Jump to content

rarab

Users
 • Content Count

  299
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About rarab

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Teraz jak widać 70 i 75 calowe telewizory zaczynają zdobywać popularność i być dostępne w zdecydowanie okazyjniejszych cenach. Philips 70 model 8303 teraz jest dostępny poniżej 10 tys zł, co jeszcze niedawno było absolutnie nie do pomyślenia.
 2. No i gitara - powinno to być standardem - ale ja właśnie pisałem, że telewizory są jednakowe na kontynent, więc spodziewam się, że wiele firm to ma, aczkolwiek ja doczytam to w karcie swojego Philipsa.
 3. Zwykle modele telewizorów są przeznaczone takie same na jeden kontynent. Tak na pewno jest w przypadku Philipsa, ale faktem jest to, że Philips ma znacznie bardziej zróżnicowaną ofertę.
 4. GrubyBubu - skąd ta pewność? Miałeś coś okazję reklamować, albo słyszałeś o takim przypadku? Bo takie jedno zdanie to trochę za mało, żebyśmy Ci uwierzyli. Nie bierz tego co napisałem do siebie :)
 5. Pierwszy raz widzę Samsungi z oznaczeniem GQ. Muszę przejrzeć parametry, ale nawet jeśli będą się zgadzać to te TV na pewno nie były recenzowane w Polsce, więc ciężko nie znając niemieckiego coś o nich powiedzieć, napisać.
 6. Vestel dużo wykonuje tanich telewizorów, również pod znanymi markami. :) A m-zegarek ma rację - chodzi również o sprawy gwarancyjne Popularne marki też mają swoje tańsze telewizory - warto się nimi zainteresować. Ja mam średniaka Philipsa i jestem bardzo zadowolony.
 7. Urok tego typu paneli - świetnie, że uznano Twoją reklamację. Mnie raczej udaje się kupować trwałe sprzęty, a jak się nie uda to też z reklamacją nigdy nie miałem problemów.
 8. Bardzo dobry telewizor w swojej kategorii cenowej. Bez dwóch zdań warto go rozpatrywać jeśli masz te 3 tys zł do wydania. TV ma bardzo dobry kontrast i świetnie daje sobie radę w sporcie i w filmach. 6501 o którym pisze Zefir był dobrym TV w okazyjnej cenie, ale prawdopodobnie nie kupisz go z prostego powodu - jest to stary model, który został już nieźle powyprzedawany.
 9. Jednak w technologii nie wygrywa się tylko jakością/ceną. MiniDisc też były lepsze od zwykłych płyt kompaktowych - nikt już o tym nie pamięta. Philips to chyba jedyna marka, która stawia zarówna na OLED jak i kropki kwantowe. Jeszcze nie zdecydowali się w którą stronę pójść. OLEDy można ulepszać tylko jeśli chodzi o ich poziom jasności - więcej im nie potrzeba. Poza tym te sprawy typu wypalenia to już faktycznie chyba rozdział zamknięty.
 10. Ale to Samsung tak nazwał swoje telewizory. :) Ja wiem, że gra skojarzeń itd - ale jednak w świecie LCD kropka kwantowa jest jakimś tam postępem. :)
 11. Na tragicznym poziomie? Ale w Polsce czy na świecie - bo w Polsce średnia cena kupowanego telewizora to 2 tys zł - wciąż żaden OLED chyba takiej nie osiągnął. A poza tym jak XMARREK wypisał - żadna licząca się marka oprócz Samsunga nie rezygnuje jednak z rozwijania OLED i schodzi z nim do coraz niższych serii (Philips dwa lata temu OLED tylko w serii 9, w tym również w serii 8).
 12. Czyli do oglądania telewizji potrzebny jest nie tylko telewizor, ale i dekoder oraz zewnętrzny tuner? Ja chyba bym wolał się przyzwyczaić, ale jak tak kombinujecie Panowie.
 13. A co ma być w tych aplikacjach? I pewnie Samsung nie przewiduje wsparcia dla mojego Philipsowego Androida w tym zakresie?
 14. Ja muszę przyznać, że jestem szczęściarzem i moi bliscy/znajomi tak samo. Ja nie mam przypadków serwisowania drogiego sprzętu i nie mam raczej styczności z naprawami/wymianami na nowy. Rozumiem irytację klientów, ale w ich skórze nie przyszło mi się jeszcze znaleźć.
 15. Z tymi serwisami to jest niestety tak, że dopóki nie będziemy bogatszym krajem dopóty firmy będą lekceważyć tę obsługę posprzedażową. Jasne, że firma ma za co uderzać się w pierś, natomiast produkt sam w sobie jest ekstra.
×