Skocz do zawartości

Kanał Sportowy na YouTube


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, bugmenot napisał:

Minęły już chyba 2 tygodnie od ostatecznego terminu w którym Polsat miał przepraszać KŚ w wykupionym spocie, wpłacać zadośćuczynienie i jeszcze coś tam i chyba nie wyszło...

 

A tutaj ciekawy artykuł kolejnego wrednego hejtera :(.

https://newonce.net/artykul/dziennikarskie-zero-wyjasniamy-krzysztofa-stanowskiego-

Akurat Newonce ma w tym interes bo Weszlo jest konkurencją dla Newonce Sport. Co ciekawe niektóre osoby z Newonce Sport pojawiają się w KS w magazynach odnośnie różnych lig.
Jakbyś zaraz chciał jakieś liczby podawać to nie wiem jakie są liczby i jednych i 2 a podałem konkurencję w znaczeniu robienia w tej samej branży(radio internetowe zajmujące się sportem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wywalili im też część filmów (np. te gdzie Stano czyta biografię Brzęczka - "This video has been removed for violating YouTube's Terms of Service").

Mówiłem, że oni nie umieją w YT...

 

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jak myślisz, jakie inne mają tygodniowe problemy techniczne? ;)

 

comment_1611671174DY8izsbHBIFecg5JlbVuAK

(za wykopem).

 

A to z regulaminu YT:

"Jeśli zdaniem weryfikatorów treść narusza Wytyczne dla społeczności, usuwamy film i wysyłamy do twórcy powiadomienie. Jeśli twórca po raz pierwszy opublikował treści, które naruszają Wytyczne dla społeczności, otrzyma od nas upomnienie, ale na jego kanał nie zostanie nałożona żadna kara. Po pierwszym upomnieniu wysyłamy do twórcy kanału ostrzeżenie o naruszeniu Wytycznych dla społeczności i nakładamy na konto tymczasowe ograniczenia."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2021 o 14:54, bugmenot napisał:

A tutaj ciekawy artykuł kolejnego wrednego hejtera :(.

https://newonce.net/artykul/dziennikarskie-zero-wyjasniamy-krzysztofa-stanowskiego-

Reasumując gość o lewicowych poglądach skrytykował gościa o prawicowym światopoglądzie 😈😇

 

Ja mam nieco odmienne zdanie od autora, bo ja akurat Stanowskiego bardziej nie trawię jako pozera udającego dziennikarza sportowego. Pozostałe jego pozy są nawet śmieszne, nie przeszkadzają. Z niektórymi się nawet zgadzam (patrz: ten fragment o HBO Max, Przeminęło z wiatrem i Oscarach 2024). 

 

Fenomen Stanowskiego polega na tym, że gdy czyta się komentarze różnych osób pod jego wpisami, wystąpieniami czy to na twitterze czy innym weszlo to jakieś 90% komentujących to jakieś bydło. Ludzie nie mający celu w życiu, którym czas mija na pisaniu i czytaniu głupkowatych komentarzy na Onecie, weszlo czy innym Pudelku. I on (Stanowski) na tej internetowej trzódce zarobił już kupę kasy. To jest klasyczny przykład bogacenia się na [beep]ach i ja to szanuję. Życzyłbym sobie żeby Stanowski już pozostał w tej roli i jak najmniej udzielał się na tematy sportowe, gdzie jest nieobiektywny, tendencyjny, wybiórczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Dalszy dynamiczny rozwój nowej jakości w mediach sportowych.

Po miesiącach oczekiwania mamy więc np. nowy format "Niedżwiedź polarny", gdzie Michał Pol z Iwoną Niedźwiedź ogladają przez pół godziny memy.

No i nie należy zapominać o świeżo uruchomionym sklepie internetowym Kanału, gdzie można kupić kubki, albo koszulkę "Wyje*ane mam na [beep]skie gadki" za 95 zł z wysyłką :).

Mateusz Borek z kolei dziwnym trafem po zorganizowaniu gali "bokserskiej" z salą wypchana po brzegi publicznością zniknął na 2 tygodnie. Oczywiście co się dzieje jest tajemnica poliszynela, po co narażać się na niewygodne pytania ;).

Z kronikarskiego obowiązku, po roku od startu KŚ ma 420 tysięcy subskrybcji, z czego przez ostatnie 2,5 miesiąca przybyło ich tylko trochę ponad 20.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bugmenot napisał:

Z kronikarskiego obowiązku, po roku od startu KŚ ma 420 tysięcy subskrybcji, z czego przez ostatnie 2,5 miesiąca przybyło ich tylko trochę ponad 20.

 

 

 

Według mnie zbliżają się pomału do granicy i do końca 2021 roku nie przekroczą tych 500 tys. subskrypcji. 

 

Taki Footroll, który działa na youtube o wiele dłużej ma prawie 500 tys. Tematyczny kanał sportowy ma ciężko u nas :D

Edytowane przez Mihalek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2021 o 14:18, Mihalek napisał:

 

Według mnie zbliżają się pomału do granicy i do końca 2021 roku nie przekroczą tych 500 tys. subskrypcji. 

 

Taki Footroll, który działa na youtube o wiele dłużej ma prawie 500 tys. Tematyczny kanał sportowy ma ciężko u nas :D

 

Głupota się lepiej ''sprzedaje'' niż merytoryka. Oby KS nie poszedł tą drogą, co poniekąd się zapowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...