Skocz do zawartości

Kanał Sportowy na YouTube


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucę to tutaj, bo sprawa najpewniej dotyczy jeszcze KS. Stanowski zapowiedział, że jutro nagra coś, by, jak to określił na Twitterze "wyprostować kłamstwa".

 

Zaś co do przyszłości Kanału - raczej nie upadną, ale myślę że trochę bardziej postawią na sport. Bazę subskrybentów nadal mają sporą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2023 o 11:07, fanbonda napisał(a):

Nie wierzę, ze nie poszło o pieniądze, bo o co mogło by pójść, ze przez 3,5 r. było wszystko ok, a nagle Stanowski pisze, że nie chciał z nimi dzielić życia? Stanowski chciał zapewne zmianę podziału zysków w związku z tym kto ile angażuje się w działalność kanału. Bo z całym szacunkiem Smokowski wpadł w poniedziałek do Mocy Futbolu, we wtorek magazyn ligi Francuskiej, który patrząc na liczby to powinien dawno spaść z kanału i do widzenia. Borek niewiele więcej, bo kanał sportowy kolidował z TVP, Viaplay, KSW czy galami bokserskimi. 

Miałem rację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stano mocno przejechał się po Borku i Smokowskim. I o ile co do Borasa to już nie raz słyszałem jakie ma ego, jak brakuje mu dystansu do samego siebie, tak w przypadku Smokowskiego jestem zdziwiony. W życiu bym nie powiedział że jest takim aroganckim, narcystycznym i małostkowym typkiem. 

 

Oczywiście Stano dla mnie też swoje za uszami ma. Ten znowu jest cyniczny i leci po trupach do celu. 

 

Tak naprawdę jedyny sensowny człowiek stamtąd to Pol. Sympatyczny "łysy kudłaty" nie ma wrogów 😉

Edytowane przez mingo
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek i Smokowski nie maja pojecia o internecie, dlatego jesli nie wezma sie do roboty, albo nie wspomoga sie kims nowym, kto ogarnia "internety", to nie wroze im dalszego sukcesu. Caly Kanal Sportowy lecial na barkach Stanowskiego, ktory doskonale nauczyl sie "plywac" w tym swiecie. Jest tez pracusiem, ktory szuka nowych wyzwan (w imie pieniedzy? Pewnie tez).

 

A co do samego Borka - jest ikona telewizji sportowej, ale zapomina, ze swiat dzisiaj wyglada inaczej niz 15-20 lat temu. Dla mlodych ludzi jest on dzisiaj przede wszystkim memem, a nie powaznym dziennikarzem, ktory komentowal finaly MŚ, ME i LM. Zaryzykuje nawet, ze malo kogo z mlodych ludzi interesuje to, czego dokonal w przeszlosci. Dzisiaj malo kto pamieta o aferze, ktora miala miejsce miesiac temu, a co dopiero fakt, ze "ja skomentowalem final Brazylia-Niemcy w Jokohamie w 2002 roku, mlody czlowieku".

 

Kto stoi w miejscu, ten sie cofa. Borek i Smokowski chyba zapomnieli o tym powiedzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ogólnie chyba relacje Kanału Sportowego z Canal+ też uległy pogorszeniu. 

 

Nie wiem od kiedy, bo już od dawna nie śledzę regularnie Kanału Sportowego, ale nie jest już promowany serwis CANAL+Online. 

 

W ostatnim "Q&A Roki Wyjaśnia", który jest dostępny chociażby na YouTube Canal+, Rokuszewski powiedział, że póki co ma zakaz pojawiania się w Kanale Sportowym, a do pozostałych redakcji może chodzić raz w miesiącu (np. meczyki, weszło, onet, itd., itp.). Początkowo powiedział: "(...) do Kanału Sportowego nie możemy chodzić...". Jednak za chwilę dodał, że może nie wszystkich ten zakaz obowiązuje,  ale jego akurat tak (w sumie kilka dni temu w magazynie ligi francuskiej w Kanale Sportowym był Jóźwiak i Bojanowski z C+). 

 

Od początku tego sezonu meczów ligi francuskiej w C+ nie komentuje już Tomasz Smokowski. Pytania o jego brak były zadawane chociażby podczas "Mocy futbolu" na Kanale Sportowym. Niestety, odpowiedzi nie uzyskano. Chyba, że Smokowski odniósł się do tego w jakimś innym programie, ale głośno to nie wybrzmiało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, k05 napisał(a):

Nie wiem od kiedy, bo już od dawna nie śledzę regularnie Kanału Sportowego, ale nie jest już promowany serwis CANAL+Online. 

Tylko podczas magazyn La Liga Bonita jest promowany serwis CANAL+Online. Chyba od października nie jest promowany C+Online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawop napisał(a):

@domka to jest promowany czy nie jest?

@k05 Jóźwiak to jest raczej współpracownik a nie pracownik C+ jak Rokuszewski

 

Wcześniej C+Online był promowany w każdej audycji, nawet przy okazji odliczanki do startu programu. Faktycznie, @domka ma rację - promocja ma miejsce tylko podczas "La Liga Bonita", czyli mocno to wszystko ograniczyli. 

 

Co do Jóźwiaka to oczywiście racja. W końcu często gości też w studiu LM w Polsacie, chociaż Kanał Sportowy podpisuje go jako "Canal+Sport" (chociaż fenomenu tego pana to ja nie rozumiem, kiedyś "Weszłopolscy" go ładnie "wyjaśnili" - no, ale to już temat na inną dyskusje). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2023 o 20:43, k05 napisał(a):

Wcześniej C+Online był promowany w każdej audycji, nawet przy okazji odliczanki do startu programu. Faktycznie, @domka ma rację - promocja ma miejsce tylko podczas "La Liga Bonita", czyli mocno to wszystko ograniczyli. 

Ale dzisiejszy wydaniu programu "La Liga Bonita" nie był promowany C+Online.

Edytowane przez domka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziwne ruchy. W sumie te magazyny ligowe mają dość podobną oglądalność. Skoro spada magazyn ligi włoskiej to po co kontynuować francuskiej czy hiszpańskiej? 

 

Ogólnie to po tej całej akcji wokół Kanału Sportowego oglądam ich jeszcze mniej (a już wtedy było mało). Ostatnio to chyba Hejtpark z Antonim Dudkiem po wyborach. 

 

Kiepsko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że tu nie chodzi tylko o długość, skoro najpopularniejsze Hejt Parki, robione przez Stanowskiego, miały często ponad dwie godziny, a czasem nawet 4 (jak program o sztucznej inteligencji, obejrzany ponad 5,7 mln razy). Myślę, że to jest kwestia tematyki i umiejętności ciekawego prowadzenia programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...