max Taadjen
poprawki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też zależy czy telewizor ma służyć tylko do oglądania tv i w jakiej jakości, czy np. do gier na nowych konsolach. W drugim przypadku za 3 tysie rewelacja. Jedynym mankamentem jest jasność na poziomie 330 nitów, ale nadrabia dolby vision. To ważne podczas oglądania np. netflix w filmach z hdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niszczy może nie. Nie lubię oglądać piłki z kometą. Tcl ma androida11 a Panasonic....?
Za różnice w cenie, na upartego można dokupić przystawkę na Androidzie i napewno będzie częściej aktualizowana od telewizora. Poza tym to procesor obrazu i upłynniacze w Panasonica robią efekt wow, a nie system operacyjny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panasonic w większości modeli (nie wiem jak ze wspomianym tutaj HX820?) to teraz brandowany turecki Vestel. Można rówie dobrze kupić inną z ich marek - Hitachi, JVC, Toshiba dla fanów azjatyckich klimatów, Telefunken dla tych co chcieliby coś z Europy itd... :)

Wszystkie mają Dolby Vision i inne bajery i albo własny system (na który jest sporo popularnych apek - Netflix, Prime, Rakuten, TVP VOD, CDA, Chillivod, Filmbox, ale brakuje Viaplay czy HBO GO) albo Android TV.

TV są dobre w swojej klasie, ale to ta sama budżetowa klasa co TCL, tylko z teoretycznie lepszą metką.

Testowałem zarówno LCD jak i OLEDy od Vestela pod różnymi brandami, ale żaden nie miał więcej niż roku, a pojawiają się w sieci opinie, że po gwarancji to różnie z nimi bywa.

Samsung czy TCL ma mniej bajerów za te pieniądze, ale raczej nie ma z nimi takich problemów.

Edytowane przez bgmnt
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, gwidon68 napisał:

To też zależy czy telewizor ma służyć tylko do oglądania tv i w jakiej jakości, czy np. do gier na nowych konsolach. W drugim przypadku za 3 tysie rewelacja. Jedynym mankamentem jest jasność na poziomie 330 nitów, ale nadrabia dolby vision. To ważne podczas oglądania np. netflix w filmach z hdr.

Ja np. poszukuję telewizora pod kablówkę, obecnie PS4 (może w przyszłości PS5) i Netflixa (chociaż na tym Netflixie oglądam raz na jakiś czas). Więc głównie kablówka. Zastanawiam się nad tym TCL. :)

Sport też wchodzi w grę. Co jakiś czas obejrzę jakiś mecz, a zaraz ruszają skoki to też weekendy przez skoki będą zajęte. :D:D

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...