Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na tę ankietę, można odnieść wrażenie, że "tonący brzytwy się chwyta" - ta ankieta wygląda na tak samo wiarygodną, jak wyniki oglądalności podawane przez prezesa TVP na Twitterze (wiele punktów wydaje się być mocno naciąganych, czyli de facto mamy do czynienia z propagandą).

 

A fakt, że tak niewiele osób ogląda Ekstraklasę na C+ Online wynika być może bardziej z tego, że przy transmisji online regularnie trzeba liczyć się z różnymi utrudnieniami niż z faktu, że tak wiele osób ceni ponad wszystko oglądanie meczu w TV. Trudno się dziwić, że młodzież z grupy 18-24 lat przy mocno przeciętnej aplikacji C+ Online tak rzadko ogląda Ekstraklasę (oni bardziej cenią media internetowe niż telewizję). Trudno ocenić grupę wiekową 0-17 lat, gdyż wielu z nich po prostu ogląda przy okazji mecze w TV z rodzicami i/lub dziadkami.

 

Owszem, jeśli Viaplay wygra przetarg na Ekstraklasę, to dla wielu to będzie problem, jednak szczególnie dla widzów z grupy 55+. A ostatnie działania C+, w tym otwarte kwestionowane swojej własnej usługi C+ Online (w kontekście wydarzeń sportowych) pokazuje, że Francuzi bardzo poważnie obawiają się utraty praw do Ekstraklasy (gdyby wszystko by szło po ich myśli, nie musieliby aż tak bardzo skupiać się na "beznadziejnym" konkurencie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało użytkowników, bo ciągle ich usługa online jest tylko uzupełnieniem. Wszyscy którzy chcieli mieć dostęp do ich oferty, od dawna korzystają z satelity, czy kablówek. Inaczej by było, gdyby nagle pozostał do wyboru tylko streaming. 

W drugą stronę to samo. Gdyby w Viaplay była możliwość wyboru, to z tych 500 tyś. w streamingu zostałoby może z 30%, ale taka wizja nie bardzo pasuje do super, hiper nowoczesnej koncepcji biznesowej.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki aplikacji wcale nie zaskakują. Problemów z jej działaniem przez ostatnie dwa lata było mnóstwo. Ale i tak jestem zdania, że kto chciał oglądać Ekstraklasę czy inne rozgrywki oferowane przez C+ to już dawno te kanały miał poprzez satelitę. Więc żadna aplikacja nie przyciągnie nowych abonentów, którzy zostaną na dłużej. Przynajmniej nie w znaczących liczbach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vigoo dla kablówek jest to realna konkurencja, bo jest dostęp do całego pakietu C+, do tego dodatkowe kanały ze sportem i bogata biblioteka. A to wszystko w cenie porównywalnej z pakietem C+ w kablu.
Ja zrezygnowałem z C+ w UPC, mimo, że mogłem mieć pakiet taniej, ale okrojony. Coś za coś.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2022 o 12:58, tyrla napisał:

Kod na C+ Online na miesiąc za udział w głosowaniu Empik.

https://www.empik.com/nagrody-bestaudio-empikgo

Od kilku dni rozsyłają już kody.

 

free.jpg

 

 

 

W dniu 27.05.2022 o 09:22, Krzysiek11:) napisał:

Aktualnie dostępna jest promocja na wygenerowanie vouchera na pierwszy miesiąc dostępu do CANAL+ za 10 zł, kolejne 3 miesiące 30 zł -> Szczegóły TUTAJ

Można podać fejkowe konto mailowe, kod i tak wyświetla się w przeglądarce. Ale nie ma sensu generować kodów na zapas, bo voucher jest ważny do 2022-06-30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Na początku posta wkleiłaś wielki screen z promocją za głosowanie  Dlatego ja pisałem na temat tej właśnie promki z kodami rozsyłanymi przez empik.

Do końca czerwca to były darmowe kody z promocji Lays ;)

Edytowane przez Pawel
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...