Jump to content

rarab

Users
 • Content Count

  348
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About rarab

 • Rank
  Rozpisany

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To trwa chyba z pół godziny i telewizor zaczyna to robić kiedy jest zapotrzebowanie i nie był przez jakiś czas używany.
 2. Na razie chyba udoskonalają jakiś pomysł, ale lepsze to niż przymusowe czyszczenie matrycy odbywające się w nowoczesnych OLEDach.
 3. Tych OLEDów nie jestem pewien. Może jeszcze ta technologia zaskoczy? Coś się jednak dzieje. Ta jasność jakoś tam postępuje.
 4. Jako system Android nic wielkiego. Ale super jest KODI, Chromecast, dostęp do praktycznie wszystkich aplikacji jakie chcecie mieć, synchronizacja z kontem Google. Małe rzeczy na tle innych systemów SmartTV, a mnie bardzo cieszą.
 5. Zwróćcie też uwagę na to, że z każdym zwiększeniem rozdzielczości pojawiają się coraz większe przekątne. I w tym ujęciu ma to po prostu sens.
 6. CES już niedługo, a tylko dwie firmy mają zapowiedzi. :)
 7. Czy ktoś dotarł do jakiś ciekawych zapowiedzi produktowych na przyszły rok?
 8. Ja podpisuję się pod tym co napisał kfm887 - to seria telewizorów od 43 cali do 75 cali - model zaprojektowany dla tzw. Kowalskiego, który spełnia większość oczekiwań ludzi, którzy potrzebują telewizora.
 9. Panasonic chce uchodzić za markę top premium. Na Philipsowy serwis dużo osób kiedy narzekało, ale moim zdaniem to się zmieniło. Na tej półce różnice w cenach wynoszą kilka tysięcy i w tym Philips wygrywa z Panasoniciem.
 10. Ogólnie bardzo polecam Androida jako rozwiązanie SmartTV. Ja mam na Philipsie, ale inne opcje też mogą się okazać bardzo dobre.
 11. W Media Expert/Euro/Media Markt można zakupić Philipsa 70PUS7304 lub Philipsa 75PUS7354 i dokupić soundbar Philips HTL3325 za połowę ceny.
 12. No ciekawa opcja dla konsolowców. Widziałem model 854 - fajnie się prezentuje, nie wspominając o tym, że to OLED. A Ambilight fajnie współpracuje z grami, chociaż pewnie są osoby, które nie lubią tego typu efekciarstwa.
 13. W The One to wiem, ale u nich jednak idą według klucza przekątnej.
×
×
 • Create New...