Skocz do zawartości

Nowy tv w 2021 roku kto poluje razem ze mną i na co polujecie?


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, szyzag123 napisał:

Zastanawiam się nad tym TCL.

 

Nie ma co dumać i wypytywać w Sklepie czy na Forum - kup zdalnie i przetestuj w domu. Jak się nie spodoba masz prawo oddać do nawet 4 tygodni. Nie musisz się tłumaczyć dlaczego oddajesz, a sklep musi przyjąć i oddać kasę. 

:read:

 

Cały świat kupuje chińskie smartfony, a na Forum "specjaliści" wybrzydzają na chińskie TV, bo chyba nie wiedzą, że TCL w ma w ofercie miniLED, a hdmi 2.1 to już standard w 2021

:rofl:

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gwidon68 gdybyś był w temacie to wiedziałbyś...

1. wybrane Panasonici z tego roku mają Androida, i to akurat te tańsze a nie klasy premium (jak już tak uważasz że android to must have, a jest zupełnie inaczej)

2. ten konkretny TCL o którym tu mowa, względem innych tv tej marki... nie jest wart złamanego gorsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, cidik napisał:

@gwidon68(jak już tak uważasz że android to must have, a jest zupełnie inaczej) 
 

A z czym konkretnie jest inaczej? Z tym że to kombajn multimedialny, dający gwarancję najdłuższego wsparcia dla aplikacji niż inne smart TV? 

Że nie wspomnę już o tym z jakim opóźnieniem aplikacje trafiają na inne platformy i jak wiele ich nie ma nich. 

Miałem jednego smarta przed Android TV. Po tym jak po ok 3 latach systematycznie zaczęły znikać ze wsparcia pojedyncze aplikacje, nigdy więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, cidik napisał:

. wybrane Panasonici z tego roku mają Androida, i to akurat te tańsze a nie klasy premium (jak już tak uważasz że android to must have, a jest zupełnie inaczej)

Ależ całkowita zgoda, ale powtarzam wskaż mi Panasonika z Androidem, 100 hz matrycą i hdmi 2.1 za 3 tysie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, gwidon68 napisał:

 

ale powtarzam wskaż mi Panasonika z Androidem, 100 hz matrycą i hdmi 2.1 za 3 tysie.

W tej cenie nie da się zrobić porządnego tv z matrycą 100 hz i dlatego nie widzisz Panasa w sklepach. Na dodatek sama matryca to nie wszystko bo jest ona tylko składową całości.

I na koniec Panasonic nie robi telewizorów które mają być konkurencją dla TCL czy Hisense czy całej masy tanich oledów LG.

Reasumując, twój zachwyt nad w.w TCL skomentuję tak, każdy Panas czy Sony za 3 tys bije na łeb w.w TCL i nie bardzo rozumiem jak ktoś się może zastanawiać co kupić.

I nie ważne co Sony i Panas za 3 koła maja na wyposażeniu. Idź do sklepu i porównaj [ choć nie jest to dobre miejsce ]

Brak androida to żaden problem kiedy przystawek i sticków za 200 zeta jest od groma.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, tracer10 napisał:

Brak androida to żaden problem kiedy przystawek i sticków za 200 zeta jest od groma.

To prawda, ja jednak wychodzę z założenia że płacenie za smarta, który po kilku latach przestaje być smart, to jednak poważny problem.

Oczywiście również i Android TV w końcu będzie do wymiany, ale jednak ta platforma to gwarancja najdłuższego wsparcia dla aplikacji.
Przesiadanie się na przystawki średnio zachęcające, dodatkowe kable,piloty.... ja tego nie lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, gwidon68 napisał:

Ja się nie zachwycam(oczywiscie, że wybrałbym panasonika lub sony), ale nie każdego stać na telewizor klasy premium który miałby wszystko i byłby w miarę dobry.

To nie chodzi o to czy cię stać, wiadomo jeden ma 15 koła inny dwa. Chodzi o dobry wybór. Ja uważam, że ten TCL mimo swej matrycy którą tak się jarasz odbiega od modeli Sony i Panasa w podobnej cenie.

Powtarzam ci matryca to bardzo nie wszystko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można coś doradzić nie pchajcie w telewizory FHD, o ile zamierzacie korzystać z wbudowanego tunera. Za chwilę będzie przynajmniej jeden kanał 4K i na tych telewizorach go nie odbierzecie. Będziecie szukać dekoderów żeby go odebrać.
Problem z 4K jest taki że te telewizory zaczynają się od 43 cali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawop napisał:

Odbierzesz kanał 4K, tylko będzie przeskalowany do HD. Przynajmniej tak powinno być.

Nic z tego, kanał 4k potrzebuje takiego telewizora. Mam porównanie, u mnie kanał 4k nie było w tym samym czasie u Mamusi na telewizorze 4k działał. Były testy robione przez TVP w DVB-T2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...