Jump to content

rarab

Users
 • Content Count

  388
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by rarab

 1. My to wiemy. Mimo wszystko myślę, że bliżej końca tych długich lat, niż początku. Konkurencja nie próżnuje.
 2. Technologia plazmowa, kiedy to byłoooo. Nie udało się zrobić plazmy na 4K, a tym bardziej kroczącym 8K.
 3. To też zależy od jakości telewizora. tego jak umie robić upscalling oraz dokładać klatki (upłynniacze).
 4. Dlatego najlepiej jest mieć Androida. Nawet 4 wersje do przodu często nie szkodą apkom tak jak w innych systemach. Ten system już praktycznie nie ulega większym zmianom.
 5. Kiedyś też myślałem o takiej przystawce, ale Philips schodzi z Androidem do niskich modeli i wolałem mieć już wszystko w jednym urządzeniu.
 6. Nieprawda - to już kolejne koncepcyjne technologie obrazu mające zostawić OLED w tyle (problemy z wypalaniem i jasnością). I dobrze, że się kombinuje coś w tym kierunku.
 7. Najmniejszy TV z Androidem to 43 cale i nadal jest to Philips.
 8. 700 zł dzieli Cię od OLED (Philips 804) - poczekasz na premierę nowych Philipsowych OLEDów i ich wejście do sklepów (najpewniej w tym miesiącu na IFA w Berlinie) i jest już w Twoim budżecie.
 9. No to i ja się też przychylę do sugestii Mrozusia, bo w swojej rekomendacji nie brałem tego modelu pod uwagę.
 10. Pomyśl o tym modelu: https://www.ceneo.pl/52352543 Trochę ponad budżet, ale wymagasz jednak Full HD.
 11. Czyli już kupiłeś. OK, chciałem spojrzeć na to i ewentualnie jeszcze coś doradzić.
 12. A jaki to konkretnie jest telewizor? Pojawia się nazwa modelu na rynku niemieckim na rynku, a na polskim pod jakim symbolem jest sprzedawany?
 13. Ogólnie dobry polecenia w pierwotnych oczekiwaniach jest Philips 55PUS73004 lub 50PUS7334.
 14. A macie jakiś test z prawdziwego zdarzania tych telewizorów Xiaomi?
 15. No właśnie to nie jest takie proste - bo za jasnością przemawia HDR i ogólnie wskaźnik kontrastu, oglądając przy nawet minimalnym świetle można nie odczuć niedoskonałości czerni w telewizorze.
 16. Czy działa to we wszystkich telewizorach, które obsługują HDR? Warto ogólne przy jakości nadawanego sygnału liczyć na jakiś dobry efekt HDR?
 17. No to pozostaje telefon do supportu.
 18. Jest promocja na Rakuten TV przy zakupie telewizora Philipsa - voucher na 10 filmów, więc ta apka jak najbardziej powinna działać na Android TV.
 19. Mimo tego, że czasami systemowa przeglądarka nie działa (jak piszecie), to ten ogromny wybór aplikacji jest jednak ogromną zaletą Android TV.
 20. Na Philipsa możesz pobrać Chroma, tylko bodajże z apk, a nie ze sklepu Google.
 21. Jednak fakty są też takie, że mało kto ogląda cokolwiek w całkowitej ciemności i nie ma wielkich szans zobaczyć tej oszukanej czerni. Natomiast duża jasność to jednak dużo lepszy efekt HDR, a to przyszłość efektów kinowych.
 22. I jak ten Atmos - działa fajnie? faktycznie to jest coś nowego w porównaniu do dawnego kina domowego? Jeśli kupiłeś w ostatnich tygodniach ten telewizor, możesz odebrać voucher na 10 filmów na platformie Rakuten.tv.
 23. Jeśli możesz dorzucić kilka stówek to warto dla Andka pomyśleć Philips 43PUS7304.
×
×
 • Create New...