Skocz do zawartości

Kanał Sportowy na YouTube


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Kanał Sportowy jest zacofany w postaci braku oznaczenia w materiałach wideo co jest kiedy omawiane. W Meczykach i PrzeglądzieSportowym już dawno są. I nie kupuję tego, że chodzi oto żeby zmusić żeby oglądać wszystko bo wiem po sobie, że w takiej sytuacji nie oglądam nic bo nie mam na to czasu a tak bym obejrzał o tym co mnie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej się śmieją ci którzy na potrzeby kampanii wyborczej wymyślili IO w PL w 2036r. :D (btw. będziemy rywalizować o nie z Indiami heheh)

Na prawdę myślicie że organizacja IO jest łatwiejsza niż MŚ w piłce nożnej bo mamy za małe stadiony? Na IO nie mamy nic, co pokazała klapa IE w Krakowie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszył portal Kanału Sportowego. https://kanalsportowy.pl/

Jak na razie widać, że własne treści dopiero się tworzą, bo większość informacji pochodzi z innych źródeł, a "od siebie" dano na przykład komunikat o odwołaniu dzisiejszego konkursu PŚ w skokach narciarskich. Co warto zauważyć, to chyba jedyny portal, który źródło informacji podpisuje w metryczce z autorem i datą publikacji. Zazwyczaj wzmianka o tym, iż dana wieść pochodzi z jakiegoś innego źródła, jest zawarta dopiero w samej treści tekstu.

 

Szata graficzna schludna, może jak się dorobią własnych unikalnych treści, to się nieco wybiją, choć nieco zaskoczyło mnie to, jak Michał Pol w takim "wstępniaku" na początek działalności serwisu wymienił wśród sportów freakfighty, bo moim zdaniem to koło sportu nawet nie stało i raczej nie powinno być promowane w poważnym portalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Antoni Partum dołącza do serwisu internetowego Kanału Sportowego. Dziennikarz przez ostatnie lata pracował w portalu Sport.pl. Niedawno do portalu Kanalsportowy.pl przyszli także specjalizujący się w niemieckim futbolu Tomasz Urban, były szef działu sportowego „Wprost” Mariusz Bielski, komentator Viaplay Michał Gutka odpowiedzialny za ligę angielską i były dziennikarz Weszło Mateusz Janiak.

Źródło: Wirtualnemedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...