Skocz do zawartości

Music Box Polska


Tomo21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, djrafik napisał:

Mają szansę na poprawę, przez kilka pierwszych dni One Music i Zwei Music też nadawały w sd na HB 13E

Nie mają, chyba że dopłacą $ i dzięki temu zwiększą im bitrate video. Co do One Music i Zwei Music, to jak nadawca tych kanałów sypnął mamoną, to nadawali w lepszej jakości (większy bitrate video), w dodatku było ich stać na przejście na nadawanie w HD.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już oficjalny komunikat nadawcy Music Box Polska o starcie emisji na sat. Hotbird (na razie do końca sierpnia 2021 to testy a oficjalna stała emisja od 1 września 2021!):

"Cieszymy się, że to właśnie kanał Music Box Polska z portofolio brandu Music Box, będzie miał przed sobą precedensowe zadanie bycia swoistym międzynarodowym ambasadorem muzyki z różnych stron świata – to nasz unikalny kontent, za który zdążyło nas pokochać sporo widzów. W związku z niesłabnącą popularnością muzyki wschodnich wykonawców w krajach zachodnich, spodziewamy się nowych widzów, do których będziemy mogli dotrzeć z naszą ofertą dzięki obecności na satelicie HotBird – mówi Serhij Kobel, dyrektor zarządzający Music Box Group oraz dyrektor zarządzający i programowy kanału Music Box Polska."
https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/music-box-polska-hot-bird-13e-jak-odbierac-cyfrowy-polsat-canal-orange?fbclid=IwAR0gGFO3I5QHs_aVTGCtNkk2xOUos7tW2LouvBD6Xgx4EFCIJowMgCYSQVg

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakością jaką nadają nie przyciągną do oglądania z satelity. Jest to też co prawda test, ale dlaczego freez'ują się teledyski i zacinają?  Reklamują w programie, że nadają w HD i mają super jakość, a ja widzę mydło i słyszę metaliczny dźwięk. Jedynym czym mnie osobiście by przekonało częstsze zaglądanie na ten kanał to jakby był w przynajmniej jakości Stars TV, 4fun TV. Ale w tej ilości kanałów muzycznych jakie mamy w Polsce powinni pójść o krok dalej i zagwarantować tą jakość o której mówią w spotach, bo byłby to wyróżnik na tle innych stacji.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, djrafik napisał:

Jakość obrazu słaba, 10 lat temu Eska TV nadawała w lepszej jakości ponad 4Mb/s, jakość kanałów muzycznych robi się co raz gorsza, na ilu calach oglądało się w 2011r a na ilu ogląda się teraz? 😀

No ja wtedy na 37 calach. Teraz 55 cali.🙂

 

16 godzin temu, Bloo411 napisał:

Ile zapłacili, tyle dostali miejsca na nadawanie. Pretensje można mieć do Music Box, że poskąpili $ na większy bitrate video.

Nie za wiele ma to wspólnego z alternatywą, tym bardziej, że muzyki alternatywnej tam nie uświadczysz. Za to sporo tam oklepańców, które masz na Eskach, 4funach etc.

Viacom kupiło VIVĘ bodajże w 2004 roku. Chodziło mi o to, że VIVA Polska zawsze była marną kopią VIVA Germany. Tam sporo rzeczy było niedopracowane. Belki z podpisami do klipów. Zawsze im się wszystko rozjeżdżało, problem z polskimi znakami. Próbowali być jak VIVA matka, ale zawsze im to wychodziło tragicznie, włącznie z przeniesieniem niektórych programów z Niemiec do Polski, jak np. Interaktiv -> Pralnia.

No wiesz Niemcy to inny rynek i kraj. 

4 godziny temu, SatExpert napisał:

Tak jak się spodziewałem playlista nie porywa, brak rocka (no w sumie oprócz The Weekend którego średnio trawię), za dużo popu, a tych utworów "ze wschodu" to absolutne minimum. Zawiodłem się... 😑

Cóż Polakowi nie dogodzi panie 😂

4 godziny temu, djrafik napisał:

Za dużo tam tych 'samych hitow', leci tam to co na Eska, 4fun, NUTA, Polsat Music, + trochę muzyki ze wschodu, przydałoby się więcej pasm tematycznych i jakość HD, wtedy wyróżnili by się na tle konkurencji

Utworów które mają już trochę lat, i raczej nie są zbyt często grane na innych kanałach muzycznych.🙂

3 godziny temu, IDTH napisał:

Mnie jakością jaką nadają nie przyciągną do oglądania z satelity. Jest to też co prawda test, ale dlaczego freez'ują się teledyski i zacinają?  Reklamują w programie, że nadają w HD i mają super jakość, a ja widzę mydło i słyszę metaliczny dźwięk. Jedynym czym mnie osobiście by przekonało częstsze zaglądanie na ten kanał to jakby był w przynajmniej jakości Stars TV, 4fun TV. Ale w tej ilości kanałów muzycznych jakie mamy w Polsce powinni pójść o krok dalej i zagwarantować tą jakość o której mówią w spotach, bo byłby to wyróżnik na tle innych stacji.

HD jest w sieci. 🙂

Jeszcze z przydałoby się EPG. 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszukałem ten kanał i dodałem na swoją listę (Polsat Box). Jak dla mnie spoko grają, tylko irytuje mnie jak "pusta" jest oprawa ekranowa. Na innych kanałach wydaje mi się, że to jest lepiej. Nie chodzi mi o same belki, a o logo ekranowe i nazwę pasma. Większość teledysków jest teraz w 18:9, a np. nazwa pasma jest idealnie na tej granicy - połowa na czarnym pasie, a połowa na teledysku. Dziwnie to wygląda. Poza tym brakuje mi jakichś ruchomych elementów, albo czegoś w stylu, że logo ekranowe co jakiś czas staje się kolorowe na chwilę.
Wydaje mi się, że domena ich strony pod logo jest też niepotrzebna. Byłoby też fajnie gdyby na czas reklam logo znikało i na belkach zamiast wytwórni z której utwór pochodzi (skąd w ogóle ten pomysł) był po prostu album z którego pochodzi.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, STARS.TV napisał:

Ja też uważam, że powinni dawać HD na sat. Za trzy miesiące już by ich nie było 🤣

W sumie jedyny plus to taki że emitują zremasterowane teledyski. Na minus-ich oferta muzyczna ogranicza się tylko do wytwórni Sony Music i jego sub-labeli, żadna konkurencja dla Ciebie :)

Edytowane przez jackpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo tam tych 'samych hitow', leci tam to co na Eska, 4fun, NUTA, Polsat Music, + trochę muzyki ze wschodu, przydałoby się więcej pasm tematycznych i jakość HD, wtedy wyróżnili by się na tle konkurencji
Od jesieni pojawi się specjalnie pasmo dedykowane artystom zza wschodniej granicy. No bo tego jest ewidentnie za mało 3 piosenki wschodnich artystów na godzinę.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...