Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@PIOOLE cały czas. 

Promocja jest tylko na C+ - pierwszy miesiąc 20zł, kolejne 45zł.

51 minut temu, michael112 napisał:

Oferta byłaby bardzo fajna, gdyby nie to że moim zdaniem 45 jako podstawowa cena za pakiet C+ jest za wysoka.

Myślę, że ta cena jest tak wysoka po to, by dodatkowe pakiety można było aktywować znacznie taniej. Netflix za 20zł czy HBO za 10zł nigdzie nie ma. 

Godzinę temu, michael112 napisał:

Na to wygląda że Netflix za 20 zł jest tylko łączony z CANAL+. Widocznie skończyła Ci się promocja i liczy 45 zł za C+.

Nawet na ich stronie jest napisane, że aby kupić Netflix w C+Online trzeba mieć pakiet CANAL+ - i wtedy kwota za Netflix wynosi 20zł. 

55 minut temu, JoeDirt napisał:

Dziwne jest to, że Netflix można wykupić na kilka dni.

Nie widzę w tym nic dziwnego. Kupując Netflix poprzez tzw. karty podarunkowe też masz obliczaną liczbę dni z których możesz korzystać z Netflix. Wszystko zależy od kwoty doładowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle musza być zdesperowani, że swoja premium paczkę wyceniają na 22 zl bez umowy.. bo netflix im zniżek na pewno nie daje, hbo też...

choć przy tych premierach sierpniowych co są w canal+ to nie dziwi... ciekawe ile ludzi to weźmie i odkryje, że części filmów 18+ na c+ nigdy nie oberzy bo aplikacja je blokuje xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edge nie nadąża z odkodowaniem materiałów VOD na stronie. Przynajmniej u mnie jest problem. Kanały live chodzą idealnie, ale treści vod zamulają się (stopklatka, artefakty). W innych przeglądarkach (Firefox, Opera, Chrome) chodzi stabilnie, ale jakość obrazu tam maksymalnie 720p. W Edge jest 1080p. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was zna odpowiedzi na ponizsze pytania?

1. Czy mozna w canal plus box 4K bezproblemowo instalowac aplikacje zewnetrzne bezposrednio z pendrive'a ?

2. Czy w ich sklepie Google Play mozna sciagnac aplikacje UPC GO TV i My Canal (Platformy Canal Plus)?

Z gory dzieki za odpowiedz

Edytowane przez samiel2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pytanie odnośnie Canal+ online. Słyszałem negatywne opinie jeśli idzie o oglądanie kanałów z transmisją sportową na żywo (przeglądając tutaj forum też się na takie opinie natknąłem), a przyznam, że tutaj akurat zależałoby mi żeby to jednak było ok. Ktoś może coś na ten temat powiedzieć? Czy może sytuacja uległa poprawie i aktualnie jakoś to lepiej wygląda? Jak też ma się sprawa z oglądaniem przez Xiaomi mi box, czy nie ma problemów? 
Będę wdzięczny za odpowiedź
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lipel napisał:

Witam
Mam pytanie odnośnie Canal+ online. Słyszałem negatywne opinie jeśli idzie o oglądanie kanałów z transmisją sportową na żywo (przeglądając tutaj forum też się na takie opinie natknąłem), a przyznam, że tutaj akurat zależałoby mi żeby to jednak było ok. Ktoś może coś na ten temat powiedzieć? Czy może sytuacja uległa poprawie i aktualnie jakoś to lepiej wygląda? Jak też ma się sprawa z oglądaniem przez Xiaomi mi box, czy nie ma problemów? 
Będę wdzięczny za odpowiedź
Pozdrawiam

 

Jak nie chcesz pakować się w abonament satelitarny / kablówkę to nic lepszego nie znajdziesz (legalnie) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, shevchenko1987 napisał:

 

Jak nie chcesz pakować się w abonament satelitarny / kablówkę to nic lepszego nie znajdziesz (legalnie) ;)

Właśnie nie bardzo chcę wchodzić w abonament, ale z drugiej strony jeśli to jest taka jakość, że i tak się nie da za bardzo oglądać tego na żywo, to też nie widzę sensu, by w to wchodzić.

 

21 minut temu, cidik napisał:

wczoraj Eleveny dostały wyższy bitrate i 50 klatek/s tak samo jak niedawno Eurosporty, Polsaty Sport Premium i kanały sportowe Canal+. Więc jest lepiej niż było. Szkoda że trzeba było czekać na to ponad rok, i gdyby nie Viaplay zapewne by tego nie było wogóle

Czyli jak to na dziś wygląda, da się spokojnie oglądać, czy jest po prostu lepiej, ale nadal kiepsko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lipel napisał:

Właśnie nie bardzo chcę wchodzić w abonament, ale z drugiej strony jeśli to jest taka jakość, że i tak się nie da za bardzo oglądać tego na żywo, to też nie widzę sensu, by w to wchodzić.

 

Czyli jak to na dziś wygląda, da się spokojnie oglądać, czy jest po prostu lepiej, ale nadal kiepsko?

 

Sprawdź sobie sam najlepiej czy jakość Ci odpowiada. Powinieneś być zadowolony ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...