Skocz do zawartości

Kanał Sportowy na YouTube


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Ciekawe to tzw. zaoranie w kontekście artykułu, jaki Onet opublikował w temacie trefnych dyplomów... wokół którego pojawia się nazwisko Borka. Co mają wyniki oglądalności do danych przekazanych przez prokuraturę? Sam autor tego wpisu chyba tego nie wie - samozaoranie wielkiego dziennikarza, który zachowuje się jak nadgorliwy licealista, po którym wcale nie widać nerwowości. 

Niech sobie pokoorwuje jeszcze w jakimś programie na żywo na YT, Stanowski do tego niech jakoś prostacko objedzie autora tego artykułu i wielcy fani ich projektu medialnego będą zachwyceni. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A niespodzianka jest taka, że Małgorzata Domagalik będzie mieć własny program z rozmowami na Kanale Sportowym pod tytułem "Niech gadają", pierwszym gościem będzie Joanna Jędrzejczyk. W programie ma pojawić się też, ale bodajże w 3 odcinku, były trener piłkarskiej kadry Polski - Jerzy Brzęczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, salva napisał:

W komentarzach na Twitterze też rozczarowanie. Cóż, dzisiejszy "jołtubowy oglądacz" wolałby jakiegoś dzbana, czyli idola pokolenia Instagrama i TikToka. Friz, Platynov, ktoś z Fame MMA itp. Takie czasy.

Rozczarowanie, bo tak było zapowiadane, że może będzie coś od Viaplay. Jakieś extra programy. Pol tak napisał, jakby to było związane ze skokami. A tu Domagalik, to i owszem, może będzie miała ciekawe programy, ale nie każdego będzie to interesowało. A jak będą takie osoby, które wymieniłeś, to będzie kompromitacja i katastrofa.

 

Ja myślałem, że będzie coś ciekawego i fajnego (właśnie skoki) sportowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, domino236 napisał:

Pol tak napisał, jakby to było związane ze skokami.

 

1 godzinę temu, domino236 napisał:

Ja myślałem, że będzie coś ciekawego i fajnego (właśnie skoki) sportowego.

Ludzie zobaczyli, nabili im wyświetleń - cel osiągnięty. Zapomnieliście, że macie do czynienia z biznesmenami PR-owcami, a nie dziennikarzami. Na takiej naiwności właśnie zarabiają - koszty produkowania wątpliwej jakości treści pewnie są warte poświęcenia, żeby zarobić poprzez nagonienie sobie widowni szumnymi zapowiedziami.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...