Skocz do zawartości

Kanał Sportowy na YouTube


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Kirk No ale pomyśl na chłodno. Po co mieliby to robić akurat dzisiaj? Ja to na miejscu szefów TVP Sport albo Canal+ Sport bym raczej zrobil claima, bo publicznie pokazywanie się ich komentatora w takim stanie jak był to trochę nie wypada.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim stanie ? Kolejna insynuacja. 

@Kirk nie było moim zdaniem to zrobione z premedytacją, zapewne standardowe działanie tej firemki, tylko pecha mają bo trafili na popularny kanał i zrobiła się afera i Polsat wyjdzie na tych co blokują licytacje dla chorych dzieci. Teraz będą musieli przeprosić i jeszcze użyć nazwy "Kanał sportowy" co przez usta im nie chce przejść. To chyba najgorsza kara dla nich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot  co do charytatywności to informacja z dziś - odzyskano wszystkie pieniądze i pomoc trafiła do wszystkich, na rzecz których zbierano pieniądze. Natomiast sprawa kolacji- to jedna z tych rzeczy , za którą twórcy Kanału Sportowego dużo u mnie stracili. Rzadziej udzielam się na forum, bywam krytyczny wobec tego projektu . Nie podoba mi się ciągłe nabijanie z Najmana, "Dziennikarskie 0", brakuje mi formatów innych niż piłka nożna. 

Emocje wzięły górę,ale może obejrzyj cały program,a nie wrzucasz zmanipulowane filmiki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są zmanipulowane filmiki, a fragmenty tego live'a, który momentami wygląda jak patostream i moim zdaniem po prostu nie przystoi.

Rzecz jest prosta - tak samo jak na tym forum post może polecieć za (teoretyczną lub prawdziwą) niezgodność z regulaminem, albo wystarczy napisać słowo zawierające w sobie jakieś zakazane literki, żeby zostało ocenzurowane, to tak samo tylko na większym polu działa cenzura YT.

Jeśli komuś się nie podoba na forum może założyć swoje, na tej samej zasadzie panowie z KŚ mogli zrobić swój streaming, jak np. Polsat z Iplą, Onet, WP, TVN czy 10 innych portali i mieć nad tym pełną kontrolę. A tak korzystają z darmowej uslugi z której ciągną kasę dla siebie, bez żadnego wkładu jeśli chodzi o technologie transmisji, serwery, łącza itd i jednocześnie są zależni od jej "widzimisię". Coś za coś.

To czy Redefine, czyli operator Ipli zrobił claim automatycznie czy nie to inna sprawa. Ja naprawdę jednak nie podejrzewam ich, żeby byli tak głupi i banowali umyślnie charytatywnego streama ;).

Na teraz to wygląda tak, że KŚ chce się czuć trochę ważniejszy niż w rzeczywistości jest.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

1. To, że cały zarząd Kanału Sportowego był pod większym lub mniejszym wpływem "barszczyku" było widać i prawie czuć przez monitor ;) No może Smokowskiemu głos i dykcja się najmniej w trakcie programu zmieniła.

2. Co do bana to IMO dostali go, za zdradzenie przez Borka planów Polsatu na walkę Adamek - Michalczewski od 33:30. Poszedł rewanż, a KSW było tylko dobrym pretekstem.

3. Niejako przy okazji wyszła na jaw oglądalność tego KSW. Pol na samym początku drugiej części: https://youtu.be/YevrZePOua4?t=134 mówi, że ogląda ich ok. 11 tysięcy osób. Tutaj https://youtu.be/YevrZePOua4?t=659 mówi (w domyśle), że mają więcej widzów niż gala KSW.

 

 

 

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Cytat
Wczoraj wieczorem była realizowana transmisja gali KSW. Podczas tego typu wydarzeń pojawia się bardzo wiele przypadków kradzieży sygnału - zwykle jest to kilkadziesiąt lub nawet ponad 100 różnych miejsc w internecie.

Przez przypadek została zgłoszona również transmisja Kanału Sportowego - opisała firma.

 
No i koniec dramy. A myślałem, znając nieudolność Polsatu, że nawet nie odpowiedzą i KŚ będzie to pompować.
 
Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta.. To coś jak te panie co jak keczupu w Maku zabraknie chcą rozmawiać z kierownikiem i grożą prawnikiem.

Naprawdę, dziwi mnie, że ludzie na branżowym forum, znający się na mediach, wyobrażają sobie, że spółka z kapitałem zakładowym 5 tysięcy złotych zdziała coś względem wartego miliardy dolarów Youtuba (Google), albo miliardy zlotych Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu jeszcze nie napisał, że prawnicy zleceni przez KS coś zdziałają czy nie, jak na razie tylko padło, że sprawa się nie zakończy tak szybko, a puszczenie tweeta z wyjaśnieniem tu najpewniej nie wystarczy. Zresztą sprawa i tak by pewnie była pompowana niezależnie od tego, jaka byłaby reakcja ze strony Polsatu, bo mogę się założyć, że Stanowski poruszy temat w tym tygodniu w "Dziennikarskim Zerze" czy może nawet w "Stanowisku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to znajdź mi kogoś kto dostał odszkodowanie za zablokowanie filmu (a czesto nawet np. całego kanału z milionami followersów) na Youtube ;).

 

W ostatnich latach bana (i to na prawie trzy tygodnie) dostał z jednej strony celebryta Logan Paul, z 20 milionami subów, z drugiej rząd Pakistanu za kopirajty, z trzeciej połowa prawicowych amerykańskich kanałów, teraz wystarczy wspomnieć o COVID i już jest demonetyzacja, a często ban.

Sądzisz, że godzinna blokada Kanału Sportowego to będzie ten przełom?

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Polsat/Redefine to głównie robią problem jakiemuś pewnie praktykantowi pracującemu za niewielkie pieniądze w sobotę po nocy, który tego nie dopilnował.

A co do Mercedesa rzeczywiście, odkąd Stano nie był zadowolony ze swojej E Klasy w leasingu to sprzedaż im na całym świecie spadła :).

Czekamy jak zareaguje kurs giełdowy CP w poniedziałek ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec taki, jaki przewidziano podczas wczorajszego live. Ciekawe czy faktycznie jednak poczynią jakieś kroki prawne. 

 

Największym plusem całej tej sytuacji jest i tak sama zbiórka. Przed przerwaniem transmisji z powodu zgłoszenia - było 40 tys. zł. Na koniec drugiej części transmisji - już 150 tys. zł.

Dziś wieczorem Stanowski przekazał, że zebrano już 240 tys. zł. Świetny wynik. 

 

W ramach ciekawostki - na koniec wczorajszego "live" Smokowski wspomniał, że po 10 miesiącach działania spółki mają 2,5 mln zł przychodów. Stanowski stwierdził, że przewiduje w przyszłym roku przynajmniej dwukrotnie większe. O kosztach niestety nie wspomniano, ale w przyszłym roku zapewne będą widoczne w KRS - jak to z resztą sami przyznali :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot wytłumacz mi proszę, jeśli to nie tajemnica oczywiście, skąd wynika Twój beef z kanałem sportowym.  Od początku tego tematu i w wielu innych wyrażasz swoją niechęć.
Rozumiem, że można nie lubić konkretnego prowadzącego, ale nie powinno to rzutować na negowanie działalności całego przedsięwzięcia.
Co ciekawe ja zrewidowałem trochę swoje poglądy, zawsze uważałem Borka za buca a dało się go poznać jako osobnika z powiększonym ego ale nie tak dużego buca jakim się wydawał.

Za to jako osoba która pomimo zainteresowania piłką nigdy nie wkręciła się w Weszło.com nie znałem Stanowskiego ale zraziłem się do niego bardzo szybko. Z 1 strony niby cham na pokaz jak Wojewódzki ale tak naprawdę to hipokryta. Wielokrotnie broniący TVP, Szkolnikowskiego oraz partię rządzącą bo mają wspólne interesiki w TVP a ostatnimi czasy nagle dosrywa i jednym i drugim taka Wańka-wstańka.
Nie przeszkadza mi to jednak oglądać ich merytorycznych programów o poszczególnych ligach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...